MLB ممکن است در نهایت با ساعت جدید خود یک تغییر قانون محبوب داشته باشد MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مداغ ترین ستاره جدید LB بحث آموزش بهاره است. نه، این یک نام بزرگ نیست. در واقع این اصلا یک انسان نیست، بلکه یک دستگاه زمان سنجی است. بله، سر و صدای بیس بال به این موضوع مربوط می شود که چگونه ساعت زمین بازی را به روال روزمره خود وارد می کند، زیرا کسانی که در پشت صحنه تلاش می کنند بازی را احیا کنند که در تلاش است تا با دنیای مدرن همگام شود.

برای سال‌ها، راب مانفرد، کمیسر MLB، قوانین را تغییر می‌دهد تا طول بازی‌ها را کاهش دهد – احتمالاً برای جذب طرفداران جوان‌تر – بدون اینکه خمیدگی سنتی‌گرایانه مخاطبان اصلی خود را بیگانه کند، شاهکاری شبیه اسب آبی که سعی می‌کند از روی طناب عبور کند. برجسته‌ترین «نوآوری» قبل از این فصل، معرفی یک بیس‌رانر اضافی در بازی‌های اضافی برای جلوگیری از بن‌بست طولانی‌مدت بود. اکثر طرفداران از این ایده استقبال نکرده اند – اما آنهایی که واقعاً بازی می کنند آن را دوست دارند، بنابراین اینجاست تا برای آینده قابل پیش بینی باقی بماند.

ساده‌ترین راه برای افزایش سرعت بازی‌ها، محدود کردن طول وقفه‌های تبلیغاتی است. اما این هرگز اتفاق نخواهد افتاد، بدون اینکه یک تغییر چشمگیر در کل اقتصاد این ورزش ایجاد شود. بهترین استراتژی بعدی کاهش مدت زمانی است که بازیکنان در زمین کارهایی را انجام می دهند که در واقع بیسبال بازی نمی کنند.

این ما را به ساعت زمین بازمی گرداند. چیست؟ خوب، همان چیزی است که می گوید. پارچ ها اکنون 15 ثانیه برای پرتاب زمینی با پایه های خالی و 20 ثانیه برای پرتاب پس از حضور دوندگان فرصت دارند. اگر این کار را نکنند، برای توپ فراخوانده می شوند. در همین حال، ضربه‌زنان باید در فاصله هشت ثانیه رو به پارچ باشند وگرنه با ضربه خودکار برچسب زده می‌شوند. علاوه بر این، قوانین بیان می کنند که نباید بیش از 30 ثانیه بین ضربات فاصله باشد.

این چیزی کاملاً جدید برای پرتاب کننده ها و ضربه گیران است و – حداقل در حال حاضر – به نظر می رسد که ضربه زنندگان کمی مشکل بیشتری در تنظیم کردن دارند. در واقع، در اولین روز تمرین بهاری، بازی بین بوستون رد ساکس و آتلانتا بریوز در یک بازی پر از بیس به پایان رسید که طبق قوانین قدیمی پیاده روی بود. به جای گلزنی برنده، براوز که کال کانلی را کتک زد، پس از ست نشدن به موقع، به تساوی دعوت شد (بازی‌های تمرینی بهار به اینینگ اضافی نمی‌روند، زیرا به معنای واقعی کلمه هیچ کس به نتایج اهمیت نمی‌دهد).

پایین نهم. بازی کراوات. پایه ها بارگذاری شده است. شمارش کامل سناریوی رویا. و … کال کانلی در 8 ثانیه مانده به ساعت زمین در محوطه جریمه قرار نگرفت.

داور اعتصاب خودکار را فرا می خواند. در خفاش تمام شد. اینینگ تمام شد. این واقعیت جدید است. pic.twitter.com/Bv5k2xJ06j

– جف پاسان (@JeffPassan) 25 فوریه 2023

این رضایت‌بخش‌ترین راه برای پایان دادن به یک بازی نبود، اما این زمانی از سال است که همه هنوز در حال یادگیری قوانین جدید هستند. داستان این تمرین بهاره در مورد چگونگی تطبیق تیم ها با سه تغییر عمده است: ساعت زمین مسابقه، مقررات جدید در مورد شیفت های دفاعی و پایگاه های کمی بزرگتر. همه اینها در حال حاضر با امید اینکه بازیکنان، مربیان و مسئولان با شروع فصل در 30 مارس با وضعیت عادی جدید راحت باشند، در حال اجرا هستند.

اکنون، این فضا تمایلی به ایجاد شک و تردید در مورد بازنگری تصادفی قواعد بازی به مانفرد ندارد. برای کسی که قرار است مباشر بازی باشد، مردی است که بیسبال را فراتر از توانایی آن برای تولید مبالغ هنگفت پول برای او و صاحبانی که برایشان کار می کند قدردانی نمی کند. این نویسنده دوست ندارد چیزی بنویسد در مورد اینکه چگونه تغییرات قوانین جدید حرمت این ورزش را نقض می‌کند، با وارد کردن یک ساعت به چیزی که باید یک سرگرمی شبانی بی‌انتها باشد.

(آه عمیق.)

مشکل اینجاست: حق با مانفرد است! ساعت زمین ممکن است در واقع تماشای بازی را سرگرم‌کننده‌تر کند، زیرا پرتاب‌کننده‌ها و ضربه‌زنان را مجبور می‌کند سریع‌تر به نقطه اصلی برسند، به همان روشی که ویرایشگر سخت‌کوش من قبل از خواندن آن، کلمات بی‌ضروری را از این نسخه حذف می‌کند. حداقل در اوایل، سرعت بازی بالا رفته و بازی‌ها کوتاه‌تر شده‌اند. وبلاگ نویس شیکاگو کابز، آل یلون، چند روز پیش اعداد و ارقام سختی انجام داد و متوجه شد که میانگین مدت زمان تمرینات بهاری کابز در مقایسه با پنج فصل قبل، حدود 30 دقیقه کوتاه شده است – و نتایج در سطح لیگ مشابه بوده است.

این یک نقطه داده تمرینی بهاری لزوماً به این معنی نیست که پس از شروع فصل عادی شاهد بازی‌های کوتاه‌تری خواهیم بود – اگرچه ساعت زمین زمان بازی را در طول یک فصل کامل در لیگ‌های کوچک کاهش می‌دهد. آزمون واقعی زمانی فرا می‌رسد که زمین‌ها معنادار شوند و بردها واقعاً مهم باشند. تماس‌های داور واقعاً در حال حاضر حساب نمی‌شوند.

اشتباه نکنید، زمانی که آنها این کار را انجام دهند، عرضه به هم خواهد ریخت. به هر حال، قوانین فقط به خوبی کسانی هستند که آنها را اجرا می کنند و مقامات فقط انسان هستند (بعضی از آنها انسان تر از دیگران هستند). بدون شک ساعت زمین بر نتایج بازی‌ها تأثیر می‌گذارد و ما در مورد اینکه آیا به بیسبال کمک کرده یا آسیب می‌زند بحث خواهیم کرد. نکته جالب دیگر: اگر بازی‌ها 30 دقیقه کوتاه‌تر باشند، 30 دقیقه کمتر است که در آن هواداران می‌توانند آبجو، تنقلات و سوغاتی‌هایی را خریداری کنند که سالانه میلیون‌ها دلار برای تیم‌ها درآمد دارد. همچنین به معنای وقفه های تبلیغاتی کمتر برای کانال های تلویزیونی است که برای پخش بازی ها پول پرداخت می کنند.

آنچه اهمیت دارد این است که آیا ساعت زمین ورزش را سرگرم‌کننده‌تر می‌کند یا نه (و بازی کلاسیک جهانی بیسبال نیز ممکن است کمک کند). اگر در آن جبهه موفق شود، MLB برای یک بار هم که شده حرکت درست را انجام داده است. اگر به یک آشفتگی کامل ختم شود، لیگ به راحتی می تواند از آن پیش برود. تا اینجای کار، به نظر آزمایشی است که ارزش پیگیری دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …