حماسه 180 خواجه و قرن دوشیزه گرین به استرالیا کمک می کند تا هند را نابود کند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استرالیا پس از حماسه 180 عثمان خواجه و اولین قرن آزمایشی کامرون گرین که باعث شد بول کاران هند تقریباً دو روز در این میدان زحمت بکشند، استرالیا در 480 به پایان رسیده است.

گردشگران بهترین استفاده را از بهترین بازی بتینگ این سری بردند و هند را مجبور کردند که 168 اور کاسه کند و سومین توپ جدید را در تست چهارم در احمدآباد بگیرد.

استرالیا 10 اور در مقابل میزبان داشت، اما هند به راحتی جان سالم به در برد و 36-0 را با کسری 444 به پایان رساند.

روهیت شارما کاپیتان هند (17 خارج از بازی) و شوبمن گیل (18 بازی خارج از بازی) از روز شنبه با استرالیا که ناامید برای موفقیت های اولیه است، مبارزه را از سر خواهند گرفت.

خواجه سومین امتیاز برتر را توسط یک استرالیایی در هند به دست آورد و تنها پس از دین جونز (210 در سال 1986) و متیو هیدن (203 در سال 2001) به پایان رسید.

حماسه 10 ساعته بازکننده 36 ساله از 422 توپ حاصل شد – بیشترین ارسالی که یک استرالیایی تا به حال در هند در یک اینینگ با آن روبرو شده است.

استرالیا به لطف ایستگاه ویکت پنجم خواجه و گرین با 208 ران به راحتی از هر طرف به بهترین مجموع این سری رسید.

این بهترین امتیاز استرالیا در هند از زمان کسب امتیاز 577 در دهلی در سال 2008 بود.

گرین (114) برای قرنی که بیش از دو سال از ساخت آن می گذرد، یک ضربه درخشان و بی شانس پر از درایوهای خیره کننده بازی کرد.

این بازیکن 23 ساله از زمان اولین حضورش در آدلاید اووال مقابل هند در دسامبر 2020، در هر سریالی که در آن بازی کرده، حداقل یک سهم مهم با خفاش داشته است.

شراکت خواجه و گرین دومین بهترین همکاری یک جفت استرالیایی در آزمونی در هند بود، که تنها از جایگاه 222 دوندگی آلن بوردر و کیم هیوز در سال 1979 فاصله داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

هنگامی که خواجه در اوایل جلسه پایانی روز جمعه رفت، استرالیا می توانست به راحتی از بین برود.

اما برای اولین بار در این سری، بازدیدکنندگان کمک های ارزشمندی از دم دریافت کردند.

ناتان لیون و تاد مورفی آف اسپینرها در 70 ران در ویکت نهم ایستادند تا حمله خسته هند را ناکام بگذارند.

لیون در طول دوران حرفه ای خود با بیشترین توپ (96) در یک اینینگ روبرو شد تا با 34 توپ به پایان برسد، در حالی که مورفی در تست نهایی اولین تور خود قول جدی داد.

مورفی در سه تست اول دوران حرفه‌ای خود، مجموعاً پنج ران به ثمر رسانده بود، اما به بهترین رده از 41 امتیاز رسید که باعث افزایش اعتماد به نفس این بازیکن 22 ساله شد.

بهترین مجموع استرالیا در تور قبل از این دوره، 263 نفر آنها در دهلی بود، زیرا هر دو تیم برای زدن سه برنده خشمگین تلاش کرده اند.

راویچاندران اشوین، ستاره سرخپوست اسپینر، از دومین دوره شکست خود در ایندور برگشت و در 48 اور، 6-91 را به دست آورد، که توسط اسکالپ کلیدی گرین برجسته شده بود.

از آنجایی که استرالیا بهتر از همه سریال‌های خود بازی می‌کرد، گردشگران پس از اطلاع از مرگ مادر ناخدا پت کامینز، روز را با غم و اندوه آغاز کردند. کامینز پس از دومین آزمایش به سیدنی بازگشت تا بعد از دومین باخت در دهلی در کنار خانواده خود باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …