اولیویا پرت کوربل متهم سابق “می دانست که او کار اشتباهی انجام داده است” | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دادگاه شنیده است که یکی از معشوق سابق مرد متهم به قتل اولیویا پرت-کوربل به پلیس گفت که می‌دانست «او کار اشتباهی انجام داده است» که پس از تیراندازی به خانه او رسید.

اولیویا در 22 آگوست سال گذشته پس از تعقیب مرد دیگری به نام جوزف نی به درب خانه اش در لیورپول، در 22 اوت سال گذشته کشته شد. مرد مسلح، توماس کشمن، 34 ساله، قتل را انکار می کند.

روز جمعه، به هیئت منصفه دادگاه سلطنتی منچستر، ویدئویی از مصاحبه با پلیس سابق کشمن نشان داده شد. هیئت منصفه شنیدند که او در شب حمله خواب بوده است و او گفت که کشمن به خانه او آمد و او را بیدار کرد.

زن گفت: نیمه خواب بودم، نمی دانستم چه خبر است. خیلی سریع بود.» او به پلیس گفت که کشمن گفت “من جوی را انجام دادم”، چیزی شبیه به آن. یا من به دنبال او رفته ام. چیزی در همین راستا میدونم کار اشتباهی کرده

من نمی‌دانستم که او اسلحه دارد، فکر می‌کردم با کسی دعوا کرده یا کسی را کتک زده است. برای من، این می توانست هر چیزی باشد. من نمی دانم او چه کار می کند. ممکنه مواد مخدر باشه من معتقدم که او می دانست که کار بدی انجام داده است، به همین دلیل وضعیت مناسبی نداشت. چیزی بیشتر از آن چیزی بود که در مورد جوی می گفت. احساس می کردم چیز دیگری در آن وجود دارد.»

او گفت که او درخواست تعویض لباس کرد و او با پل راسل که زن برای کمک صدا کرده بود و برای هر دوی آنها شناخته شده بود، رفت.

او گفت: “[Cashman] خیلی عصبی بود، من هرگز او را اینطور ندیده بودم. احساس کردم مشکلی پیش آمده است.»

بعداً، پس از خواندن گزارش‌های خبری، او شروع به چیدن قطعات در کنار هم کرد و این نظریه را مطرح کرد که کشمن ممکن است مرد مسلح نقابدار بوده باشد که به اولیویا شلیک کرده است و او نمی‌خواست کوربل از عدالت برای دخترش محروم شود.

او گفت: این دلیلی است که من کاری را که انجام می دهم انجام می دهم. من آن زن را نمی‌خواهم، نمی‌خواهم جواب آنها را نداشته باشد. بالاخره دختر کوچولویش است. آن شب می‌توانست هر کسی باشد، می‌توانست خانه هر کسی باشد.»

او گفت که کشمن “خوب” و “پسر سخاوتمندی” بود و در گذشته شیفته او بود. اما وقتی او فکر می‌کرد که زن‌های دیگری را می‌بیند، رابطه بدتر شده بود، و قبلاً به یکی از دوستانش گفته بود که می‌خواهد کشمن را به‌خاطر اینکه «چه موش است» افشا کند و می‌خواست «او را خراب کند، مثل او که با من رفتار کرده است». “.

او گفت معتقد است که متهم آن شب به خانه او آمد زیرا به او اعتماد داشت. او گفت: “او نمی دانست به چه کسی اعتماد کند.” چرا او مرا در چنین موقعیتی قرار می دهد؟ او می داند که من دهانم را باز نمی کنم.»

او گفت که از این تصور که به یک جنایت کشیده شده است عصبانی بود. “من از این واقعیت ناراحت شدم که یک لقمه هرگز آنها را با خود لباس نبرد. او زندگی همه را به خطر انداخته است فقط برای نجات پشت خود. این واقعاً تمام شد… او قبلاً همان کاری را که انجام داده بود، انجام داده بود.»

کشمن، از وست دربی، قتل اولیویا و چهار اتهام دیگر را رد می‌کند – تلاش برای قتل نی، زخمی کردن به قصد وارد کردن صدمه شدید بدنی به مادر اولیویا، و دو فقره داشتن سلاح گرم به قصد به خطر انداختن زندگی.

محاکمه ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مارک لاتام به دلیل توئیت همجنسگرا هراسی که وزیر کار را از نظر جسمی بیمار کرد، محکوم شد | سیاست نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پنی شارپ، وزیر محیط زیست …