Canada Soccer می گوید در پاسخ به اعتراض بازیکنان، دستمزد برابر را پیشنهاد داده است | تیم فوتبال زنان کانادا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Canada Soccer جزئیات قرارداد جمعی پیشنهادی خود با تیم های ملی خود را روز پنجشنبه منتشر کرد، پس از اینکه تیم زنان در ماه گذشته اعتراض خود را به مسائل مربوط به حقوق برابر و کاهش بودجه آغاز کرد.

قهرمانان المپیک گفتند که هیئت حاکمه روزهای کمپ تمرینی، پنجره های کامل کمپ و تعداد بازیکنان و کارکنان دعوت شده به اردوها را از جمله موارد دیگر کاهش داده است. طرفین هفته گذشته با یک توافق موقت بر سر تامین مالی موافقت کردند.

Canada Soccer گفته است که CBA ها می بینند که بازیکنان مرد و زن برای یک مسابقه 90 دقیقه ای به همان میزان پرداخت می کنند. آنها همچنین پول جایزه مسابقه را به طور مساوی تقسیم می کنند. این بیانیه اضافه کرد که این مذاکرات به تجمیع جوایز جام جهانی بستگی دارد و نیاز به همکاری بین تیم مردان، تیم زنان و فوتبال کانادا دارد.

جزئیات در حالی منتشر شد که اعضای تیم ملی زنان قرار بود روز پنجشنبه در کمیته دائمی میراث کانادایی مجلس عوام حاضر شوند.

ارل کاکرین، دبیر کل فوتبال کانادا، در بیانیه ای گفت: “ما با حسن نیت در حال مذاکره بوده ایم و می خواهیم با تیم های ملی خود به یک راه حل برسیم.” برای رسیدن به آنجا، ما باید هر دو تیم ملی خود را به توافق برسانیم. زنان ما مستحق دریافت حقوق برابر هستند و آنها سزاوار اطمینان مالی برای حضور در جام جهانی زنان 2023 هستند.

اتحادیه فوتبالیست های کانادا بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

هیئت حاکمه همچنین گفت که یا با خواسته‌های تیم ملی زنان در ماه گذشته موافقت کرده یا در حال رسیدگی است و کمتر از 140 روز دیگر به جام جهانی باقی مانده است.

اینها شامل تهیه بودجه «مقایسه» برای آمادگی برای جام جهانی مردان و زنان و توافقی برای تقسیم بودجه های آینده بین تیم های مردان و زنان بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

قهرمانان المپیک ماه گذشته جام SheBelieves را به دلیل برنامه‌های خود برای اعتصاب به دلیل نگرانی‌های مربوط به حقوق و دستمزد و بودجه، تحت اعتراض قرار دادند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

متهم به قتل پس از مرگ عابر پیاده در پلیموث | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مردی در پی مرگ یک …