اگر استارمر یک سیاست تعیین کننده برای دولت می خواهد، این است: مراقبت از کودک، مراقبت از کودک، مراقبت از کودک | پولی توینبی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آn مرکز کودکان برنده جوایز در کوربی، نورث همپتون‌شایر با کاهش 70 درصدی بودجه از سوی شورای محلی‌اش مواجه می‌شود و همه چیزهایی که به خاطر آن مشهور است را ویران می‌کند. این نقطه اوج نابودی 13 ساله برنامه شروع مطمئن کارگر است. من چندین سال است که از Pen Green بازدید می کنم. این مرکز به عنوان چراغ راه و مدلی برای مراکز کودکان در نظر گرفته می شود که هزاران معلم و متخصص مراقبت از کودکان را آموزش می دهد و افرادی از سراسر جهان که می خواهند موفقیت آن را تقلید کنند از آن بازدید می کنند.

این تخریب عمدی به یکی از محروم‌ترین بخش‌های کوربی، یک شهر کارگری که اکنون توسط محافظه‌کاران نورث همپتون‌شایر بلعیده شده است، برخورد می‌کند. شورا این پول را می گیرد تا بین سه مهدکودک در مناطق کمتر محروم توزیع کند، یادآوری ناامیدکننده از اینکه محافظه کاران هنوز در ماه های باقیمانده خود چقدر آسیب بیشتری می توانند وارد کنند. قبل از این، پن گرین تحت تهدید، توسط یک وزیر سابق محافظه کار نجات داده شد، اما وزیر کودکان، کلر کوتینیو، به پن گرین گفته است که او را نجات نخواهد داد.

چه زمان بدی در میان موج اعتراضات نسبت به فروپاشی سیستم مهدکودک قبل از بودجه هفته آینده. مهدکودک‌ها با هزینه‌ای غیرقابل‌قابل‌قابل‌قابل‌قابل‌قابل‌قابلیت، کمتر از 15000 پوند در سال برای یک مکان تمام‌وقت برای یک کودک زیر دو سال، به‌طور دسته‌جمعی تعطیل می‌شوند و نمی‌توانند هزینه‌های به اصطلاح 30 ساعت رایگان دولت را تامین کنند، و دستمزد آنقدر پایین است که دستیاران مهدکودک به جای دیگری فرار می‌کنند. . واقعیت این است که مبلغی که دولت برای پوشش دادن این ساعات پرداخت می‌کند بسیار ناچیز است، بنابراین مهدکودک‌ها تلاش می‌کنند مگر اینکه بتوانند از والدین هزینه‌های اضافی دریافت کنند.

من هیچ موضوع اجتماعی را نمی شناسم که چنین ائتلاف شگفت انگیزی از منافع کاملاً متفاوت برای مطالبه اصلاحات رادیکال برانگیخته باشد. زمانی غیرقابل تصور است که CBI، فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک، اتاق‌های بازرگانی بریتانیا و مؤسسه مدیران، همراه با گروه مشاوره PwC و مجموعه‌ای از صداهای تجاری دیگر، همگی برای مراقبت از کودکان مقرون‌به‌صرفه و انعطاف‌پذیر فریاد بزنند. به گفته مرکز سیاست مترقی، از آنجایی که زنان بیشتری به دلیل خرابی در مراقبت از کودکان مجبور به ترک کار می شوند، کارفرمایان به شدت به آن 1.7 میلیون زن گمشده نیاز دارند که به نیروی کار خود بازگردند: به گفته مرکز سیاست مترقی، شکست مراقبت از کودکان به تنهایی بیش از 27 میلیارد پوند یا 1 درصد از تولید ناخالص داخلی هزینه دارد.

پس از ورود به مجلس عوام هفت ماهه باردار در سال 1982، هریت هارمن وقتی اولین سوال خود را از مارگارت تاچر پرسید و در مورد عدم مراقبت از کودکان در تعطیلات مدرسه پرسید “زیرا بیشتر والدین برای حمایت از خانواده خود کار می کنند” با هیاهوی تمسخر مواجه شد. . تاچر پاسخ داد: «نه، من فکر نمی‌کنم که مراقبت از دانش‌آموزان در تعطیلات مدرسه به عهده دولت باشد.» “هارپرسون”، همانطور که او را به تمسخر صدا می زدند، از تحقیر خود نیز متزلزل شد، اما از طرف خود او نیز منصرف نشد: مراقبت از کودک سیاست واقعی نبود. اکنون است.

اگرچه انگیزه های او عمدتاً فمینیستی بود، اما هارمن، به عنوان منشی تامین اجتماعی، گوردون براون را متقاعد کرد که مراقبت از کودکان نیز برای محروم کردن مادران مجرد از مزایا و شروع کار ضروری است. بعداً، او و حزب کارگر، که آموزش، تحصیل و آموزش را به عنوان یک هدف کلیدی اعلام کرده بود، شروع مطمئن را پذیرفتند، برنامه اجتماعی جاه طلبانه ای که ارزش های کارگری عدالت و برابری اجتماعی را دنبال می کرد. بریجت فیلیپسون، وزیر آموزش در سایه، در سخنرانی روز پنجشنبه در اندیشکده محافظه‌کار Onward، فروپاشی فعلی مراقبت از کودکان را پذیرفت و دوباره جاه‌طلبی‌های سال‌های اولیه کارگری آینده را به چیزی فراتر از تهیه قلم نگهدارنده برای کودکان در زمانی که مادران کار می‌کنند تبدیل کرد.

وعده او برای یک سیستم جدید مراقبت از کودکان است که مهدکودک های مقرون به صرفه را از پایان مرخصی والدین تا پایان دوره ابتدایی، از جمله تعطیلات، فراهم کند. این امر می تواند زندگی میلیون ها خانواده ای را که به شدت در حال مبارزه و شعبده بازی هستند متحول کند – و در واقع سیل افراد توانمند را به نیروی کار بازگرداند. او با وعده کوچکی از کلوپ های صبحانه رایگان برای هر مدرسه ابتدایی در انگلستان شروع می کند تا کودکان گرسنه را برای یادگیری آماده کند. اما او بقیه و نحوه پرداخت آن را در حالی که حزب کارگر بودجه خود را قبل از انتخابات محاسبه می کند، آشکار خواهد کرد. آنها نمی توانند همه کارها را، همه جا، به یکباره انجام دهند، اما می توانند مسیر سفر و مراحل رسیدن به آنجا را مشخص کنند.

من سال گذشته در Pen Green بودم که فیلیپسون به عنوان بخشی از تور خود از بهترین برنامه های مراقبت از کودک و آموزش مهد کودک در سراسر جهان بازدید کرد. او در استونی بوده است، جایی که والدین فقط 50 پوند در ماه برای مهدکودک‌هایی که تماماً فارغ‌التحصیلان آن‌ها کار می‌کنند، و به استرالیا بوده است، جایی که حزب کارگر با سیاست‌های جاه‌طلبانه مراقبت از کودکان در انتخابات پیروز شد. او گفت که سال‌های اولیه «اولویت اول من خواهد بود» و نوید یک افزایش بزرگ در مهدکودک‌های دولتی به سبک Pen Green را داد. منظورش هست

در اوج شروع مطمئن در سال 2010، 3500 مرکز وجود داشت، بر اساس شواهد غیرقابل انکار که سال های اولیه بیشترین اهمیت را دارند: بقیه در کشوری با فاصله سرسختانه 15 درصد در پیشرفت تحصیلی بین کمترین و محروم ترین مکان ها وجود داشت. در تحلیل فیلیپسون، Sure Start از نظر سیاسی نتوانست خود را فراتر از دسترس دولت‌های متخاصم محافظه‌کار آینده قرار دهد، برخلاف NHS که هیچ محافظه‌کاری جرأت لغو آن را نداشته است. او می گوید دفعه بعد نه.

فیلیپسون در حال خوردن ناهار محافظه‌کاران است و ادعا می‌کند که حزب کارگر اکنون حزب خانواده است. به سختی نیاز به گفتن دارد، پس از اینکه تخریب عظیم حمایت از کودکان با اولین بودجه کودک خواری جورج آزبورن که در مدارس، هنرهای کودکان، ورزش، بازدیدکنندگان بهداشت، پرستاران مدرسه و موارد دیگر کاهش یافت آغاز شد.

وقتی حزب کارگر مجبور است هزینه‌های خود را انتخاب کند، فیلیپسون ابتدا برای کوچک‌ترین بچه‌ها بحث می‌کند (قبل از مراقبت‌های اجتماعی و بهداشت، من اصرار می‌کنم)، اگر پیام کایر استارمر این باشد که برای آینده هدف بالایی داشته باشد. این امر مستلزم عزم سیاسی است، زیرا نتایج واقعی مراکز کودکان بسیار فراتر از یک دوره انتخاباتی است. بدون شک، در بودجه، صدراعظم پول اضافی را به مراقبت از کودکان و بودجه ساختگی «ساعت رایگان» آن اختصاص خواهد داد، اما این یک سیستم عمیقاً خراب را اصلاح نخواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پنجاب با قطع اینترنت در پی شکار واعظ سیک توسط مقامات | هندوستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، زندگی اقتصادی در ایالت پنجاب …