برونو فرناندز به منچستریونایتد کمک می کند تا مقابل رئال بتیس بازگردد | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

“برونو، برونو” فریاد هیجان انگیزی بود که به طلسم منچستریونایتد ارائه شد، گلی که در اینجا – سومین گل تیمش – رئال بتیس را از پای درآورد و چهار روز پس از شکست 7-0 لیورپول، پرتغالی را نجات داد.

نمایش دلخراش فرناندز در آن نمایش ترسناک باعث شد تا وضعیت او به عنوان کاپیتان اصلی یونایتد زیر سوال برود، بنابراین گلزنی در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی پاسخی عالی بود – همانطور که نتیجه تیم اریک ده هاگ بود.

در انتخاب همان 11 تیمی که در دستان رقبای سرسخت خود جاودانگی نامناسبی را به دست آوردند، تفکر مدیر این بود که اگر شکست خورده بودید، آن را درست کنید. کارساز بود، اگرچه یونایتد قبل از ارتقای عملکرد پس از وقفه آزمایشی بود. آنتونی، تا کنون، ثابت کرده است که یک فوتبالیست تک ترفندی است، اما این چه عملی است: او یک بار دیگر روی پای چپ خود فرو رفت و سپس در گل دوم یونایتد نوازش کرد تا تیمش را آرام کند.

یونایتد زمانی که اولین کرنر را از طریق دیوگو دالوت به دست آورد سریع بود و لحظاتی بعد در هنگام گلزنی چشمگیر بود. هنوز شش دقیقه به پایان نرسیده بود که ارسال برونو فرناندز به سمت ووت وهورست کمین شده بود که باعث شد لوئیز فیلیپه از پشت خود به عرشه برخورد کند و ناخواسته توپ را به مارکوس راشفورد بزند. مهاجم آن را به جلو برد و کلودیو براوو را برای بیست و ششمین گل خود با رنگ های یونایتد در این فصل پشت سر گذاشت.

شروع خوبی بود، اما تن هاگ به زودی دستورات فرد را فریاد زد و وقتی پاس داوید دخیا مستقیماً به لوئیز هنریکه رسید، تحت تأثیر قرار نگرفت، از نوع فوتبال شلخته ای که سرمربی از آن متنفر است: گذر از بازی نیمه ابتدایی یونایتد را در دنیای کوچک محصور کرد. در مرحله بعد، دوربین در حالت ناباوری به تن هاگ تبدیل شد، پس از اینکه Weghorst به نحوی شانس یک شکارچی غیرقانونی کلاسیک را از ضربدر لوک شاو پس از یک و دو با راشفورد از دست داد.

یونایتد فاقد حرکات کشنده بود و در برابر پاس‌های سریع بتیس آسیب‌پذیر بود، زمانی که ضربه فیلیپه یک کرنر را مهندسی کرد و یک سم بی‌هدف دیگر دخیا – این بار ارسال توپ به بیرون از بازی – نشان داد که تیم میزبان واقعاً می‌تواند از گل دوم استفاده کند. تقریباً بعد از اینکه شاو به بتیس اشاره کرد، به آنتونی اجازه داد که به سمت چپ سوئیچ کند، رشفورد را پیدا کند. تلاش او به فرناندز رسید که ضربه خود او به کرنر برگشت.

آنتونی در یک شوت، منچستریونایتد را 2-1 جلو انداخت
آنتونی در یک شوت، منچستریونایتد را 2-1 جلو انداخت. عکس: متیو پیترز/منچستریونایتد/گتی ایماژ

سپس بتیس بازی را به تساوی کشاند. آیوزه پرز بعد از اینکه خوانمی توپ را روی بازوی چپش سینه کرد، در فضای سمت راست پیدا شد. مهاجم قرضی لستر یک ضربه تمیز زد که با پیکان از دخیا به گوشه ای دور رفت و پایان ایستاد و VAR هیچ علاقه ای به مداخله نداشت.

خوشحالی هواداران بتیس در حال سفر و تن هاگ با چهره عبوس. در مرحله بعد، ویلیام کاروالیو صاحب یک کرنر شد و وقتی فرناندز تحویل را از خواکین، کاپیتان 41 ساله میهمان پاک کرد، یونایتد خیالش راحت شد. در پایان نیمه اول برف می چرخید و پس از فاجعه اخیر دخیا که دروازه بان توپ را به سمت خوانمی اسپری کرد، تماس نزدیک دیگری برای تیم تن هاگ به وجود آمد. پاس او پرز را پیدا کرد که تلاشش توسط لیساندرو مارتینز به تیرک چپ یونایتد منحرف شد و راهی امن شد.

تن هاگ آنفیلد 11 را رها کرد زیرا آرون وان بیساکا در نیمه دوم جای دالوت را در دفاع راست گرفت. سهم افتتاحیه مرد سابق کریستال پالاس این بود که آنتونی را با یک پاس کوتاه بفروشد. یونایتد همچنان ناهمگون به نظر می رسید و احساسی از کاهش اعتماد به نفس آنها وجود داشت که پس از تحقیر در لیورپول، تعجب کمی داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اما سپس آنتونی با یک کپی از گلی که چند بار از زمان پیوستن به آن در تابستان ثبت کرده بود، مداخله کرد. یک قطره از شانه با یک جینک در داخل و یک حرکت شناور و پیچ خورده دنبال شد که به خوبی وارد شد و به داخل توری سمت راست براوو برخورد کرد.

تن هاگ به هوا ضربه زد و هواداران در اولدترافورد دوباره تارهای صوتی خود را کشف کردند، زیرا جو از حالت عصبی به شادی تبدیل شد. فرناندز که گل آنتونی را خلق کرده بود، خیلی زود به گل رسید و با ضربه سر فراتر از براوو از کرنر شاو به گل رسید. دروازه بان میهمان دقیقاً در لحظه اشتباه دست های نرم خود را نشان داد.

این گل باعث هذیان و هذیان کاپیتان یونایتد توسط هم تیمی ها شد و خوشحال برای بازیکنی که پس از شکست لیورپول به ناعادلانه مورد انتقاد قرار گرفته بود. فرناندز تمام نشد. یک توپ اسلاید-قاعده به آنتونی نزدیک بود تا توپ چهارم را ایجاد کند، اما صدای دینک برزیلی خیلی بالا بود.

زمانی که یونایتد از مراحل پایانی بازی لذت می برد و حریفان خود را ناامید می کرد، آنتونی نیز نتوانست کار را تمام کند. اما وهورست مطمئناً تیمش را قبل از بازی دوم با یک گلزن به پایان رساند که دومین بازی او برای باشگاه بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه های طرفدار کرملین ویدئویی از حمله سربازان اوکراینی به زن و نوزاد را ضبط کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه‌های طرفدار کرملین در حال نمایش …