لاچلان مرداک از مدیر اجرایی فاکس نیوز در میان دعوای افترا دفاع می کند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لاچلان مرداک، که خانواده‌اش امپراتوری رسانه‌ای فاکس را کنترل می‌کند، روز پنج‌شنبه حمایت کاملی از سوزان اسکات، مدیر اجرایی فاکس نیوز مدیا منتشر کرد، زیرا این کانال کابلی با شکایت 1.6 میلیارد دلاری توهین آمیز مواجه است که موجی از ناخوشایند ایجاد کرده است. افشاگری در مورد عملکرد درونی آن

آقای مرداک در کنفرانس سرمایه‌گذاران در سانفرانسیسکو گفت: «فقط فکر می‌کنم سوزان اسکات کار فوق‌العاده‌ای انجام داده است. انتخابات

“این برند فوق العاده قوی است. آقای مرداک با اشاره به برتری قابل توجه رتبه‌بندی فاکس نیوز نسبت به رقبای خود، CNN و MSNBC، گفت: کسب‌وکار اصلی فوق‌العاده قوی است. این یک اعتبار برای سوزان اسکات و همه تیمش در آنجا است. آن‌ها کار فوق‌العاده‌ای برای ایجاد این تجارت و اداره این تجارت انجام داده‌اند.»

آینده خانم اسکات در فاکس نیوز کانون برخی گمانه زنی های اخیر بوده است. شکایت افترا که توسط Dominion Voting Systems ارائه شد، استدلال می‌کند که رهبری فاکس نیوز به ستاره‌هایی مانند Jeanine Pirro و Lou Dobbs اجازه داده است که در مورد دستگاه‌های رای‌گیری تقلبی که کسب‌وکار Dominion را خراب کرده است، اطلاعات نادرست را منتشر کنند. روپرت مرداک در بیانیه‌ای گفت که هر یک از مدیران او که آگاهانه اجازه پخش دروغ‌ها را می‌دهند «باید مورد سرزنش قرار گیرند، شاید خلاص شوند».

خانواده مرداک از ایجاد تغییرات عمده در رسانه‌های خود در واکنش به کینه توزی عمومی بیزارند، اگرچه گاه استثناهایی وجود داشته است. این خانواده پس از رسوایی هک تلفن، تبلوید News of the World را تعطیل کردند. اظهارات لاچلان مرداک در روز پنجشنبه حاکی از آن بود که موقعیت خانم اسکات حداقل در حال حاضر امن است. او مدت کوتاهی پس از تحلیف رئیس جمهور بایدن در سال 2021 قرارداد چند ساله خود را تمدید کرد.

اسناد فاش شده در پرونده Dominion نشان می‌دهد که خانم اسکات، در میان سایر مدیران و برخی از مجریان شبکه، نگران این است که محافظه‌کاران شبکه فاکس نیوز را در صورت انتقاد بیش از حد از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق و متحدانش در مورد ادعاهای بی‌اساس، رها کنند. تقلب در رأی دهندگان

در مقطعی، خانم اسکات به طور خصوصی از یکی از خبرنگاران شبکه کاخ سفید به دلیل توصیف بسیاری از ادعاهای آقای ترامپ به عنوان “به سادگی نادرست” در طول یک بخش زنده انتقاد کرد. خانم اسکات در یک ایمیل داخلی نوشت: “من نمی توانم از این خبرنگارانی دفاع کنم که بینندگان ما و نحوه برخورد با داستان ها را درک نمی کنند.”

در کنفرانس روز پنج‌شنبه از آقای مرداک که مدیر اجرایی شرکت فاکس است، خواسته شد تا در مورد لباس Dominion اظهارنظر کند، دوباره از فاکس نیوز در برابر مخالفان آن دفاع کرد.

آقای مرداک گفت: “یک سازمان خبری موظف است – و این یک تعهد است – اخبار را به طور کامل، کامل و بدون ترس یا لطف گزارش کند، و این همان کاری است که فاکس نیوز همیشه انجام داده است و این همان کاری است که فاکس نیوز همیشه انجام خواهد داد.”

آقای مرداک ادامه داد: “من فکر می کنم بسیاری از سر و صدایی که در مورد این پرونده می شنوید در واقع مربوط به قانون و روزنامه نگاری نیست و در واقع در مورد سیاست است.” و این متأسفانه بیشتر بازتاب جامعه قطبی شده ما است که امروز در آن زندگی می کنیم.»

همکار آقای مرداک در کنفرانس سرمایه‌گذاران که توسط مورگان استنلی حمایت می‌شد، او را بیشتر در مورد این موضوع تحت فشار قرار نداد.

دخالت خود آقای مرداک در فاکس نیوز نیز در اسنادی که اخیراً منتشر شده، ثبت شده است.

او از تماس مستقیم با خانم اسکات در مورد جنبه‌های پوشش کانال دریغ نکرد، حتی در یک نقطه از یک زیرنویس روی آنتن در پایین صفحه فاکس نیوز شکایت کرد که به عقیده آقای مرداک، لحن منفی بی موردی نسبت به آقای مرداک داشت. ترامپ. آقای مرداک همچنین از خانم اسکات شکایت کرد که پوشش یک خبرنگار از یک گردهمایی طرفدار ترامپ بسیار انتقادی است و آن را “خود راضی و نفرت انگیز” خواند.

آقای مرداک در اظهارات خود در روز پنجشنبه، درباره جایگاه گسترده‌تر فاکس نیوز در رسانه‌های خبری آمریکایی فکر کرد و استدلال کرد که جذابیت آن فراتر از تولیدات روزنامه‌نگاری آن است و به یک قلمرو فرهنگی‌تر می‌رسد.

اگر با گروه های متمرکز صحبت کنید، با هر یک از بینندگان ما، فاکس نیوز را نه تنها یک کانال خبری، بلکه کانالی می بینند که با آمریکای میانه صحبت می کند و به ارزش های آمریکای میانه به عنوان یک تجارت رسانه ای که بیشترین ارتباط را با آنها دارد، احترام می گذارد. آقای مرداک گفت، برخلاف یک کانال خبری ساده.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …