جک دریپر و دن ایوانز در روز بزرگ بریتانیا در Indian Wells | تنیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آبهترین تنیس بازان جهان که سال گذشته برای مسابقات مسترز ایندین ولز در صحرای کالیفرنیا گرد هم آمدند، جک دریپر در میان آنها نبود. دریپر در حال پیشرفت قابل توجهی بود و در اوایل فصل سه مسابقه ATP Challenger را برده بود، اما در سطوح پایین این ورزش کنار می رفت و همچنان منتظر بود تا گام قطعی را بالا ببرد.

امسال ورود دریپر به صدر تنیس، اولین فصل کامل او در تور ATP است، و تست ها همچنان ادامه خواهند داشت. او روز شنبه در مسابقات آزاد BNP Paribas در ایندین ولز در نبرد دور دوم تمام بریتانیایی در برابر دان ایوانز، رده بیست و چهارم شرکت خواهد کرد.

شنبه برای دیگر بازیکنان مطرح بریتانیایی نیز روز شلوغی خواهد بود. اما رادوکانو با Magda Linette، نفر بیستم روبرو خواهد شد و اندی موری در نقش پابلو کارنیو بوستا، نفر پانزدهم بازی می کند.

برای دریپر، ملاقات با یک بازیکن 30 نفره، معیاری برای اندازه گیری فرم او پس از مشکلات فیزیکی بیشتر در ابتدای سال خواهد بود. پس از اینکه آمادگی او برای خارج از فصل به دلیل ویروس خراب شد، در شکست دور اول اوپن استرالیا مقابل رافائل نادال دچار گرفتگی عضلات شد و سپس به دلیل سایر مشکلات تناسب اندام از تمام مسابقات در ماه فوریه کنار رفت. دریپر در برد اول 6-1 و 6-1 خود در دور اول مقابل لئاندرو ریدی بازی درخشانی انجام داد، اما حس درباری، ورزشکاری و بک هند اوانز به مراتب مخرب تر خواهد بود.

این زوج بارها در مرکز ملی تنیس در روهمپتون با یکدیگر تمرین کرده‌اند و بازی‌های یکدیگر را به خوبی می‌دانند. در استرالیا، ایوانز به شدت از دریپر تعریف می‌کرد و اشاره می‌کرد که علاوه بر سلاح‌های فیزیکی آشکار دریپر، حرکت و طرز فکرش او را به خوبی موقعیت می‌دهد.

او گفت: “من فکر می کنم این چیز خوبی است که تنیس همه چیز نیست و دیدگاه او نسبت به زندگی و تنیس خوب است.” “من فکر می کنم این یک چیز عظیم است. و فقط خواندن برخی از چیزهایی که او می گوید، نویدبخش خوبی برای سال های آینده است. من فکر می‌کنم که او خیلی هم سطح خواهد بود و فکر نمی‌کنم موضوع تنیس او باشد.»

ایوانز از شروع ایده آلی برای فصل لذت نبرده است و از زمان پایان دور سوم خود در استرالیا، هیچ مسابقه ای را برنده نشده است. در حالی که شرایط کند، سبک بازی Draper و اولین ضربه را از بین می‌برد، بازی تمام زمینی ایوانز برای سطوح سریع‌تر نیز مناسب‌تر است و برش بک هند او در چنین سطح پرتابی کمتر شرورانه است. همانطور که در ایندین ولز اتفاق می افتد، همه در حال مبارزه با شرایط هستند و کسانی که به خوبی خود را وفق می دهند موفق می شوند.

پس از پیروزی 6-2، 6-3 رادوکانو در روز پنجشنبه مقابل دانکا کووینیچ، او به بی بی سی گفت که علاوه بر التهاب لوزه ها و آسیب دیدگی مچ دست که بر آماده سازی او تأثیر گذاشت، او با احساس بیماری از خواب بیدار شد و تصمیم بسیار دیرهنگام برای شرکت در مسابقات را گرفت. او گفت: «امروز قبل از مسابقه، من بدنم را گرم نکردم. دو دقیقه قبل از اینکه با من تماس بگیرند، در اتاق درمان خوابیده بودم، بنابراین افتخار می‌کنم که بیرون آمدم و سپس برنده شدم.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اما رادوکانو در مسابقه دور اول BNP Paribas Open در ایندیان ولز در کالیفرنیا به دانکا کووینیچ ضربه می زند.
اما رادوکانو در پیروزی خود مقابل دانکا کووینیچ یک فورهند را شکست. عکس: مایک فری/گتی ایماژ

او در ادامه با یکی از بازیکنان خوش فرم این فصل روبرو خواهد شد. Linette به خوبی ضربه می زند و در شرایط کندتر شکستن آن بسیار دشوار خواهد بود. رادوکانو در سپتامبر گذشته در مسابقات اپن کره به راحتی 6-2 و 6-2 لینت را شکست داد، اما از آن زمان این بازیکن لهستانی بهترین دوران حرفه ای خود را سپری کرده و به نیمه نهایی اوپن استرالیا رسیده است.

پس از حفظ امتیازات بازی در سه پیروزی از هفت پیروزی خود در این سال و دو امتیاز با شکست در دو پیروزی دیگر، پیروزی 6-7 (5)، 6-1، 6-4 موری مقابل توماس اچوری از آرژانتین در 3 ساعت و 12 دقیقه به نوعی یکی از او بود. قاطع ترین برد در این شروع قابل توجه فصل. با وجود گلزنی فشرده، موری در یک مسابقه با کیفیت در برابر یک بازیکن جوان با استعداد بسیار خوب بازی کرد.

موری در مرحله بعدی با یکی از بهترین ضد پانچرهای تور در Carreño Busta روبرو خواهد شد. در حالی که این بازیکن اسپانیایی تا اینجای سال در فرم ضعیفی قرار داشته و رکورد 1-3 را به ثبت رسانده است، او همیشه کار دشواری را ارائه می دهد و سبک های حمله آنها تضمین می کند که این یک نبرد بسیار فیزیکی خواهد بود. موری باید در مقابل حریف جوان‌تر و تازه‌تر که از شکست دادن حریفان لذت می‌برد، متجاوز باشد و مانند دور اول خود با فورهند دیکته کند. دیدار طولانی و طاقت فرسا دیگری در انتظار است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

واتیکان می گوید که پاپ فرانسیس پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل مشکلات تنفسی به تدریج بهبود می یابد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، واتیکان می گوید که پاپ فرانسیس …