شاون کمپ ستاره سابق NBA پس از دستگیری در حادثه تیراندازی آزاد می شود | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دادستان ها روز پنجشنبه گفتند که پس از دستگیری شاون کمپ، ستاره سابق NBA، در جریان تیراندازی در واشنگتن، هیچ اتهامی بلافاصله مطرح نشده است.

سوابق زندان آنلاین نشان می دهد که کمپ، 53 ساله، برای تحقیق در مورد تیراندازی از طریق رانندگی کمی قبل از ساعت 6 بعد از ظهر روز چهارشنبه در تاکوما محکوم شد. در تیراندازی بعد از ظهر چهارشنبه به کسی آسیبی نرسید.

آدام فابر، سخنگوی دفتر دادستانی کانتی پیرس، بعد از ظهر پنجشنبه در بیانیه ای ایمیلی گفت که هیچ اتهامی بلافاصله علیه کمپ مطرح نشده است و او در انتظار تحقیقات بیشتر از زندان آزاد می شود.

کمپ که دو فروشگاه دارای مجوز حشیش در سیاتل دارد، شش بار ستاره NBA بود و از سال 1989 تا 1997 برای سیاتل سوپرسونیکز بازی کرد. او همچنین برای کلیولند، پورتلند و اورلاندو بازی کرد.

کمپ در فصل 1989-1990 در NBA به عنوان یک جوان 20 ساله که هرگز بسکتبال کالج بازی نکرده بود، برای اولین بار در NBA بازی کرد. او به خاطر دانک های بلند پرواز و ورزشی اش معروف شد.

پلیس تاکوما گفت که مردی 53 ساله را پس از تیراندازی در پارکینگی در نزدیکی مرکز خرید تاکوما در روز چهارشنبه دستگیر کرده است، اما سخنگوی روز پنجشنبه تایید نکرد که آیا این مرد کمپ است یا خیر. تیراندازی به دنبال درگیری بین افرادی که در دو وسیله نقلیه بودند. پلیس گفت که یک خودرو متواری شد و یک اسلحه کشف شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تحقیقات درباره قتل پس از چاقو زدن دو نوجوان در لیدز آغاز شد اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تحقیقات درباره قتل پس از …