بهترین (و ارزان ترین) زندگی خود را داشته باشید: 11 نکته مهم از تأثیرگذاران پس انداز پول | پس انداز

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فروشگاه مواد غذایی هفتگی خود را کاهش دهید

میمی هریسون آغاز شده ضرب و شتم بودجه در دانشگاه، جایی که او متوجه شد که به سختی با چیپس های آخر شب زندگی می کند. او از آن زمان تاکنون 400 دستور غذای مقرون به صرفه را با 260000 دنبال کننده اینستاگرام به اشتراک گذاشته است، از ماکارونی موسیر کاراملی گرفته تا کاری مرغ کره بادام زمینی (اکنون بر اساس نیازهای غذایی یا نوع غذا در وب سایت او مرتب شده است). او هرگز بیش از 20 پوند برای مغازه هفتگی خود خرج نمی کند. کتاب Beat the Budget قرار است در ژوئن منتشر شود. بسیاری از دستور العمل ها 1 پوند یا کمتر هزینه دارند.

نکته بالا “همه چیز در مورد برنامه ریزی است.” هریسون رسیدهای هفتگی مغازه‌اش را به اشتراک می‌گذارد و هزینه‌هایش را با پایبند ماندن به برنامه غذایی و فهرست خرید پایین نگه می‌دارد، حتی اقلامی را با هم در فهرست دسته‌بندی می‌کند تا از چیدمان سوپرمارکت تقلید کند تا حواسش پرت نشود و چیزهایی را که نیاز ندارد خریداری نکند. . غذاهای هر هفته با دقت انتخاب می شوند تا از ترکیبات همپوشانی مانند حلومی یا کدو حلوایی استفاده شود، بنابراین هیچ چیز هدر نمی رود.

با بودجه کم سفر کنید

کش باتاچاریا

مسافر بودجه کش باتاچاریا از سال 2009 در هاستل های خنک و سایر مکان های مقرون به صرفه اقامت داشته است (کتاب او با نام The Grand Hostels: Luxury Hostels of the World در سال 2018 منتشر شد). او همچنین در توییتر و اینستاگرام فضاهای کار مشترک و حمل و نقل ارزان، به ویژه قطار و اتوبوس را معرفی می کند.

نکته بالا با استفاده از اتوبوس به جای هواپیما یا قطار، در هزینه سفر خود صرفه جویی کنید. هنگام ناهار بیرون غذا بخورید، زمانی که رستوران‌ها به احتمال زیاد معاملات و منوهای خود را تنظیم می‌کنند. به مکان های کمتر شناخته شده مانند ویلنیوس، ریگا، برنو یا گدانسک بروید و یک کارت بانکی دریافت کنید که برای تراکنش های خارج از کشور هزینه ای دریافت نمی کند.

لباس هایتان را تعمیر کنید

فلورا کالینگوود-نوریس اصلاح خلاق قابل مشاهده به شما یاد می دهد که چگونه جوراب های خود را زیبا کنید. او یک طراح-ساز مستقر در مرزهای اسکاتلند است که با نخ و نخ کار می کند و برای کریستوفر کین و خانه هلند بافتنی دارد. او بخشی از جنبش مرمت قابل مشاهده است، که در مورد بازسازی لباس ها و اثاثیه نرم با آشکار ساختن تعمیرات است، که اغلب از رنگ های متضاد برای وصله، گلدوزی یا خراش استفاده می کند. سرآستین ها با رنگین کمانی از بخیه های ریز خالدار شده اند. آرنج های فرسوده با استفاده از شبکه ای از نخ های چند رنگ بازسازی می شوند. سوراخ های پروانه با استفاده از گل های ریز دست دوخته پنهان می شوند. برای تحولات الهام‌بخش او را دنبال کنید یا در کارگاه‌های آنلاین او ثبت‌نام کنید تا خودتان درگیر آن شوید.

نکته بالا «تقریباً هیچ هزینه ای جز زمان برای شروع تعمیر لباس شما ندارد. مهم نیست که چه سطح مهارتی دارید، ترمیم چیزی که قابل مشاهده است عمدی به نظر می رسد، و مردم تصور می کنند که قصد شما این بوده که دقیقاً شبیه آن به نظر برسد.

به صورت دسته ای چندین وعده غذایی را به طور همزمان بپزید

بانوی دسته ای، با نام مستعار سوزان مالهالند

سه سال پیش، مربی سابق مدیریت زمان سوزان مالهالند، موسوم به بانوی دسته، به گروهی از دوستان یک درس بداهه در مورد آشپزی دسته ای و برنامه ریزی غذا داد. آنها آنقدر تحت تأثیر قرار گرفتند که او را متقاعد کردند که آن را آنلاین کند. سه کتاب آشپزی و نزدیک به 162000 دنبال کننده بعد، او اکنون هر چیزی را که مربوط به غذا و پول باشد، پوشش می دهد، از جمله نحوه صرفه جویی در پول نقد در ماهی فروش با خرید گونه های کمتر شناخته شده.

نکته بالا نحوه خرید و آماده سازی دسته ای 10 (بله، 10) وعده های غذایی در یک ساعت. وحشتناک به نظر می رسد؛ در واقع کار می کند این تکنیک مبتنی بر روش غذای او “بگیر و بپز” است، که فقط به این معنی است که مواد آماده (گاهی اوقات تا حدی پخته) را در یک کیسه زیپ‌دار قابل استفاده مجدد بچسبانید و تا زمانی که لازم باشد منجمد کنید، سپس مستقیماً از کیسه بپزید – به وعده‌های غذایی مختلف با گوشت گاو فکر کنید. مانند کوفته، فاهیتا، فلفل قرمز، بولونیس و همبرگر که همگی آماده پختن سریع هستند یا مستقیماً از کیسه فریزر آماده می شوند. به هر حال ممکن است به یک فریزر بزرگتر نیاز داشته باشید.

از زیر قرض بیرون بیا

در سال 2019، کلر سیل آغاز شده سال مقتصد من به طور ناشناس، نقشه خود را برای پرداخت بدهی 27000 پوندی که در 20 سالگی از طریق کارت های اعتباری و فروشگاهی ایجاد کرده بود، ترسیم کرد. در آن زمان یک والدین متوجه شد که باید رابطه خود را با پول تغییر دهد. یک سال بعد، او خودش را ترک کرد. او اکنون بدون بدهی و به تازگی صاحب خانه شده است، به عنوان یک مربی مالی دوباره آموزش دید و انجمن رفاه مالی را تأسیس کرد. او به طرز وحشیانه‌ای صادق است – او بودجه سپتامبر گذشته را «سیلی شرم‌آور برای هر کسی که فوق‌العاده ثروتمند نیست» خواند و می‌گوید: «شما نمی‌توانید راه خود را برای خروج از بحران هزینه‌های زندگی نشان دهید». اما او همچنین همدل، عملی و مفید است.

نکته بالا یک جعبه ابزار دیجیتال بسازید تا هزینه های خود را پیگیری کرده و پس انداز را تشویق کنید. Seal برنامه Snoop را برای بودجه بندی، Chip برای پس انداز، Sprive برای اضافه پرداخت وام مسکن، و TopCashback را برای بازپرداخت پول در خرید توصیه می کند (او سال گذشته 250 پوند درآمد داشت).

دست دوم بخر

نیازی نیست. AKA جدید آنا کیلپاتریک

آنا کیلپاتریک برپایی نه.نیازمند.جدید پس از طلاق به معنای از دست دادن خانه و باغ چهار خوابه اش و نقل مکان به آپارتمان کوچک با دو فرزندش بود. اما زندگی با کمتر او را بسیار شادتر می‌کرد، همان‌طور که خانه‌اش را با یافته‌های غواصی و گنجینه‌های فروشگاه‌های خیریه بیرون آورد. کیلپاتریک یک دهه است که لباس جدیدی نخریده است. او می گوید: «شما برای شیک بودن به پول یا جوانی نیاز ندارید. در واقع، سن به شما کمک می‌کند، زیرا شما کمتر به نظراتی که تنها به قصد سرکوب کردن شما به اشتراک گذاشته می‌شوند، اهمیت می‌دهید.» توصیه‌های او اغلب همراه با اطلاعاتی در مورد چگونگی گرم نگه داشتن بدن در زمانی که نمی‌توانید هزینه گرمایش را بپردازید، چگونه آرایش خود را از کره شیا درست کنید و چگونه می‌توانید تمایلات خرید ناگهانی را مهار کنید، همراه است.

نکته بالا یک جامپر یا کاردی دست دوم یا مورد علاقه ترمه تهیه کنید تا در زمستان به عنوان جلیقه بپوشید. شما خیلی گرم هستید و در هزینه گرمایش صرفه جویی می کنید. تفاوتی که ایجاد می کند باور نکردنی است.»

انجام DIY را یاد بگیرید

دختر نجار ویکی لی به دنبال کنندگان در مورد بالا بردن دوچرخه و ساختن هر چیزی از چوب آموزش می دهد، خواه میز باغچه ساخته شده از حلقه کابل قدیمی باشد یا میز پرنده و کاشت از ابتدا. او همچنین در آشپزخانه‌های مناسب، چیدن پاسیو، سنگ‌ریزی مسیرهای ورودی، بازبینی ابزارها و اختراع هدایای چوبی با قیمت 1.50 پوند که می‌توانند برای خود دستی انجام دهند، دستی دارد. هدف او این است که به مردم کمک کند در بهبود خانه صرفه جویی کنند و پول نقد کافی برای آن باقی بگذارند، همانطور که او می گوید: “زمانی که باید به متخصصانی که در مورد گاز و برق می دانند پول پرداخت کنید.” و کار می کند: پس از بازسازی یک خانه ییلاقی در جنوب انگلستان، او و شریک زندگی اش اکنون در شمال، بدون وام مسکن زندگی می کنند و در حال بازسازی یک قایق باریک هستند.

نکته بالا همیشه کات های خود را ذخیره کنید. لی یک میز کار را به یک میز کار با دوک های راه پله برای نگه داشتن آن تبدیل کرده است. یک قفسه کتاب را به یک کمد دراور تبدیل کرد. و از بلوک های Jenga به عنوان تکیه گاه قفسه استفاده کرد. و یک جای سی دی را به قفسه مته ای برای سوله خود تبدیل کرد.

معاملات تعطیلات را انتخاب کنید

متخصص تعطیلات ارزان آکا چلسی دیکنسون

چلسی دیکنسون متخصص تعطیلات ارزان‘s TikTok با راه‌هایی برای صرفه‌جویی در هزینه در هنگام تعطیلات گیر کرده است. آنها عمدتاً معقول هستند، مانند نحوه جلوگیری از پرداخت «بیمه اضافی» گران قیمتی که در شرکت‌های کرایه اتومبیل فرودگاهی ارائه می‌شود، با گرفتن یک سیاست شخص ثالث فقط برای چند دلار قبل از سفر، اما اغلب بسیار خنده‌دار نیز هستند. یک میلیون و 400 هزار نفر از تماشای او در پروازی ارزان قیمت با پوشیدن ژله ماهیگیری، جیب‌های کناری پر از کیت بدنسازی و بیکینی، جیب پشتی که لپ‌تاپ‌اش را نگه داشته، لذت برده‌اند تا از پرداخت هزینه چمدان‌های نگهدارنده خودداری کنند.

نکته بالا درخواست ارتقای اتاق هتل کنید. به سادگی از قبل ایمیل بزنید، به آنها بگویید که چرا برای اقامت خود هیجان زده هستید و دوست دارید برای هر گونه ارتقاء در روز مورد توجه قرار بگیرید. تعجب خواهید کرد که هر چند وقت یکبار کار می کند – من پنج نفر به من گفتند که قالب ایمیل ارتقای رایگان من همین امروز کار می کند!

هک های ارزان بوم گردی خانه را بیاموزید

نانسی برت ویستل یک مدیر تمرین GP است که برنده Great British Bake Off شده است و اینفلوئنسر خانه و باغ است. بیاموزید که چگونه چکمه های قدیمی خود را با استفاده از شمع ضدآب کنید، 17 کاربرد سودا شستشوی 75 p-a-kg را بیابید (از بین بردن انسداد سینک ها، از بین بردن لکه ها و تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی) و یاد بگیرید که از آنها صابون لباسشویی درست کنید. کنکرها به طور طبیعی، خوراک او نیز پر از پاولووا، شیرینی پفکی و مارمالاد خانگی 46p-a-jar است.

نکته بالا با مخلوط کردن 200 گرم اسید سیتریک، 150 میلی لیتر آب جوش، 20 میلی لیتر مایع شوینده سازگار با محیط زیست و 10 قطره اسانس، یک پاک کننده خانگی ارزان قیمت درست کنید – Birtwhistle از آن برای تمیز کردن خانه، حذف رسوبات آهک و کپک زدن پنجره ها استفاده می کند.

لباس های قدیمی بخرید

برو آرایشگر

برو آرایشگر به دلیل بالا بردن درب روی مد سریع شناخته شده است، در حالی که اشاره می کند که خرید مقادیر زیادی لباس ارزان قیمت راه خوبی برای صرفه جویی نیست. در یکی از پست‌ها، او با قدرت اشاره می‌کند که گفتن اینکه مد سریع برای افرادی که در فقر زندگی می‌کنند خوب است، از افراد فقیر که خود مد فست می‌سازند غفلت می‌کند. پست های GRWM (با من آماده باش) پادزهری برای کسانی است که مدام لباس های جدید خود را به رخ می کشند. او آنچه را که از قبل دارد می پوشد (و دوست دارد)، بدون ترس از برندهای بسیار بزرگ برای شستشوی سبز دعوت می کند، بسیاری از مشارکت های رسانه های اجتماعی را که با ارزش های او همخوانی ندارند، رد کرده است، و نشان می دهد که می توانید در حین خرج کردن به آنچه می پوشید اهمیت دهید. کمتر و انتخاب های اخلاقی بیشتر.

نکته بالا هرگز مجبور نیستید جین جدید بخرید. با Vestiaire، eBay و Vinted مکان‌های زیادی برای جستجو داریم. حتی اگر مثل من سایز بزرگی داشته باشید، آسان است. برای نوجوانان، به دنبال چیزهایی مانند لباس‌های ورزشی در اندازه‌های کوچک بزرگسال باشید، زیرا – شگفت‌زده! – تعداد کمی از زنان سایز 4 بریتانیایی هستند.

والدین با بودجه

برخلاف بسیاری از وبلاگ نویسان والدین نسبتاً براق، جیمی رز، موسوم به جیمی باهوش، در مورد دارایی و پول خود بسیار شفاف است. او در TikTok و سایت خود در مورد روزهای ارزان و رایگان برای بچه ها، هزینه های آگاهانه، ایجاد سنت های خانوادگی بدون هزینه و نحوه خرید و فروش وسایل دست دوم کودکان پست می گذارد.

نکته بالا پست او در مورد اینکه چگونه هدایایی برای کودکان نباید جدید باشد، یکی از محبوب‌ترین پست‌های سریال کریسمس با بودجه او بود. «موارد Preloved کسری از قیمت جدید است، چه از فروشگاه های خیریه، چه فیس بوک مارکت یا Vinted. حتی می‌توانید محصولات جدید را به صورت دست دوم تهیه کنید، به این معنی که پول بیشتری دریافت می‌کنید.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“اگر فوتبال را از زندگیم پاک کنم خوشحالتر خواهم شد؟”: چگونه به بوقلمون سرد رفتم و بازی زیبا را ترک کردم | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، دبلیوآیا هر هفته 25 ساعت از …