با افزایش هزینه های خرده فروشان، خریداران را برای کسب امتیاز کارت مزیت کمتری تشویق می کند | چکمه

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Boots امتیاز به ازای هر پوندی که خریداران می توانند در کارت وفاداری خود کسب کنند را به میزان یک چهارم کاهش می دهد و در عین حال تخفیف هایی را برای محصولات با نام تجاری خود ارائه می دهد.

زنجیره سلامت و زیبایی از طریق ایمیل به مشتریان گفت که از ماه می، دارندگان کارت Boots Advantage به جای 4 پوند، به ازای هر 1 پوند خرج شده، 3 پوند امتیاز جمع آوری می کنند. آنها تعداد امتیازهایی را که قبلاً جمع آوری کرده اند حفظ می کنند، که همچنان به همان مقدار خواهد بود.

Boots همچنین اعلام کرد که دارندگان کارت از 6000 محصول با نام تجاری خود 10 درصد تخفیف دریافت خواهند کرد.

این آخرین شرکتی است که تغییراتی را در طرح وفاداری خود ایجاد کرده است، زیرا خرده فروشان با افزایش هزینه ها ناشی از افزایش صورت حساب های انرژی و دستمزدهای بالاتر مبارزه می کنند.

سال گذشته بانک Sainsbury امتیاز شهد را که مصرف‌کنندگان در هر تراکنش می‌توانند به دست آورند، به سه چهارم کاهش داد.

این تغییر 1.8 میلیون دارنده کارت اعتباری فعال را تحت تأثیر قرار داد. قبل از نوامبر، آنها به ازای هر پوندی که در لباس های Sainsbury’s، Argos، Habitat یا Tu خرج می کردند، دو امتیاز می گرفتند. اکنون آنها به ازای هر 2 پوند خرج شده فقط یک امتیاز شهد دریافت می کنند.

بریتیش ایرویز تغییراتی در طرح Avios خود ایجاد کرده است که به مسافران امتیاز وفاداری در پروازها اعطا می کند. از امسال، امتیاز پروازهای مکرر (که می تواند برای پروازهای آینده یا مزایای دیگر استفاده شود) بر اساس قیمت بلیط، به جای مسافت طی شده، اعطا می شود.

Boots، بخشی از Walgreens Boots Alliance، گفت که این تغییرات را در پاسخ به بازخورد مشتریان ایجاد کرده است.

پیت مارکی، مدیر ارشد بازاریابی در Boots، می‌گوید: «مشتریان می‌خواهند با قیمت‌های پایین‌تر و ارزش آنی در محل پاداش دریافت کنند. ما همچنین متوجه شده‌ایم که اعضای کارت مزیت اکنون بیشتر از امتیازات خود برای خرید اقلام ضروری استفاده می‌کنند تا آنها را ذخیره کنند. ما گوش داده‌ایم و این طرح را گسترش داده‌ایم تا پاداش فوری‌تر، ارزش فوری و قیمت‌های پایین‌تر ارائه کنیم.»

مشتریان می توانند از طریق طرح مزیت قیمت، که گسترش یافته است و به آنها امکان دسترسی انحصاری به قیمت های پایین تر در طیف وسیعی از محصولات، از جمله خمیر دندان، دئودورانت ها و ویتامین ها را می دهد، در صدها محصول صرفه جویی کنند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

طبق گفته شرکت تحقیقاتی بازار Kantar، خریداران بریتانیایی برای صرفه جویی در هزینه، از محصولات مارک دار به کالاهای ارزان تر با مارک شخصی خود روی آورده اند، زیرا تورم قیمت مواد غذایی در ماه های اخیر به رکورد رکورد زده است، به ویژه برای مواد غذایی تازه.

چکمه: دارندگان کارت مزیت به ازای هر 1 پوند خرج شده، به جای 4 پوند، 3 پوند امتیاز جمع می کنند. گفت که این حرکت در پاسخ به بازخورد مشتریان بوده است.
…بله درسته! مشتریان فکر می کردند که امتیاز زیادی از مغازه خود می گیرند @BootsUK

— دکتر مریم آراسته (@MaryamArasteh) 10 مارس 2023

خریدارانی که در توییتر پست می کردند از این تغییرات خوشحال نبودند. یکی گفت:”[Boots] گفت که این حرکت در پاسخ به بازخورد مشتریان بوده است. …بله درسته! مشتریان فکر می کردند که امتیاز زیادی از مغازه خود دریافت می کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“چه شبی، جدی”: چراغ ها برای شیاطین خاموش می شوند زیرا شیرها پس از خاموشی گابا برنده می شوند | شیرهای بریزبن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گابا به دلیل قطع برق …