تور دوچرخه سواری بانوان در صورت عدم وجود اسپانسر در خطر لغو شدن | تور بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اگر اسپانسر جدیدی پیدا نشود، تور زنان امسال در خطر لغو است. طولانی‌ترین مسابقه بزرگ بین‌المللی بریتانیا که لیزی دیگنان، ماریان ووس و الیزا لونگو بورگینی را برنده‌های سابق می‌داند، پس از از دست دادن شرکای کلیدی که باعث کمبود 500 هزار پوندی بودجه شده است، در خطر است.

سازمان دهندگان Sweetspot مسیر مسابقه ژوئن امسال را در روز پنجشنبه اعلام کردند، اما همچنین هشدار دادند که این رویداد محبوب “به طور فوری به درآمد تجاری اضافی برای نسخه 2023 نیاز دارد”. این مسابقه در سال 2022 بدون اسپانسر عنوان پیش رفت و همچنان به دنبال شریک اصلی است. علاوه بر این، سه پیراهن از چهار پیراهن مسابقه – رده بندی های رهبر، کوهستان و بهترین سوارکاران جوان – بدون اسپانسر هستند، در حالی که بسته های تجاری برای مراحل جداگانه در دسترس هستند.

این مسابقه همچنین به دنبال شریک خودرویی است، زیرا اشکودا از بند استراحت برای پایان دادن به قرارداد خود در پایان سال گذشته استفاده کرد. Sweetspot یک ضرب الاجل ملایم تا اواسط آوریل دارد تا با توجه به نیاز به شروع رزرو محل اقامت، نهایی کردن تدارکات برای مسابقه و تأیید برنامه ها با مقامات محلی، این شکاف را برطرف کند.

در مسیر اعلام شده، مسابقه با یک مرحله بین استراتفورد آپون آون و رویال لیمینگتون اسپا در 7 ژوئن آغاز می شود و با یک مسابقه خیابانی در اطراف بیرمنگام در 11 ژوئن به پایان می رسد. مرحله دو از Northampton به Ampthill، Bedfordshire، قبل از مرحله ملکه مسابقه از جنگل دالبی به Guisborough از طریق North York Moors، شمالی‌ترین مرحله در تاریخ مسابقه، خواهد رفت. سپس پلوتون برای مرحله ای بین کولشیل و دربی به وارویک شایر بازخواهد گشت قبل از اینکه مسابقه دایره ای در اطراف محله جواهرات بیرمنگام شاهد تاج گذاری برنده کلی باشد.

امید می رفت که راه اندازی مسیر روز پنجشنبه بتواند علاقه جدیدی را به این مسابقه برانگیزد، و مشخص است که سازمان دهندگان قبلاً در پی اعلام این خبر با شرکای بالقوه صحبت کرده اند و به برگزاری مسابقه خوش بین هستند.

میک بنت، مدیر مسابقه گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، ما مجبور شده‌ایم بیش از هر زمان دیگری سخت‌تر کار کنیم تا مسابقه‌ای مناسب بهترین تیم‌ها و سوارکاران جهان را گرد هم بیاوریم، بنابراین باید از همه سهامداران برای حمایت مستمرشان از این مسابقه تشکر کنم. رویداد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پاپ فرانسیس پس از درمان برونشیت بیمارستان را ترک کرد | پاپ فرانسیس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پاپ فرانسیس پس از درمان …