در پایان یک سفر سخت، مهاجران با دیگری روبرو می شوند: بوروکراسی ناوبری

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک مقام امنیت داخلی که خواست نامش فاش نشود، گفت که بیش از 46000 مهاجر از بیش از 85 کشور قرار ملاقات گذاشته اند. ونزوئلایی ها و هائیتی ها ملیت افرادی را تشکیل می دادند که بیشترین انتصاب را به دست آورده بودند.

آقای ترمولیس در نهایت برای خود و همسرش مصاحبه ای ترتیب داد، اما در یک پیچ و تاب ناامیدکننده، هیچ یک نتوانستند دخترشان را به برنامه اضافه کنند. او در 15 فوریه پس از مصاحبه خود وارد کالیفرنیا شد، در حالی که همسر و دخترش در مکزیک ماندند.

آقای ترمولیس وقتی فهمید که خانواده‌اش فوراً به او نمی‌پیوندند، گفت: «در آن لحظه مثل یک کودک به شدت گریه کردم.

آنها سرانجام توانستند قرار ملاقاتی را برای 8 مارس بگیرند و با موفقیت وارد ایالات متحده شدند. خانم جوزف گفت، اما سایر مهاجران کمتر خوش شانس بوده اند و از ژانویه سعی می کنند قرار ملاقات های خود را تضمین کنند.

یکی دیگر از مقامات امنیت داخلی گفت: اخیراً این برنامه به‌روزرسانی شد تا گروه‌هایی از قرارهای ملاقات را به طور همزمان در دسترس قرار دهد، بنابراین یک خانواده به طور بالقوه می‌توانند دور هم جمع شوند.

وقتی از آقای مایورکاس در مورد مسائل مربوط به برنامه دولتی، مانند مشکلات ایمن سازی تصویر و مشکل در ایمن کردن قرار ملاقات ها پرسیده شد، گفت که از آنها آگاه است.

او در 2 فوریه گفت: «گاهی اوقات، مشکلاتی با آن وجود دارد، و ما خیلی سریع آن را اصلاح می کنیم.

اما، او گفت، هزاران نفر موفق شده اند.

آیلین سالیوان گزارش از واشنگتن، و استیو فیشر از Reynosa، مکزیک گزارش شده است. میریام جردن گزارش از لس آنجلس کمک کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …