گزارش می گوید که پایگاه RAF که به عنوان مرکز پناهندگی در نظر گرفته می شود، خطرات آلودگی دارد مهاجرت و پناهندگی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس اسناد دولتی، یک سایت وزارت دفاع که وزارت کشور در نظر دارد از آن برای اسکان پناهجویان استفاده کند، دارای طیف وسیعی از خطرات آلودگی از جمله مواد منفجره منفجر نشده، آلودگی زمین و آزبست است.

دولت در حال بررسی استفاده از پایگاه هوایی RAF Wethersfield در شمال اسکس است، یک پایگاه هوایی 300 هکتاری (800 هکتاری) که برای اولین بار در طول جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار گرفت و قبل از اینکه در طول جنگ سرد توسط نیروی هوایی ایالات متحده تسخیر شود.

ساکنان، وزیر امور خارجه، جیمز کلورلی – که نماینده محلی نیز هست – و شورای منطقه برینتری، همگی می گویند که این سایت مکانی نامناسب برای پناهجویان است. وزارت عدلیه نیز در حال بررسی ایجاد یک زندان جدید در آنجا است، هرچند مقامات می گویند که تصمیم نهایی در این مورد گرفته نشده است.

همراه با نگرانی ها در مورد مکان ایزوله و فقدان خدمات پشتیبانی برای پناهجویان در Wethersfield، گزارشی از وزارت دفاع بیان می کند که منطقه انبار مهمات جنگ سرد در این سایت “احتمالاً دارای خطر بالایی از بمب های انفجاری (UXO) است – مهمات منفجر نشده. ساکنان همچنین نگران وجود PFAS هستند، که در غیر این صورت به عنوان مواد شیمیایی برای همیشه شناخته می شود، که در فوم آتش نشانی یافت می شود، چیزی که برای دهه ها در پایگاه استفاده می شود.

دروازه ای در حصار محیطی MDP Wethersfield.
دروازه ای در حصار محیطی MDP Wethersfield. عکس: کارل کورت/گتی ایماژ

در نامه ای به سازمان زیرساخت دفاعی (DIO) در 3 مارس، ساکنان انجمن صحراها نگرانی خود را در مورد زمین های آلوده مطرح کردند.

در این نامه آمده است که گزیده‌ای از گزارشی که به سفارش DIO به تاریخ ژوئن 2021 تهیه شده است، منطقه‌ای از پایگاه هوایی Wethersfield را با «خطر بالای آلودگی زمین، آزبست، مهمات و هزینه‌های UXO» و سه منطقه که «محل‌های آموزشی با خطر بالا» هستند شناسایی کرده است. از آلودگی».

درخواست آزادی اطلاعات نشان داد که علیرغم آگاهی وزارت دفاع و DIO از این آلودگی احتمالی، هیچ اقدام دیگری برای بررسی یا اصلاح آن انجام نشده است.

نمایی هوایی از ساختمان ها در MDP Wethersfield.
نمایی هوایی از ساختمان ها در MDP Wethersfield. عکس: کارل کورت/گتی ایماژ

ساکنان می افزایند که نمونه هایی از آب در محل آزمایش شده در یک آزمایشگاه معتبر اروپایی داشتند و مشخص شد که سطح آلودگی آنها چهار برابر بیشتر از حد مجاز توسط بریتانیا برای استانداردهای آب آشامیدنی است.

سخنگوی انجمن فیلدز گفت: «پایگاه هوایی Wethersfield نباید به عنوان محل تخلیه افراد ناخواسته دولت (زندانیان و پناهندگان) تلقی شود. این یک میراث و دارایی طبیعی است و باید برای همه حفظ شود تا از آن لذت ببرند. باید به زندانیان و پناهندگان بهترین امید برای ادغام یا ادغام مجدد در جامعه داده شود. درخواستی برای لیست ساختمان های مختلف در فرودگاه به نچرال انگلستان ارسال شده است. TFA در حال تلاش برای حفظ فرودگاه Wethersfield به عنوان میراث و پارک روستایی است که شامل تولید انرژی توسط جامعه، فضاهای کاری تحت رهبری جامعه و مسکن در مقیاس کوچک تحت رهبری جامعه است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سخنگوی شورای منطقه Braintree گفت: “اخیراً توسط وزارت ارتقاء سطح، مسکن و جوامع تماس گرفتیم تا درباره نقش بالقوه سایت فرودگاه Wethersfield در اسکان پناهجویان صحبت کنیم. ما در این مرحله جزئیات بیشتری نداریم و فوراً به دنبال توضیح از وزارت کشور هستیم. ما نظرات اولیه خود را با آنها در میان می گذاریم زیرا معتقدیم فرودگاه Wethersfield سایت نامناسبی است.”

سخنگوی دولت گفت: «سیستم پناهندگی تحت فشار بی‌سابقه‌ای است که به دلیل افزایش چشمگیر سفرهای خطرناک و غیرقانونی به داخل کشور ایجاد شده است. در پاسخ، ما در سراسر دولت و با مقامات محلی کار می کنیم تا طیف وسیعی از گزینه ها و مکان های اقامتی را بررسی کنیم که همه آنها مطابق با مقررات ساختمانی و بهداشت و ایمنی خواهند بود. ایمنی افراد تحت مراقبت ما همیشه اولویت مطلق ماست.»

منابع دولتی افزودند که مسائل زیست محیطی، برنامه ریزی و میراث محلی همیشه همراه با هرگونه خطر ذاتی مرتبط با یک سایت در نظر گرفته می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …