کریستیانو رونالدو پس از شکست در لیگ عربستان به بطری آب هجوم می آورد و لگد می زند | کریستیانو رونالدو

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کریستیانو رونالدو خشمگین پس از شکست 1-0 تیم النصرش در الاتحاد در لیگ حرفه‌ای عربستان، با هجوم به داخل تونل، بطری‌های آب را از سر راهش بیرون کرد.

این شکست دومین بازی متوالی را رقم زد که در آن رونالدو 38 ساله موفق به گلزنی نشد و مارسلو گروه، دروازه بان الاتحاد، شوت تند ملی پوش پرتغالی را در وقت پایانی دفع کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

رومارینیو برزیلی در 10 دقیقه از زمان بازی موفق شد الاتحاد را به ثمر برساند و النصر را شکست داد و در صدر جدول قرار گرفت. هواداران الاتحاد در تمام مدت به رونالدو طعنه می زدند و بارها نام لیونل مسی را سر می دادند.

رونالدو که در 7 بازی لیگ 8 گل به ثمر رسانده است، قبل از ترک زمین بازوبند کاپیتانی خود را برداشت و به نظر می رسید که آماده پرتاب آن است، قبل از اینکه دوباره به آرامش برسد. او قبل از حرکت، هواداران النصر را تشویق کرد.

او در توییتی نوشت: «از نتیجه ناامید شده‌ایم، اما روی فصل خود و بازی‌های پیش رو تمرکز می‌کنیم. از هواداران النصر برای حمایت شما متشکرم، ما می دانیم که می توانیم روی شما حساب کنیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کمک های مالی به خانه سگ و گربه Battersea پس از مرگ پل اوگریدی به 100000 پوند رسید | پل اوگریدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانه سگ‌ها و گربه‌های Battersea …