وارن گاتلند اذعان کرد تهدید حمله باعث «شکاف قابل توجهی» در تیم ولز شد | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وارن گاتلند فاش کرده است که تهدید به حمله احتمالی بازیکن قبل از بازی شش ملت ولز مقابل انگلیس باعث “انشقاق بسیار مهم” و “تنش” در تیم او شده است.

ولز روز شنبه پس از شکست در سه بازی ابتدایی خود برای دیدار با ایتالیا به رم می رود. شکست دیگر می تواند به معنای اولین قاشق چوبی شش ملت برای 20 سال باشد، با توجه به اینکه بازی نهایی ولز برابر فرانسه در پاریس است.

یک پس‌زمینه قراردادی و مالی سخت، راگبی منطقه‌ای ولز را فراگرفته است، به طوری که هر چهار تیم حرفه‌ای – کاردیف، دراگون، اوسپری و اسکارلتز – با کاهش شدید بودجه مواجه هستند، که منجر به کاهش شدید پیشنهادات قرارداد برای بسیاری از بازیکنانی شد که قراردادشان در پایان این فصل منقضی می‌شود. خروج بازیکن اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

همراه با موضوعات دشواری مانند قانون انتخاب ملی 60 بازی ملی سابق ولز و قراردادهای متغیر ثابت، مشکلات خارج از زمین منجر به احتمال اعتصاب بازیکنان قبل از دیدار انگلیس از کاردیف در ماه گذشته شد. اگرچه از یک اعتصاب جلوگیری شد و بازی طبق برنامه پیش رفت و تیم استیو بورثویک با نتیجه 20-10 پیروز شد، گاتلند گفت: “از نظر مسائلی که خارج از زمین در جریان بود، قطعاً تاثیر داشت. در گروه اختلاف نظر قابل توجهی وجود داشت و من فکر می‌کنم که قطعاً برای چند هفته باعث ایجاد تنش در گروه شد.

من فکر می کنم اگر همه چیز امضا شود و مرتب شود و ما راگبی ولز را به مسیر درست بازگردانیم، برای همه مثبت خواهد بود. زمان شفا دهنده بود. این قطعاً کاملاً نادرست بود، که قابل درک است زیرا مردم نظرات متفاوتی دارند.

من مشکلی با آن ندارم، اما گاهی اوقات این می‌تواند تنش ایجاد کند و در تأملی که قطعاً در مورد افراد دارای دیدگاه‌های قوی به این صورت اتفاق می‌افتد. فکر می‌کنم در چند هفته گذشته همه چیز حل شده است.»

گاتلند افزود: “لحظه های بزرگی در بازی انگلیس وجود داشت که در آن هیچ جشنی از سوی بازیکنان ما برگزار نشد – بدون سیلی زدن به پشت و یا تبریک به بچه ها برای جابجایی ها. این به نوعی پیام این هفته بود، مطمئن شوید که ما به عنوان یک گروه جشن می گیریم. وقتی به گذشته نگاه می‌کنم و دیدم که مقابل انگلیس این کار را نمی‌کردیم، احتمالاً بازتابی از جایی است که به عنوان یک گروه بودیم.

ریس وب در حین تمرین
ریس وب اولین بازی خود را از اکتبر 2020 مقابل ایتالیا خواهد داشت. عکس: بن ایوانز / هاو ایوانز / شاتر استوک

گاتلند شش تغییر را برای بازی در ورزشگاه المپیکو ایجاد کرده است که لیام ویلیامز، مدافع کناری، ریو دایر وینگر، ریس وب، بازیکن اسکرام، وین جونز، دافید جنکینز و جک مورگان، مدافع کناری به میدان رفته اند. لی هالف پنی (همسترینگ) و دن بیگار (پشتکار) در نظر گرفته نشدند، در حالی که سایر بازیکنان غایب عبارتند از لاک آلون وین جونز و کریست شیونزا طرفین.

وب برای اولین بار آزمایشی را از اکتبر 2020 شروع می کند و جایگزین توموس ویلیامز می شود و دایر به لوئیس ریس زمیت ترجیح داده می شود که جورج نورث، ریس دیویس و تامی رفل به روی نیمکت می پیوندند.

در همین حال، ایتالیا که سال گذشته ولز را در کاردیف شکست داد، یک تغییر را در پانزدهم ابتدایی خود ایجاد کرد، با تامی آلن هارلکین ها در پست دفاع کناری به جای آنگه کاپوزو، بازیکن مصدوم تولوز، شروع به کار کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کاپوزو در فصل گذشته در کاردیف موفق شد ایتالیا را برای پیروزی به ارمغان بیاورد، اما او به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه به این معنی است که سرمربی آنها، کایران کراولی، تغییری اجباری در تیمی ایجاد می کند که آخرین بار ایرلند مورد علاقه قهرمانی را به پایان رساند.

راهنمای سریع

تیم های ایتالیا – ولز

نمایش دهید

تیم ولز: ال ویلیامز (کاردیف)؛ جی آدامز (کاردیف) ام گریدی (کاردیف) جی هاوکینز (اسپری ها)، آر دایر (اژدها)؛ ای ویلیامز (اسپری ها)، R وبب (اسپری ها)؛ دبلیو جونز (اسکارلت)، کی اونز (اسکارلت، سرپوش)، تی فرانسیس (اسپری ها)، ریش (اسپری ها)، دی جنکینز (اکستر)، جی مورگان (اسپری ها)، جی تیپوریک (اسپری ها)، پالت های تی (کاردیف)

جایگزین ها: اس بالدوین (اسپری ها)، جی توماس (اسپری ها)، دی لوئیس (کاردیف) آر دیویس (اسپری ها)، تی رفل (لستر) تی ویلیامز (کاردیف) جی شمال (اسپری ها)، L Rees-Zammit (گلاستر)

تیم ایتالیا: تی آلن (هارلکین)؛ و پادوانی (بنتون)، جی برکس (بنتون)، تی منونچلو (بنتون)، پی برونو (گورخرهای پارما)؛ پ گاربیسی (مونپلیه) اس وارنی (گلاستر)؛ دی فیشتی (ایرلندی لندن)، جی نیکوترا (بنتون)، اس فراری (بنتون)، بدون توپ (بنتون)، اف روزا (بنتون)، اس نگری (بنتون)، ام لامارو (بنتون، کاپیتان)، توپ (بنتون)

جایگزین ها: ال بیگی (گورخرهای پارما) F من می دانم (بنتون)، ام ریچونی (Saracens) و یاچیزی (دریچه ها) جی پتینلی (بنتون)، م زویلانی (بنتون)، یک فوسکو (گورخرهای پارما) موریسی (ایرلندی لندن)

از بازخورد شما متشکرم.

گاتلند از زمانی که برای دومین دوره بازگشته است شاهد شکست ولز در برابر ایرلند، اسکاتلند و انگلیس بوده است. او گفت: “ما تا اینجا از نتایج ناامید شده‌ایم و برای من سخت است که آن را قبول کنم زیرا اولین باری است که در سه بازی در شش کشور با ولز شکست می‌خورم.” “این در مورد تلاش برای به دست آوردن کنترل در مورد جایی است که ما هستیم، و ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. ما چند بازیکن جوان داریم که بسیار هیجان انگیز هستند و به زمان کمی نیاز دارند.

برای تعدادی از بازیکنان ممکن است آخرین سال حضورشان در پیراهن ولز نیز باشد، بنابراین چنین انتقالی در آینده وجود خواهد داشت. ما در این روند کاملاً در جایی که می خواهیم باشیم نیستیم، اما می توانم بگویم که سخت کار می کنیم.

یکی از چیزهایی که همیشه گفته ام این است که شما نمی توانید مربیگری را تجربه کنید. گاهی اوقات بازیکنان جوان اشتباه می کنند و شما باید به آنها اجازه انجام این کار را بدهید. آنها از بازی در بالاترین سطح یاد می گیرند و این دانش را از راگبی بین المللی به دست می آورند. به همین دلیل است که برای تعدادی از آنها باید در وسط به آنها وقت بدهیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

حکم شش ملت: ایرلند مسلط و سوپر دوپون تحسین می کنند | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، بازیکن مسابقات فرانسه ممکن است عنوان …