هیچ کس نمی خواهد لامار جکسون درخشان را تعقیب کند. احمقانه است یا شیطانی؟ | بالتیمور ریونز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

با وضعیت لامار جکسون مشکلی وجود دارد.

این هفته، بالتیمور ریونز پس از ناکامی در رسیدن به یک قرارداد بلندمدت، جکسون، MVP سابق لیگ، را با برچسب امتیاز غیر انحصاری ضربه زد. بی سابقه است. ما در این قرن تیمی را ندیده ایم که مناقصه غیر انحصاری را روی یک کوارتربک بگذارد.

کلاغ‌ها معتقدند که جکسون ارزش قراردادی بین 160 تا 180 میلیون دلار را دارد. جکسون خواهان قراردادی مطابق با قراردادی است که یک سال پیش توسط دشان واتسون امضا شد، قراردادی کاملا تضمینی به ارزش 230 میلیون دلار. موقعیت بالتیمور: شخص دیگری را پیدا کنید که مایل است این مبلغ را به شما بپردازد و سپس با ما تماس بگیرید.

مکانیک تگ غیر انحصاری بد است. اما نتیجه این است که جکسون برای مذاکره با هر تیمی در لیگ آزاد است. اگر او با تیمی غیر از ریونز موافقت کند، بالتیمور این گزینه را دارد که با آن قرارداد مطابقت داشته باشد و جکسون را حفظ کند – یا اجازه دهد او را ترک کند و دو درفت دور اول را به عنوان غرامت دریافت کند.

جکسون 26 ساله است و در اواسط دوران اوج ورزشی خود با سیلی می زند. همه به جز چند تیم باید برای صحبت با جکسون که خودش در کنار یک تیم مدیریتی به جای استفاده از یک نماینده سنتی، در حال مذاکره برای یک معامله است، از خود بیفتند.

و با این حال: هیچی.

لیگ فقط یک هفته را در ایندیاناپولیس سپری کرد و با فشار دادن، تشویق کردن و مطالعه آخرین محصول از سربازان به زودی در ترکیب پیشاهنگی سالانه تلاش کرد تا بفهمد کدام یک از افراد بالقوه تبدیل به تغییر دهندگان حق امتیاز خواهند شد – ارزیابی هایی که عمدتاً اشتباه خواهند بود. . با این حال، با وجود یک بازی شکن شناخته شده، نهایت حمله یک نفره … سکوت.

چرا همه این تیم ها به طور علنی از لامار جکسون، یک برنده MVP در اوج خود در مهمترین موقعیت در کل NFL، “خارج” هستند؟

من اینجا چه چیزی را از دست داده ام؟

– جی جی وات (@JJWatt) 7 مارس 2023

سرش می چرخه امروز با قیمتی معقول، یک بازیکن متخلف و تعیین کننده لیگ در دسترس است، بازیکنی که فقط اندکی بیشتر از بازیکنانی مانند کارسون ونتز و ای جی براون است که در 24 ماه گذشته خریده بودند. بازیکنی شبیه جکسون تقریبا هرگز در دسترس. و مطمئناً نه در اواسط دوران اوج ورزشی خود.

با این حال، در عرض یک ساعت پس از اعلام تصمیم ریونز، گروهی از تیم‌های نیازمند کوارتربک خود را از قرعه‌کشی جکسون خارج کردند. فالکونز، فرماندهان، دلفین‌ها، پلنگ‌ها و رایدرها، همه تیم‌هایی که درجات مختلفی از نیازشان را در پست کوارتربک داشتند، تصمیم گرفتند که یکی از بهترین‌های لیگ را دنبال نکنند.

به نظر می‌رسد که پلنگ‌ها خوشحال‌تر از پرداخت بهای سنگین‌تر برای مبادله در درفت برای یک تازه‌کار که میتوانست خوب باشد، از موافقت با یک معامله تضمین شده که بازی کوارتربک فوق ستاره را تضمین کند. به گفته جوسینا اندرسون از CBS Sports، دلفین ها در حال بررسی همه گزینه ها برای “ارتقا” موقعیت کوارتربک خود با توجه به نگرانی های سلامتی Tua Tagovailoa هستند، البته به جز جکسون (که با وجود نداشتن انتخاب دور اول در این فصل، دلفین ها در پایان درفت امسال واجد شرایط بازی خواهند بود)، یکی از بازیکنان موجود که نشان دهنده ارتقاء نسبت به تاگووایلوآ است.

یک یادآوری: این یک پخش کننده ساده نیست، اما قابل تعویض است. جکسون با وجود کمبود نسبی کمک در اطرافش استثنایی بوده است. هیچ تیمی در چهار سال گذشته کمتر از ریونز روی خط حمله خود سرمایه گذاری نکرده است. اما جکسون به طور مداوم این گروه را به یک تهدید تبدیل کرده است. وقتی سالم باشد، پیروزی و حضور در پلی آف را تضمین می کند.

نگرانی تیم ها در مورد سابقه مصدومیت جکسون موجه است: او نتوانسته دو فصل گذشته را کامل کند. این که آیا او می تواند برای یک کمپین کامل سالم بماند یا نه، یک سوال باز باقی می ماند. و اگر نه، آیا او می تواند بازی خود را تکامل دهد و از سبکی که او را به یک تهدید منحصر به فرد در بازی مدرن تبدیل کرده است، فاصله بگیرد؟

اینها سؤالات معقولی هستند که هنگام درگیر شدن در یک مذاکره بلندمدت باید پرسید. اما از چه زمانی لیگ NFL به لیگ 32 تیم عاقل و آینده نگر و 32 مالک عاقل تبدیل شد؟

تیم ها از آتش زدن پول و دارایی ها در تلاش برای به دست آوردن موفقیت فوری لذت می برند. این لیگی نیست که توسط افراد شفاف یا مسئول اداره شود. جیم ایرسای فصل گذشته مربی ای را استخدام کرد که تجربه مربیگری قابل توجهی نداشت، زیرا او دوست سیگاری او بود. او به طور مداوم در حال تعقیب هجوم شکر سال های پیتون منینگ و اندرو لاک است، حتی اگر این به معنای به دست آوردن یک مت رایان فسیل شده یا فیلیپ ریورز یا یک کارسون ونتز دیوانه باشد. اما او در عرض 40 دقیقه تصمیم گرفت که هیچ بخشی از تجربه لامار جکسون را نمی خواهد؟

فقط ایرسای نیست. در لیگی که دو سوم تیم بین برزخ و ناامیدی کوارتربک در نوسان هستند، جکسون یکی از معدود چیزهای مطمئن است. او در دسترس است و آماده است تا بالتیمور را ترک کند، اما لیگی که توسط مالکان خود شیفته، طوفانی و دفاتر پیشخوان تحت فشار برای بردن دیروز اداره می شود، تصمیم گرفته است، به عنوان یک گروه، این بازی را اجرا کند.

لامار جکسون در بیشتر مدتی که در بالتیمور حضور داشت، حمله کلاغ‌ها را بر عهده داشت
لامار جکسون در بیشتر مدتی که در بالتیمور حضور داشت، حمله کلاغ‌ها را بر عهده داشت. عکس: خولیو کورتز/AP

این یا یک تصادف عجیب است یا مدرکی دال بر تبانی.

آریزونا خوشحال بود که 190 میلیون دلار تضمین شده را به کیلر موری، بازیکنی با رزومه ناهموار در مقایسه با جکسون، تحویل داد. Packers 150 میلیون دلار تضمین شده به آرون راجرز در 38 سالگی پرداخت کردند، مردی که هر لحظه می‌توانست اعلام کند که برای شروع یک دوره یوگا می‌رود، برای پست سیاسی شرکت می‌کند یا وارد قلمرو کوانتومی می‌شود. اما پول نقد تضمین شده در جکسون تمام می شود، یکی از معدود بازیکنانی که استعداد، تمجیدها و باند حرفه ای را دارد که خواستار معامله ای مشابه با واتسون است.

زمانی که براون ها سرکش شدند و یک سال پیش 250 میلیون دلار به واتسون رسوا شده ضمانت کردند، بازار کوارتربک را متحول کرد. این باعث شد بازیکنان – به ویژه جکسون – نحوه قراردادهای لیگ را دوباره ارزیابی کنند. کیلیان امباپه، لبرون جیمز و مایک تروت همه قراردادهای کاملا تضمینی دریافت می کنند. در NFL، بازیکنان در طول چندین دهه تحت فشار قرار گرفتند تا دو قرارداد را در یک قرارداد بپذیرند: یک رقم برتر و یک بخش تضمین شده.

جکسون در اصل به همان اندازه که خواستار معامله از کلاغ‌ها یا بازار آزاد است، با ساختار حقوق‌های لیگ وارد جنگ می‌شود.

مالکان از پذیرش معامله واتسون به عنوان سابقه بیزارند. این قراردادی است که پتانسیل آن را دارد که قرص سمی برای کتاب های براون ها باشد. موفقیت سالانه او نزدیک به 55 میلیون دلار است. در این رقم، یک کوارتربک باید باشد را بهترین در NFL برای توجیه هزینه در لیگ با سقف حقوقی سخت. اما اگر نشانه‌ای از افت یا نگرانی‌های مصدوم وجود داشته باشد، راهی برای خروج از معامله وجود ندارد. اعداد کلاهک مرده به عنوان آلباتروس برای بودجه براون ها عمل می کند. اگر آنها واتسون را در سال لیگ 2023 آزاد کنند، مبلغ 219 میلیون دلار را دریافت خواهند کرد. در سال 2024، این رقم به 165 میلیون دلار کاهش می یابد. در سال 2025، هنوز 109 میلیون دلار است و تنها در سال آخر معامله، سقف مرده با هزینه سقف «زنده» مطابقت دارد.

قرارداد واتسون مالکان را به دلایل اشتباه ترساند. او پس از بازگشت از 11 بازی محرومیت پس از اتهامات سوء رفتار جنسی بسیار وحشتناک بود. (واتسون هرگز به اتهام جنایی متهم نشد.) مخالفت جکسون به جای اینکه جکسون به عنوان یک بازیکن کیفرخواستی علیه جکسون داشته باشد، مانند یک مبارزه در سطح لیگ علیه قرارداد واتسون است.

دانستن در مورد تبانی و اثبات آن دو چیز متفاوت است. گرفتن مالک یا مدیر اجرایی با مدرک – یک متن، یک یادداشت صوتی – تقریباً غیرممکن است. فقط از کالین کپرنیک بپرسید. لیگ ترجیح می‌دهد یک دعوی قضایی را حل و فصل کند تا اینکه تلفن‌ها را به اکتشاف بسپارد. و حتی زمانی که تیم ها دارند در گذشته سعی کردند با هم تبانی کنند، آنها در این کار خوب نبوده اند. حرص، منیت و گرسنگی برای برنده شدن معمولاً مانع هر گونه دست دادن در اتاق های پر از دود شده است. هنگامی که لیگ در سال 2010 سعی کرد سقف حقوقی مخفی را اعمال کند، دن اسنایدر و جری جونز نتوانستند جلوی خود را بگیرند و پول نقد را پشت سر 30 مالک دیگر ریختند.

اما این وضعیت متفاوت به نظر می رسد. دیگر چگونه فرنچایزهایی را توضیح دهیم که برای 20 سال عجیب و غریب به دلیل شانس به دست آوردن یکی از بهترین بازیکنان لیگ، بوی بدی می‌دهند؟

کلاغ‌ها به جکسون جرأت داده‌اند تا تیمی را پیدا کند که بتواند با درخواست تضمین‌شده و پردرآمدترین بازیکن در لیگ مطابقت داشته باشد. تا کنون، به نظر نمی‌رسد که هیچ کسی را قبول کند، که یا نشانه آن است که جکسون ارزش خود را کاملاً اشتباه ارزیابی کرده است یا اینکه چیز شوم‌تری در کار است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …