فعالان آب و هوا به حزب کارگر هشدار می دهند که در خطر از دست دادن حمایت رای دهندگان جوان هستند | کار یدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فعالان اقلیم جوانان از حزب کارگر می‌خواهند که جسورتر عمل کنند یا در انتخابات بعدی با خطر از دست دادن حمایت نسلی از رای‌دهندگان جوان روبرو شوند.

فعالان Green New Deal Rising، که در 18 ماه گذشته ده‌ها سیاستمدار را در برگرفته است، خواستار اقدام فوری‌تر در مورد وضعیت اضطراری آب و هوا هستند و از حزب کارگر می‌خواهند که متعهد به «یک دهه اقدام جدید سبز» شوند.

خواسته‌های آنها شامل گسترش مالکیت عمومی برای شامل راه‌آهن، آب و انرژی، مالیات بر ثروت جدید، تضمین مشاغل سبز در کنار درآمد معیشتی، خدمات ملی جدید طبیعی و مالیات بادآورده‌ای دائمی و گسترده بر شرکت‌های نفت و گاز است.

فاطمه ابراهیم، ​​مدیر اجرایی Green New Deal Rising، گفت: اگر حزب کارگر می‌خواهد جوانان به «آینده سبزتر و منصفانه‌تر» رأی دهند، نویدبخش است، باید به ما نشان دهد که چگونه».

ابراهیم گفت: «آنها باید متعهد به ایجاد انصاف از طریق گسترش خدمات دولتی، مالیات بر ثروت گزاف و شرکت ها برای ارائه مشاغل سبز فراوان و درآمد معیشتی برای همه باشند. از هم‌اکنون تا انتخابات، ما از هر فرصتی برای درخواست اقدام جسورانه از حزب کارگر استفاده می‌کنیم و چشم‌اندازی را که می‌توانیم به آن باور کنیم، تضمین می‌کنیم.»

حزب کارگر می‌گوید مقابله با بحران آب‌وهوایی در مرکز برنامه سیاست‌های آن‌ها قرار دارد و اشاره می‌کند که این یکی از پنج مأموریت حزب است که توسط رهبر آن، کیر استارمر، در ماه گذشته تعیین شد. این حزب قبلاً متعهد به مجموعه‌ای از سیاست‌های اقلیمی از جمله کربن زدایی تولید برق تا سال 2030، توقف هرگونه مجوز جدید نفت و گاز در دریای شمال و ایجاد یک شرکت انرژی دولتی به نام جی‌بی انرژی است که با انرژی پاک بریتانیا کار می‌کند. .

اما تیم هیکیش، یکی از سازمان‌دهندگان Green New Deal Rising، گفت که اگرچه از این حرکت‌ها استقبال می‌شود، اما حزب باید فراتر می‌رفت. ما می‌خواهیم خودمان را در چشم‌اندازی ببینیم که سیاستمداران در حال تنظیم هستند و دلیلی می‌خواهیم برای رای دادن در انتخابات بعدی به حزبی که واقعاً به نگرانی‌های ما رسیدگی کند و از ما دفاع کند، زیرا نسل ما با چالش‌های آینده روبرو می‌شود. برخورد با. ما می خواهیم بدانیم، کارگر: آیا شما طرف ما هستید یا با میلیاردرها و غول های سوخت فسیلی؟

Green New Deal Rising، که مدعی اعتبار برای متقاعد کردن حزب کارگر به اتخاذ مجموعه فعلی از سیاست‌های زیست‌محیطی است، نظرسنجی را انجام داده است که نشان می‌دهد 75 درصد از کسانی که در انتخابات گذشته به حزب کارگر رای داده‌اند می‌خواهند شاهد اقدامات بیشتر در مورد بحران آب و هوا باشند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

فراخوان این حزب برای پیشبرد بیشتر، حمایت گسترده ای از دیگر گروه های جوانان و اقلیم، از جمله ائتلاف اقلیمی جوانان بریتانیا و اتحادیه ملی دانشجویان (NUS) به دست آورده است.

سارا مک آرتور، یکی از سازمان‌دهندگان ائتلاف اقلیمی جوانان بریتانیا، گفت: «نسل ما فقط بحران‌های دائمی را می‌شناسد و ما در مواجهه با آینده‌ای وحشتناک از نابرابری بیشتر و تغییرات اقلیمی فراری خیره هستیم. رهبران ما وعده نسل‌ها برای فردای بهتر را شکستند و ما حاضر نیستیم کنار بنشینیم و منتظر باشیم تا جهانی نابرابر ویران شده توسط فاجعه آب و هوایی را به ارث ببریم. ما با سازماندهی با هم برای تعریف آینده جمعی خود امید پیدا می کنیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو: تماشا کنید: تظاهرکنندگان در پاریس با تصویب قطعی اصلاحات بازنشستگی تجمع کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، به روز رسانی: 21/03/2023 – 12:18 …