حمزه یوسف به کیت فوربس در مناظره SNP می گوید محافظه کارها برای پیروزی شما ریشه دارند | حزب ملی اسکاتلند (SNP)

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هومزا یوسف به کیت فوربس گفته است که محافظه‌کاران اسکاتلند “ریشه‌شان را برای پیروزی شما می‌گذارند تا حرف‌های شما در تک تک اعلامیه‌ها باشد. میزبانان کانال 4 پیشنهاد کردند که مسابقه خیلی نزدیک است که بتوان آن را برگزار کرد.

یوسف با اشاره به تبادلات داغ در سوالات وزیر اول در اوایل روز پنجشنبه، زمانی که داگلاس راس، رهبر محافظه‌کاران اسکاتلند به تمسخر مبنی بر اینکه وزیر دارایی فوربس رکورد دولت اسکاتلند را به آتش کشیده است، گفت: «متاسفانه در آخرین مناظره تلویزیونی، کیت، این بود که شما اساساً به مخالفانمان مهمات زیادی دادیم تا با آن به ما حمله کنند.”

توصیف فوربس از کارنامه دولت اسکاتلند به عنوان “متوسط” و همچنین حملات مستقیم به توانایی های یوسف به عنوان وزیر بهداشت در اولین مناظره تلویزیونی کمپین در STV در شامگاه سه شنبه منجر به واکنش خشمگینانه فعالان و سیاستمداران SNP شد.

اما فوربس، که در ابتدا رویکردی بهبود بخش تر را در پیش گرفت و اعلام کرد که خدمت در دولت در کنار یوسف “امتیاز من” است، اصرار داشت که نامزدها “نیاز به داشتن زمان و مکان برای تبادلات قوی و صریح دارند”.

او افزود، در حالی که به موفقیت های دولت اسکاتلند افتخار می کند، “در یک رقابت انتخاباتی مردم نمی خواهند بشنوند که ما فقط همان کاری را انجام می دهیم که همیشه انجام داده ایم.”

پس از اینکه کریشنان گورو مورتی مجری برنامه همه نامزدها را در مورد اعتقادات مذهبی و اخلاقی آنها مورد بررسی قرار داد، فوربس یوسف را متهم کرد که “تلاش کرده است تا تعهدات صادقانه و جدی من را از بین ببرد” زمانی که او را به خاطر تعهدش به مناطق حائل در مورد سقط جنین به چالش کشید. کلینیک ها

فوربس که مکرراً از بیان اینکه آیا فکر می‌کند سقط جنین از نظر اخلاقی نادرست است، امتناع کرد، گفته است که مایل است با جیلیان مکی MSP سبز اسکاتلند در مورد لایحه عضوش برای معرفی چنین مناطقی برای محافظت از زنان و کارکنان مراقبت‌های بهداشتی در برابر معترضان ضد انتخاب همکاری کند. که “تعادل” مورد نیاز است.

فوربس در پاسخ به سوال یوسف در مورد اینکه آیا این توازن در مورد نمازهای شب زنده داری، که در حال حاضر در خارج از کلینیک های گلاسکو و ادینبورگ در طول دوره عید برگزار می شود، اعمال می شود، گفت: “این به یک مسئله صداقت خلاصه می شود – آیا هومزا حرف من را می پذیرد زمانی که من می گویم که از آن حمایت های قانونی و حمایت از مناطق حائل حمایت خواهم کرد یا نه؟

یک نظرسنجی توسط Ipsos قبل از مناظره نشان داد که در میان رای دهندگان SNP از آخرین انتخابات هولیرود، 33 درصد گفتند که یوسف بهترین وزیر اول خواهد شد، در حالی که 32 درصد دیگر همان را در مورد فوربس، اما بر اساس یک نمونه نسبتاً کوچک 582 نفری، گفتند.

اما با توجه به افکار عمومی اسکاتلند، نظرسنجی نشان داد که فوربس 8 امتیاز نسبت به یوسف پیشی داشت و تقریباً یک نفر از هر سه (32%) او را به عنوان بهترین وزیر اول از سه نامزد احتمالی، با 24 درصد برای یوسف و 8 درصد برای یوسف معرفی کرد. اش ریگان، سومین نامزد و خارجی در این رقابت.

پس از مناظره، یوسف به خبرنگاران گفت که “خوشحال است که حملات شخصی مشابهی در مناظره روز سه شنبه وجود نداشته است.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آنها بدیهی است که اعضای ما را که بسیار عصبانی و بسیار ناراحت بودند احساس کردند.

او انکار کرد که خودش در حمله روز پنج‌شنبه حضور داشته است و تاکید کرد: «فقط مطمئن می‌شدم که آنها سیاست‌هایشان را روشن کنند.»

اما فوربس گفت: «همزا دیروز اعلام کرد که بی وقفه مثبت خواهد بود. و من مطمئن نیستم که چقدر طول کشیده است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …