تمجید از مسافر برای زیر پا گذاشتن مردی که قصد داشت مهماندار یونایتد را با چاقو بزند | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مردی که مسئول تسلیم کردن همسفری بود که در پروازی از لس آنجلس به بوستون قصد داشت با چاقو به خدمه هواپیما بزند و سعی کرد درب اضطراری هواپیما را باز کند، گفت که پس از فکر کردن به همسرش – که با او سفر می کرد – مداخله کرده است. خانواده اش.

“راستش را بخواهید، من این کار را انجام دادم [them]جف نیل به ایستگاه خبری تلویزیون بوستون WCVB گفت، اول و مهمتر از همه. نیل، که از جامعه نسبتاً نزدیک اکستر، نیوهمپشایر است، اضافه کرد که امیدوار است مرد مبتلا به یک بیماری روانی ظاهری که مقامات فدرال متهم به حمله در پرواز هستند “کمک مورد نیاز خود را دریافت کند”.

نیل خاطرنشان کرد: واضح است که او در آنجا با چیزهایی سروکار دارد.

نیل روز یکشنبه در پرواز 2609 خطوط هوایی یونایتد به مقصد فرودگاه بین‌المللی لوگان بوستون از لس‌آنجلس بود که مقامات گفتند خدمه هواپیما متوجه زنگ هشداری شدند که به دلیل اینکه شخصی سعی کرده بود یکی از درهای کناری هواپیما را در فاصله 45 دقیقه از فرود هواپیما باز کند، به صدا درآمد. سپس یک مهماندار گزارش داد که فرانسیسکو سورو تورس 33 ساله را دیده است که سعی دارد در را باز کند، که به دلیل فشار کابین هواپیما در آن ارتفاع برای او غیرممکن بود.

پس از اینکه اعضای خدمه هواپیما با تورس روبه‌رو شدند، او صدایی به راه انداخت که به شدت به سابقه گزارش‌شده‌اش از مشکلات سلامت روان قبلی اشاره می‌کرد.

ویدیوی تلفن همراه که توسط مسافران ضبط شده بود، او را نشان می‌داد که خود را پسر خون‌آشام افسانه‌ای دراکولا توصیف می‌کرد، جزییات آرزوهایش را برای کشته شدن با شلیک گلوله می‌گفت تا بتواند به زندگی بازگردد و تهدید می‌کند که «هر مردی در این هواپیما را خواهد کشت»، از جمله اظهارات دیگر.

نیل به WCVB گفت که چندین نفر را دید که تلاش نکردند تورس را آرام کنند. نیل گفت که تلفن و کامپیوترش را کنار گذاشته و کمربندش را باز کرده است که فریاد تورس را شنید: “من این هواپیما را تحویل می‌گیرم.”

نیل که اضافه کرد همسرش روی صندلی کنارش پرواز می‌کرد، گفت: «فقط می‌توان گفت که مسیر خوبی ندارد.» من نمی دانم در آن لحظه چه چیز دیگری باید بشنوید.

مقامات ادعا کردند که تورس متعاقباً یک قاشق فلزی را که شکسته شده بود و به شکل اسلحه در آمده بود بیرون کشید و شروع به حرکت در راهرو کرد، تعقیب و مکرراً سعی کرد با چاقو به گردن مهماندار هواپیما بزند.

نیل در آن لحظه از جایش بلند شد و در صف مقدم گروهی از مسافران ایستاد که با عجله تورس را گرفتند و با او مقابله کردند. گروه او را به کف هواپیما چسباندند، اما او بلافاصله تسلیم نشد و نیل به WCVB گفت که تورس در یک نقطه سعی کرد او را گاز بگیرد.

اما مهاجم در نهایت متوجه شد که نمی‌تواند از دست کسانی که او را بازداشت می‌کردند رهایی بخشد، بنابراین از مبارزه دست کشید و دیگر اعضای خدمه پرواز مهار او را بر عهده گرفتند.

این شرکت هواپیمایی هیچ آسیبی در اثر شکستگی گزارش نکرده است. پس از فرود، خدمه پرواز تورس را به مقامات مجری قانون فدرال و ایالتی تحویل دادند و آنها او را دستگیر کردند.

در پاسخ به سوال WCVB که آیا او خود را یک قهرمان برای اقداماتش می داند، نیل تمایلی به پذیرش این برچسب نداشت.

“فقط فکر می کنم اینطور بود [that] من در زمان اشتباه در مکان مناسب قرار گرفتم. «حدس می‌زنم در پایان روز، فکر می‌کنم هر کسی می‌توانست جلوتر باشد. اتفاقاً آنجا بودم.»

تورس روز پنجشنبه در دادگاه فدرال بوستون به اتهام استفاده از سلاح خطرناک برای دخالت در کار اعضای خدمه پرواز حاضر شد. او در صورت محکومیت به عنوان اتهام ممکن است با احتمال حبس ابد روبرو شود.

به گزارش آسوشیتدپرس، قاضی در جریان جلسه استماع خود در روز پنجشنبه، تورس را به ماندن در بازداشت و همچنین ارزیابی سلامت روانی دستور داد.

آسوشیتدپرس خاطرنشان کرد که تورس، از لئومینستر، ماساچوست، قبلاً شکایت هایی را تنظیم کرده است که نشان می دهد او مدتی را در مراکز بهداشت روان گذرانده است. یک رئیس پلیس محلی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که افسران قبلاً با تورس بر سر مسائل داخلی مربوط به خانواده او و همچنین اپیزودهایی با محوریت سلامت روانی او روبرو شده بودند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، مسائل مالی را بیان می کند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، می‌گوید …