“فصل او خوب نیست” – آنتونیو کونته به دلیل اظهارات ریچارلیسون تند تند می زند | آنتونیو کونته

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آنتونیو کونته ریچارلیسون را مورد هدف قرار داد و هواداران تاتنهام را به عدم صبر در کنفرانس مطبوعاتی آتشین روز جمعه متهم کرد.

کونته در آستانه بازی خانگی شنبه لیگ برتر مقابل ناتینگهام فارست، به مصاحبه انفجاری خود مهاجم پس از بازی با رسانه های برزیلی پس از شکست مجموع لیگ قهرمانان مقابل میلان پرداخت.

ریچارلیسون، خرید تابستانی 60 میلیون پوندی از اورتون، مدعی شد که هیچ توضیحی درباره کمبود دقایقش در شکست مقابل ولوز به او داده نشده است و گفت: “این فصل – و زبان من را ببخشید – مزخرف بود.”

کونته پاسخ داد: اول از همه، من مصاحبه ریچارلیسون را تماشا کردم و او از من انتقاد نکرد. او گفت: “فصل من خراب است” و حق با اوست – زیرا فصل او خوب نیست زیرا مصدومیت های زیادی داشت. او با ما خوب شروع کرد، سپس در لیگ قهرمانان اروپا مصدوم شد، به جام جهانی رفت و یک مصدومیت جدی دیگر داشت.

این بازیکن ایتالیایی افزود: او برگشت و یک ماه بیرون ماند. سپس یک مصدومیت دیگر. او با ما صفر گل زد [in the league]، فقط دو گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند و من فکر می کنم آن مرد واقعاً صادقانه گفت که فصلش خوب نیست.

پس اگر از من برای بقیه مصاحبه بخواهید، فکر می کنم که آن مرد به خوبی فهمیده است که اشتباه کرده است، زیرا وقتی با «من، من و من» صحبت می کنید، نه با «ما»، به این معنی است که شما فقط فکر می کنید. در مورد خودت و تو خودخواه هستی.»

کونته گفت که ریچارلیسون از آن زمان عذرخواهی کرده است. برای من خوب بود، زیرا فرصتی داشتم تا اهمیت روحیه تیم را برای یک بار دیگر روشن کنم.

حذف دردناک اسپرز از جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا در این ماه، گمانه زنی ها را در مورد کونته که دوره او در تابستان به پایان می رسد، افزایش داده است. اگرچه باشگاه این گزینه را دارد که قرارداد او را 12 ماه دیگر تمدید کند، اما قرار نیست این گزینه آغاز شود – با توجه به اینکه کونته در اواسط هفته به این موضوع اشاره کرد که باشگاه ممکن است قبل از پایان فصل من را اخراج کند.

روز جمعه، کونته دوباره بازیکنانش را به “کمی نرم” متهم کرد، اما پذیرفت که اگر نتواند روحیه خود را به تیم منتقل کند، شکست خورده است. او همچنین اعتراف کرد که پایان دادن به جمع چهار تیم برتر در این فصل، قبل از سوالات بیشتر در مورد آینده او، معادل تاتنهام برای “فتح لیگ برتر” خواهد بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ریچارلیسون در حال بازی در وولوز
ریچارلیسون (مرکز) در حالی که تنها 5 دقیقه از شکست تاتنهام مقابل ولوز باقی مانده بود، از روی نیمکت آمد. عکس: Manjit Narotra/ProSports/Shutterstock

می دانید که ما با باشگاه قراردادی امضا کردیم، یک قرارداد عجیب – یک سال و نیم. معمولاً شما برای سه سال قرارداد امضا می کنید، اما من فکر می کنم برای باشگاه و همچنین برای من بود که وضعیت را ببینم. حالا بعد از یک سال و نیم، باشگاه من را می شناسد، من باشگاه را می شناسم و مشخص است که این وضعیت.

به همین دلیل تکرار می کنم، باید فصل را تمام کنیم و بعد خواهیم دید. باشگاه به خوبی می داند که من چه فکری دارم. من حاضرم تا پایان فصل برای این باشگاه بمیرم.”

این بازیکن 53 ساله ادامه داد: “ما در آرزوی رقابت برای مبارزه برای پیروزی هستیم. ما به زمان و صبر نیاز داریم. من فهمیدم که اینجا صبر برای هواداران، برای محیط زیست تمام شده است و سپس خواهیم دید که در آینده چه اتفاقی می افتد. من آنقدر احمق نیستم که خودم را بکشم. مطمئناً این باید روشن باشد.

اگر الان از من بپرسی آیا اکنون آماده ای که برای این باشگاه بمیری؟ آره. تا آخر آماده ام برای این باشگاه بمیرم و بعد خواهیم دید، چون آنقدر احمق نیستم که به خودکشی ادامه دهم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شرکت‌های آب در انگلیس با جریمه‌های سخت‌تر تحت طرح «آلای‌دهنده‌ها بپردازند» مواجه می‌شوند | خدمات رفاهی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، شرکت های آب در انگلیس …