“دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم”: سام تامکینز در پایان فصل سوپر لیگ بازنشسته می شود | لیگ راگبی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سام تامکینز کاپیتان و دو بار مرد فولادی انگلیس اعلام کرد که در پایان فصل از لیگ راگبی خداحافظی خواهد کرد.

این بازیکن 33 ساله هنوز در این فصل برای باشگاهش دراگونز کاتالان ظاهر نشده است، زیرا پس از شکست ناگوار انگلیس مقابل ساموآ در نیمه نهایی جام جهانی، تحت عمل جراحی زانو قرار گرفت.

تامکینز در طول دو دوره بازی با ویگان بیش از 200 بازی انجام داد که با حضور کوتاهی در نیوزلند واریرز همراه بود و دو بار در سال های 2012 و 2021 جایزه معتبر بهترین بازیکن سال را از آن خود کرد.

پس از انتقال به فرانسه، او بخشی جدایی ناپذیر از ظهور کاتالان ها بود، از جمله اولین حضور آنها در یک فینال بزرگ در سال 2021.

تامکینز در ترکیب تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2008 قرار گرفت و سال بعد اولین بازی ملی خود را انجام داد، همچنین در تورنمنت 2013 بازی کرد و سپس به عنوان کاپیتان تیم زیر نظر سرمربی فعلی شان وان حضور یافت.

تامکینز بازنشستگی خود را در حالی اعلام کرد که در اسکای اسپورت به صورت زنده کار می کرد و بازی بین هادرسفیلد جاینتز و کسلفورد تایگرز را پوشش می داد. او امیدوار است تا دو یا سه هفته دیگر قبل از آویختن کفش‌هایش در پایان کمپین به میادین بازگردد.

تامکینز به Sky Sports گفت: متأسفانه این آخرین فصل حضور من در زمین خواهد بود. “من نمی توانم این کار را خیلی بیشتر انجام دهم. امسال یک فشار خواهد بود و من می‌دانم که می‌توانم به آنجا بروم و امسال اجرا کنم، اما قرار است سال آینده به نقشی خارج از میدان بروم، هنوز هم با اژدها.

من هنوز هم بازی را دوست دارم، هنوز هم به بازی علاقه دارم، می‌خواهم بازی کنم و بقیه بدنم می‌گوید ادامه بدهم، اما اکنون مشکلات زیادی در زانوی چپم دارم که نمی‌توانم بروم. بسیار طولانی. هفته سختی بود و باشگاه واقعا حمایت می‌کرد.»

او ادامه داد: «همیشه وقتی به زمین می‌روم 100 درصد می‌دهم و سعی می‌کنم امسال هر بار که بیرون می‌روم، 110 درصد می‌دهم. این احساس عجیبی است که بدانی در حال پایان است. حتی اگر در مورد آن صحبت کنیم، هنوز کاملاً واقعی به نظر نمی رسد.

من چیزی برای از دست دادن ندارم و امسال می خواهم به عنوان یک برنده بیرون بروم. من خیلی خوش شانس بوده ام که در حرفه ام چیزهایی به دست آورده ام، اما گرسنگی من در حال حاضر دقیقاً مانند تمام سال های قبل است که ریش نداشتم و کفال بدجنسی داشتم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …