ساوت سیدنی رابیتوز گزارش پلیس را در مورد سوء استفاده نژادی ادعایی از لاترل میچل ارسال می کند | NRL

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ساوت سیدنی قصد دارد پس از اینکه یکی از طرفداران نوجوان NRL در نیمه اول باخت رابیتوها مقابل پنریث، به دفاع نژادپرستانه لترل میچل مورد آزار نژادپرستانه قرار داد، گزارش پلیس ارائه کند.

مقامات باشگاه Rabbitohs مدعی شدند که هوادار روز پنجشنبه میچل را در حالی که از تونل در استادیوم BlueBet بالا می رفت و به سوله های رختکن می رفت، با یک اظهار نظر نژادپرستانه هدف قرار داد.

ظاهراً این طرفدار پس از اظهار نظر صحنه را ترک کرد اما مردی که با او نشسته بود و گمان می‌رود پدرش باشد، توسط نیروهای امنیتی بیرون کشیده شد.

به گزارش Rabbitohs، تماشاگر مورد بحث پیراهن یک باشگاه NRL را پوشید که در این مسابقه حضور نداشت.

میچل که یک مرد مغرور بیربای و ویراجوری است، در گذشته با طعنه های نژادپرستانه مواجه شده بود و در آوریل 2021، دو مرد به دلیل ارسال پیام های توهین آمیز نژادپرستانه به او در رسانه های اجتماعی متهم شدند.

NRL تأیید کرد که واحد صداقت قبلاً تحقیقاتی را در مورد این حادثه آغاز کرده است.

پس از باخت 16-10 رابیتوها، جیسون دمتریو، مربی تیم، درخواستی پرشور از NRL ارائه کرد تا مجرم و والدینش را از حضور در بازی‌های آینده منع کند.

این چیزی نیست که لاترل فقط پلیس در زمین بازی است، این چیزی است که او در تمام زندگی خود با آن دست و پنجه نرم کرده است. دمتریو گفت که همه مردم بومی این کار را انجام می دهند.

صادقانه بگویم، نمی‌توانم ذهنم را دور بزنم، در استرالیا نمی‌دانم چگونه می‌توان کسی را اینطور تربیت کرد.

“باید قوانین سخت و سریعی وجود داشته باشد، اگر کسی به نژادی شدن نزدیک شود، کاملاً از بازی ما حذف می شود. اگر بچه خردسال است، پدر و مادرش را هم بیرون بکشید. روشن نیست.»

پلنگ ها با NRL کار می کنند تا این حادثه را بررسی کنند و Rabbitohs مصمم به دنبال عدالت هستند.

دمتریو گفت: «از آنچه من می‌دانم، امنیت کار بزرگی برای شناسایی این فرد انجام داده است، باشگاه کار بزرگی برای شناسایی این فرد انجام داده است و اکنون ما آن را از طریق پلیس بررسی خواهیم کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

«ما تا جایی که بتوانیم با آن پیش خواهیم رفت. به عنوان یک باشگاه، ما درست در کنار Latrell خواهیم ایستاد. این فقط روشن نیست. تا جایی که به من مربوط می شود، تا جایی که بتوانیم پیش می رویم.»

پانترز بیانیه کوتاهی منتشر کرد تا تأیید کند که NRL را در تحقیقات خود کمک خواهد کرد، اما جزئیات بیشتری ارائه نکرد. ایوان کلیری، مربی پانترز، گفت: “تا جایی که من می دانم، باشگاه همه چیز را فرا گرفته است.”

“تحقیق صورت خواهد گرفت. امیدوارم همه آنها بتوانند به ته آن برسند.»

اندرو عبدو، مدیر اجرایی NRL، در بیانیه‌ای اواخر پنجشنبه شب خود این حادثه را محکوم کرد.

“هر شکلی از نژادپرستی یا توهین در ورزش ما قابل تحمل نخواهد بود. عبده در بیانیه ای گفت: ما این رفتار را از هیچکس نمی پذیریم.

ما با ورزشگاه و باشگاه کار می کنیم تا همه حقایق را بدست آوریم. واحد صداقت به طور کامل بررسی خواهد کرد.

ما پشت بازیکنان خود خواهیم ایستاد و از آنها به خاطر این رفتار تمجید خواهیم کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …