کمک بازنشستگی به کارگران طبقه متوسط ​​در حالی که هانت “در نظر دارد سقف بودجه را افزایش دهد” | حقوق بازنشستگی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ظاهرا جرمی هانت در حال برنامه ریزی برای افزایش حقوق بازنشستگی در بودجه هفته آینده به حرفه ای های طبقه متوسط ​​است تا آنها را تشویق به ادامه کار کند.

به گزارش دیلی میل، صدراعظم افزایش قابل توجهی را در کمک هزینه های بازنشستگی در تلاش برای مقابله با “تله بازنشستگی” اعلام خواهد کرد که باعث شده است بسیاری از کارگران بازنشسته شوند.

به گزارش دیلی میل به نقل از منابع وایت هال، کمک هزینه مادام العمر (LTA) در پس انداز بازنشستگی معاف از مالیات و همچنین سقف 40000 پوندی سهم بازنشستگی سالانه افزایش خواهد یافت. وزارت خزانه داری از اظهار نظر خودداری کرد.

افزایش گزارش شده، که می تواند در بودجه 15 مارس فاش شود، برای پایان دادن به تله بازنشستگی است که می تواند برخی از متخصصان – مانند پزشکان – را در صورت ماندن در نیروی کار با هزینه های مالیاتی بالاتری مواجه کند.

این امر بسیاری را بر آن داشته تا به بازنشستگی پیش از موعد یا کاهش ساعات کاری خود فکر کنند تا از پرداخت مالیات بیشتر بر حقوق بازنشستگی خود اجتناب کنند.

انجمن پزشکی بریتانیا قبلاً هشدار داده بود که نحوه تعامل سیاست مالیاتی و طرح بازنشستگی NHS یک “طوفان کامل” ایجاد کرده است، جایی که “معقول ترین اقدام برای بسیاری از افراد برای از دست ندادن ضرر مالی این است که کار خود را کاهش دهند یا حتی کار را متوقف کنند. به طور کلی NHS».

برخی از پزشکان و سایر کارگران انجام شیفت های اضافی را متوقف کردند یا NHS را ترک کردند زیرا نگران بودند که درآمد اضافی آنها بیش از حداکثر کمک هزینه حقوق بازنشستگی آنها را افزایش دهد و باعث افزایش مالیات اضافی شود.

جیسون هالندز، مدیر عامل مدیر ثروت Evelyn Partners، گفت که گزارش‌های پیش از اولین بودجه هانت «خبر خوش‌آمد» بود.

“[The caps have] یک عامل بازدارنده برای پس انداز مستمری مستمری در میان متخصصان با درآمد بالاتر ایجاد می کند و عاملی است که تصمیمات بازنشستگی پیش از موعد را در زمانی که اقتصاد با چالش سخت تر شدن بازار کار مواجه است، هدایت می کند.

«به ویژه، محدودیت‌های مربوط به کمک‌های بازنشستگی – که در طول سال‌ها به صورت اسمی و واقعی کاهش یافته است – مشکلات مستندی را در بخش دولتی، به‌ویژه در NHS ایجاد کرده است، جایی که حقوق بازنشستگی سخاوتمندانه با مزایای تعریف شده همچنان برقرار است، به این معنی که بسیاری از متخصصان پیش از موعد بازنشسته می شوند یا تمایلی به انجام کارهای بیشتر ندارند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

او افزود: «اگر ما اصلاً مجبور به داشتن LTA باشیم، مطمئناً بسیار پایین است، با توجه به اینکه فقط 10 سال پیش 1.8 میلیون پوند بود و از آن زمان تورم به معنای افزایش درآمد و پس‌انداز است.»

LTA در حال حاضر 1,073,100 پوند است و نرخ مالیاتی که برای پس انداز بازنشستگی بالاتر از این مقدار محاسبه می شود بستگی به نحوه پرداخت پول دارد. اگر به صورت مقطوع پرداخت شود، 55 درصد است، یا اگر به روش دیگری واگذار شود، مثلاً پرداخت مستمری یا برداشت نقدی، 25 درصد است.

کمک هزینه سالانه بیشترین میزانی است که یک کارگر می تواند در یک سال مالیاتی قبل از پرداخت مالیات در صندوق های بازنشستگی خود پس انداز کند و امسال 40000 پوند تعیین شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه های طرفدار کرملین ویدئویی از حمله سربازان اوکراینی به زن و نوزاد را ضبط کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه‌های طرفدار کرملین در حال نمایش …