مقامات وزارت کشور خواستار عذرخواهی سوئلا براورمن به دلیل “حمله به صداقت” شدند | سوئلا براورمن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نارنگی های وزارت کشور خواستار عذرخواهی سوئلا براورمن به دلیل ارائه «ستایش» هستند [to] کارکنان به صورت خصوصی فقط برای حمله به آنها در ملاء عام» پس از اینکه ایمیلی به نام او مدعی شد که کارمندان دولت تلاش‌ها برای مهار مهاجرت را مسدود کرده‌اند.

نامه ای که به ارشد ترین کارمند وزارت کشور ارسال شده است، وزیر کشور را به “حمله ظالمانه به صداقت و بی طرفی هزاران کارمند وزارت کشور” متهم کرده است و می گوید که او بیشتر از همه عذرخواهی می کند.

این به شواهدی مبنی بر خشم در وزارت کشور در ایمیلی به امضای براورمن می افزاید که «یک گروه فعال متشکل از وکلای چپ، کارمندان دولت و حزب کارگر» را به دلیل مسدود کردن قوانینی که مهاجرت «غیرقانونی» را مهار می کند، مقصر دانسته است. براورمن اصرار دارد که قبل از ارسال ایمیل برای هزاران فعال حزب، نه دیده و نه آن را تحریم کرده است.

وین پری، نماینده وزارت کشور اتحادیه FDA، نامه را برای سر متیو رایکرافت، منشی دائمی وزارت کشور، روز چهارشنبه ارسال کرد.

پری، که اتحادیه او نماینده کارمندان ارشد دولتی است، گفت که توضیح وزیر کشور مبنی بر اینکه نامه را تحریم نکرده است برای آرام کردن کارکنان “خشمگین” کافی نیست – و او همچنان باید متاسف باشد.

در نامه ارسال شده به رایکرافت آمده است: «شما از ناراحتی بزرگی که این حمله بزدلانه برای کارکنان وزارت کشور ایجاد کرده است آگاه خواهید شد.

بسیار مهم است که وزیر کشور به خاطر این اظهارنظرها از کارکنان عذرخواهی کند.

«تمجید از کارکنان در خلوت فقط برای حمله به آنها در ملاء عام زمانی که کارمندان دولت هیچ پناهی برای دفاع از خود ندارند قابل قبول نیست.»

ایمیلی که به نام براورمن برای اعضای حزب محافظه‌کار ارسال شد، می‌گوید: «ما سعی کردیم بدون تغییر قوانینمان، عبور قایق‌های کوچک را متوقف کنیم. اما گروهی فعال متشکل از وکلای چپ، کارمندان دولت و حزب کارگر ما را مسدود کردند.»

براورمن عصر چهارشنبه در گفتگو با رابرت پستون از ITV گفت: «من آن ایمیل را ننوشتم. من آن را ندیدم و این یک خطا بود که به نام من ارسال شد.

شواهدی از خشم فزاینده در وزارت کشور از اظهارات براورمن و همچنین زبان او در هنگام اشاره به پناهجویان وجود دارد.

در پرسش و پاسخ کارکنان وزارت کشور که پس از ارسال ایمیل به بیرون درز کرد، یکی از کارمندان دولت نوشت: «هیچ وقت آنقدر خجالت نمی کشیدم و خجالت نمی کشیدم برای بخشی که زمانی عاشقش بودم کار کنم. زمان ادامه دادن است!»

شکایت دیگری که توسط آبان نیوز مشاهده شد، توصیف براورمن از تعداد افرادی که به بریتانیا پناهنده شده‌اند را به‌عنوان «تهاجم» زیر سوال می‌برد.

در این بیانیه آمده است: “این زبان منزجر کننده است و به اعتقاد من، راست افراطی را در فعالیت هایشان تشویق می کند.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در تلاشی برای ترمیم روابط با کارمندان دولت، براورمن ایمیلی به کارکنان وزارت کشور ارسال کرد و از آنها برای کمک به لایحه مهاجرت غیرقانونی تمجید کرد.

براورمن نوشت: «نمی‌توانم نام همه شما را ببرم، اما از کل بخش پشتیبانی فوق‌العاده دریافت کرده‌ام.

براورمن متهم به نقض قوانین وزارتخانه به دلیل ایمیل است. دیو پنمن، رئیس اتحادیه FDA، روز چهارشنبه به ریشی سوناک نامه نوشت و از او خواست که در این باره تحقیق کند.

این در حالی است که ریشی سوناک در حال آماده شدن برای رفتن به فرانسه در تلاش برای حمایت از لایحه مهاجرت غیرقانونی است که براورمن روز سه شنبه به پارلمان ارائه کرد.

پس از محکومیت گسترده این پیشنهادها از سوی نهادهای ملی و بین المللی، فشار بر دولت سوناک همچنان ادامه دارد. آژانس پناهندگان سازمان ملل هشدار داد که این لایحه خطر «از بین بردن حق درخواست حمایت از پناهندگان در بریتانیا» را به همراه دارد.

دفتر Braverman از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …