استارتاپ سلامت زنان Iron Health با 4.5 میلیون دلار راه اندازی شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلتفرم مراقبت‌های بهداشتی زنان Iron Health که به متخصصان زنان و زایمان اجازه می‌دهد بیماران خود را با مراقبت‌های اولیه و سایر مراقبت‌های تخصصی مرتبط کنند، همراه با سرمایه‌گذاری ۴.۵ میلیون دلاری بذر راه‌اندازی شد.

سازمان غیرانتفاعی صندوق نوآوری March of Dimes’ در سپتامبر راه اندازی شد، به سرمایه گذاری بذر Iron Health کمک کرد و یک سرمایه گذار و شریک استراتژیک است.

Iron Health مستقر در نیویورک یک پلتفرم سلامت زنان با فناوری است که به عنوان یک گسترش مجازی از عمل OB/GYN عمل می‌کند و ارتباط بین مراقبت‌های اولیه و تخصصی را ارائه می‌دهد و در عین حال به مراقبت هماهنگ و خدمات مجازی کمک می‌کند.

این پلتفرم ویزیت های مجازی، پیام های مستقیم و دسترسی به یکی از اعضای تیم OB/GYN Iron Health، از جمله پرستاران، متخصصان تغذیه ثبت شده، مددکاران اجتماعی بالینی و پرستاران ثبت شده را برای بیماران فراهم می کند.

پلت فرم در ساخته شده است Redesign Health، شرکتی که تولید، راه‌اندازی و تامین بودجه برای سایر استارت‌آپ‌های حوزه سلامت می‌کند.

دکتر الیزابت چروت، معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس پزشکی افسر بهداشت March of Dimes در بیانیه ای گفت. ما Iron Health را به‌عنوان اولین سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز برای صندوق نوآوری March of Dimes انتخاب کردیم، زیرا پیشنهاد ارزش منحصربه‌فرد آن‌ها برای پزشکان متخصص زنان و زایمان و بیماران، مکمل مأموریت ما برای بهبود سلامت مادران و نوزادان به‌ویژه در حوزه‌های مدیریت بیماری‌های مزمن و سلامت روان است. “

روند بزرگتر

تامین مالی خطرپذیر در سال 2022 به دنبال سرمایه‌گذاری‌های بزرگ که در سال 2021 مشاهده شد، برای سلامت دیجیتال به طور قابل‌توجهی کاهش یافت. با این حال، سرمایه‌گذاری در سلامت زنان با وجود کاهش بودجه کلی روند صعودی دارد و برخی معتقدند سلامت زنان هنوز برای سرمایه‌گذاری آماده است.

صندوق نوآوری March of Dimes سال گذشته به منظور سرمایه گذاری در شرکت هایی در مراحل اولیه راه اندازی شد که به چالش های سلامت مادر و نوزاد رسیدگی می کنند. حمایت آن از Iron Health اولین سرمایه گذاری این صندوق از زمان تاسیس آن است.

Redesign Health یکی از پلتفرم‌های سلامت دیجیتال بود که در سال 2021 بودجه هنگفتی را به دست آورد. 250 میلیون دلار

در ماه سپتامبر، این شرکت امتیاز دیگری کسب کرد بودجه 65 میلیون دلاری سری C، اما تنها یک ماه بعد، 67 کارمند یا تقریباً 20 درصد از نیروی کار خود را در یک حرکت بازسازی رها کرد.

Redesign Health از زمان راه اندازی خود در سال 2018 چندین شرکت سلامت دیجیتال را راه اندازی کرده است، از جمله استارتاپ مراقبت های خانگی MedArrive، پلت فرم هماهنگی مراقبت از سرطان Jasper Health و شرکت سلامت روان ترکیبی UpLift.

از دیگر شرکت‌های حوزه سلامت زنان می‌توان به ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی مجازی زنان و خانواده اشاره کرد Maven Clinic، پلت فرم سلامت دیجیتال برای مراقبت از خانواده Ovia Health و شرکت مراقبت های بهداشتی زنان هیبریدی Tia.

دکتر مانیش کوهلی در جلسه HIMSS23 خود با عنوان “پل های دیجیتال: امید و شفا برای کسانی که بیشتر آسیب می بینند” جزئیات بیشتری ارائه خواهد کرد. برای پنجشنبه، 20 آوریل، ساعت 1-2 بعد از ظهر CT در ساختمان جنوبی، سطح 4، در اتاق S406 A برنامه ریزی شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بولتون با فینال ومبلی از لبه پرتگاه بازگشت تا احیای مجدد را به نمایش بگذارد | بولتون واندررز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، «بنیل هارت، مدیر اجرایی باشگاه، در …