انتخاب جسورانه اسمیت بورثویک به این دلیل است که انگلیس در حال بازی کردن است | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نهمه چیز می تواند با داونینگ استریت در 9 ماه گذشته از نظر تغییر و تحولات برجسته در رتبه 10 برابری کند، اما Twickenham به سرعت در حال پیشرفت است. از ماه ژوئیه تا کنون به تعداد کاپیتان‌های آغازین تیم ملی انگلیس به تعداد نخست‌وزیران در حال خدمت، تعداد کاپیتان‌های مختلف آغاز شده است، با ارتقاء مارکوس اسمیت به ترکیب اصلی برای رویارویی با فرانسه به قیمت اوون فارل، آخرین تغییر ناگهانی گارد قدیمی.

بازی جوانمردانه برای استیو بورثویک که در یک سکته مغزی، انتظارات را در انگلستان میانه، حداقل برای یک یا دو روز تغییر داد. کار آسانی که می‌توان انجام داد این بود که آرامش خود را حفظ کنیم و به سادگی با فارل به‌عنوان کاپیتان بازی ادامه دهیم و در آخرین بازی خانگی انگلیس پیش از جام جهانی پاییز امسال، در بازی نیمه‌بازی شرکت کنیم. در عوض، بورثویک، به دلایل مختلف، نفس عمیقی کشیده و به دنبال آن رفته است.

همانطور که او بارها و بارها تکرار کرد، با این حال، این یک انتخاب کاملاً عمدی است که با در نظر گرفتن شنبه انجام شده است. این یک راز دولتی نیست که راگبی کند و تند به ندرت در برابر تیم های قدرتمند فرانسوی که از نظر دفاعی قوی هستند به خوبی پایان می یابد. در عوض تیم هایی که زحمت کشیده اند بلوز اخیراً، به ویژه ایرلند، توپ را در داخل زمین نگه داشته و سعی کرده است تا مهاجمان بزرگ خود را به اطراف حرکت دهد. اگر می‌خواهید با توپ بازی کنید، حتی فارل که 104 بار بازی می‌کند، ممکن است اعتراف کند که اسمیت در حال حاضر رقیب انگلیسی است.

همچنین یک پیام کوچک به موقع به تمام اعضای تیم می فرستد: هیچکس غیرقابل رها شدن نیست. برخی از ما یک عذرخواهی کوچک مدیون بورثویک هستیم که او را به طور کامل در نظر نگرفتیم، وقتی که او هفته گذشته در مورد فرستادن اسمیت به هارلکئینز صحبت کرد، صرفاً برای دادن نیمی از زمان بازی بیشتر به فلای. سوال میلیون دلاری اما بی پاسخ ماند. آیا اسمیت اگر شنبه گذشته برای کوینز مقابل اکستر اینقدر عالی و تحت فشار خارجی بسیار عالی عمل نمی کرد، شروع می کرد؟ و آیا این ترازو به حدی خم شد که بورثویک در نهایت برای او تصمیم گرفت؟

در هر صورت، پادکست‌های چانه‌زن که با اطمینان پیش‌بینی کرده بودند بورثویک سرسختانه به برنامه بازی بی‌معنی که او در لستر با آن ارتباط داشت، پایبند خواهد ماند. برای اولین بار نیست که مردم فراموش می‌کردند که بورثویک هم باهوش است و هم انسان خودش، با درک واضحی از وضعیت آشفته‌ای که انگلستان در آن زمان برای اولین بار به قدرت رسید.

او کاملاً به درستی تشخیص داده است که انگلیس به خوبی از منحنی عقب مانده است و باید به تمام معنا به پدال گاز ضربه بزند. انتظار کمی تا بازی های تدارکاتی جام جهانی در ماه آگوست وجود دارد تا بفهمیم آیا اسمیت می تواند کاتالیزوری باشد که استعداد بدون شک خط دفاعی انگلیس را باز کند. یا با انتخاب او با فارل، به جای یک 12 نافذتر، در مرکز، به حل مشکل ادامه دهید.

بنابراین یک هافبک بالقوه متعادل تر از اسمیت، اولی لارنس و هنری اسلید، با فارل روی نیمکت شش ملت برای اولین بار و الیس گنج به عنوان کاپیتان جدید. گنگ 28 ساله که در خیابان‌های خشن و سخت شورای شهر ناول وست در بریستول بزرگ شده است، مدت‌هاست که راگبی را به خاطر «نجات من از دور انداختن زندگی‌ام» می‌داند و تعداد کمی از کسانی که او را در دوران نوجوانی می‌شناختند، لزوماً این کار را انجام داده‌اند. او را به عنوان کاپیتان آینده انگلیس کاهش داد.

الیس گنج در شش ملت به مصاف ایتالیا می رود
الیس گنگ: یک کاپیتان بعید در آینده انگلیس. عکس: خاویر گارسیا/ شاتر استوک

به نقل از دوستش لوئیس لودلم، او در آن روزها یک “توپ شل” بود، به ویژه در یکی از برخوردهای آتشین بین کالج هارتپوری و کالج سنت جوزف، مدرسه قدیمی لودلم. لودلام با محبت به یاد می آورد: «او یک سگ دیوانه بود. “من فکر می کنم در واقع در بازی شروع شد. یادم می آید که او در آن بازی بود و پدر و مادری در کنار زمین جیغ می زدند. روز شنبه او زمزمه می کند و پسرها می خواهند برای او زمزمه کنند. او می داند کدام دکمه ها را فشار دهد تا بهترین نتیجه را از شما بگیرد.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

لودلام همچنین بورثویک را که قبلا کاپیتان ژنگه در لستر بود، به عنوان یکی دیگر از چهره‌های کلیدی در مسیر صعودی این تیم می‌داند. «شما هرگز الیس گنج را به یک گروه کر تبدیل نمی کنید، مگر او [Borthwick’s] توانایی کنترل او و بیرون آوردن جنبه فکری او بهترین ها را از او به ارمغان آورده است. در حالی که فارل بلافاصله به عنوان کاپیتان بازگردانده می شود – و بورثویک تاکید می کند که چه زمانی است نه اگر – او به بازی بیاید، دیدن نحوه بازی انگلیس بدون او بسیار جذاب خواهد بود.

برد یا باخت نیز، بورثویک هوشمندانه از سناریوی کابوس‌وار یک اسمیت ناراضی و یک طرفداران بی‌تفاوت کنار گذاشته است، در حالی که به طور همزمان ادراکات عمومی را از خودش و شیوه‌ی عملش به چالش می‌کشد.

اکنون او می تواند نسبتاً ادعا کند که هم جسور و هم آینده نگر است، تا جایی که ممکن است به زودی به یک نام مستعار جذاب جدید نیاز باشد. استیو “جالب” بورثویک؟ فرانسه را شکست داد و هنوز می‌توانست ادامه پیدا کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رئیس استانداردهای پارلمانی تبرئه نماینده SNP از قلدری را تکذیب کرد | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کمیسر استانداردهای پارلمانی گزارش ها …