گاتلند به ولز در مورد تهدید ایتالیا در تصمیم گیرنده قاشق چوبی بالقوه هشدار می دهد | تیم اتحادیه راگبی ولز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ولز می‌داند که باید بازی تهاجمی «ساحل به ساحل» ایتالیا را در تلاش برای پیروزی شش ملت در روز شنبه متوقف کند. تنها کشورهایی که در این فصل موفق به کسب شش کشور نشده اند، در ورزشگاه المپیک رم به مصاف هم می روند. 20 سال از زمانی که ولز به پایان رسید و قاشق چوبی دریافت کرد، می گذرد، اما این سناریو اکنون می تواند به راحتی آشکار شود.

شکست های پی در پی در برابر ایرلند، اسکاتلند و انگلیس باعث شده تا ولز در زیرزمین شش ملت دست و پنجه نرم کند، اما نتوانسته امتیازات خود را شکست دهد و در بیش از چهار ساعت راگبی تنها سه بار به ثمر برساند. ایتالیا یک امتیاز بالاتر از آنها است، به لطف پاداش باختی که در برابر فرانسه جمع آوری شده است، اما شش تلاش در باخت به بلوز، انگلستان و ایرلند رویکردی ماجراجویانه را به نمایش گذاشتند.

آنها قطعاً ورزشکارترین هستند [Italy] وارن گاتلند، سرمربی تیم ملی ولز، گفت: طرفی که ما دیده ایم. آنها سعی می کنند یک بازی گسترده را انجام دهند. آنها موفقیت هایی در این مسابقات داشته اند، اما آنها را نیز تحت فشار قرار داده اند.

انگلیس آنها را به عقب برانداخت و آنها را تحت فشار قرار داد و ایرلند بعد از اینکه باریک شد تغییر دفاعی داد و آنها را تحت فشار قرار داد زیرا در نیمه دوم عرض بیشتری داشتند.

راهنمای سریع

تیم های ایتالیا – ولز

نمایش دهید

تیم ولز: ال ویلیامز (کاردیف)؛ جی آدامز (کاردیف) ام گریدی (کاردیف) جی هاوکینز (اسپری ها)، آر دایر (اژدها)؛ ای ویلیامز (اسپری ها)، R وبب (اسپری ها)؛ دبلیو جونز (اسکارلت)، کی اونز (اسکارلت، سرپوش)، تی فرانسیس (اسپری ها)، ریش (اسپری ها)، دی جنکینز (اکستر)، جی مورگان (اسپری ها)، جی تیپوریک (اسپری ها)، پالت های تی (کاردیف)

جایگزین ها: اس بالدوین (اسپری ها)، جی توماس (اسپری ها)، دی لوئیس (کاردیف) آر دیویس (اسپری ها)، تی رفل (لستر) تی ویلیامز (کاردیف) جی شمال (اسپری ها)، L Rees-Zammit (گلاستر)

تیم ایتالیا: تی آلن (هارلکین)؛ و پادوانی (بنتون)، جی برکس (بنتون)، تی منونچلو (بنتون)، پی برونو (گورخرهای پارما)؛ پ گاربیسی (مونپلیه) اس وارنی (گلاستر)؛ دی فیشتی (ایرلندی لندن)، جی نیکوترا (بنتون)، اس فراری (بنتون)، بدون توپ (بنتون)، اف روزا (بنتون)، اس نگری (بنتون)، ام لامارو (بنتون، کاپیتان)، توپ (بنتون)

جایگزین ها: ال بیگی (گورخرهای پارما) F من می دانم (بنتون)، ام ریچونی (Saracens) و یاچیزی (دریچه ها) جی پتینلی (بنتون)، م زویلانی (بنتون)، یک فوسکو (گورخرهای پارما) موریسی (ایرلندی لندن)

از بازخورد شما متشکرم.

آنها سعی خواهند کرد تا توپ را از 22 نفر خودشان جابه جا کنند و از ساحلی به ساحل دیگر راگبی زیادی بازی کنند. اگر گرفتار شوید و باریک شوید، مجازات خواهید شد. اما می‌توانید از درست کردن فاصله و سرعت خطوطتان نیز جوایزی دریافت کنید.»

گاتلند از نظر انتخاب در طول تورنمنت تغییر کرده و تنها جاش آدامز، جو هاوکینز، کاپیتان کن اونز و آدام بیرد برای شروع هر چهار بازی انتخاب شدند.

ولز تنها پنج بازی تا آغاز آزمایشی جام جهانی مقابل فیجی در بوردو در 10 سپتامبر باقی مانده است، با ادامه کار بر روی ترکیب ها و ایجاد ترکیب مناسب از جوانی و تجربه.

فرصت دیگری برای مشارکت جدید میسون گریدی و هاوکینز در مرکز ولز وجود دارد، در حالی که دفید جنکینز قفل اکستر به عنوان همکار ردیف دوم بیرد به آلون وین جونز با 157 کلاه ترجیح داده شده است.

گاتلند افزود: “ما تغییرات و همکاری های زیادی در خط میانی داشته ایم، بنابراین در مورد تداوم در آنجا است. آشنایی 9-10-12 در آنجا با Ospreys وجود دارد [Rhys Webb, Owen Williams and Hawkins] و مشارکت مرکز از [Wales] زیر 20 سال.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

دفید جنکینز هنوز در حال یادگیری نقش‌هایش از نظر فراخوانی خط دفاعی است، اما او کمی در مورد او موضع سختی دارد. برای او، چالش سرعت و شدت راگبی بین المللی و کنار آمدن با آن است. او فیزیکی است و توپ را به خوبی حمل می کند و قطعاً ویژگی های زیادی از نظر پیشرفت در طول زمان دارد.

ما همچنان به بازیکنان فرصتی برای تحت تاثیر قرار دادن می دهیم. تعادلی بین تداوم و دیدن اینکه بازیکنان در این سطح قرار دارند وجود دارد. برخی از بازیکنان هستند که پیشرفت کرده اند و برخی دیگر هنوز در این سطح به زمان نیاز دارند.”

یک گروه بازی 33 نفره از رم به نیس می‌رود و ولز به مدت پنج روز در سواحل مدیترانه مستقر می‌شود تا با فرانسه مقابله کند.

اما اولویت فوری، اولین پیروزی از زمان شکست ولز از آرژانتین در چهار ماه پیش و بهبود نرخ موفقیت 20 درصدی در 15 آزمون گذشته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – لیورپول: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …