مدیر عامل نورفولک ساترن به دلیل خروج قطار فلسطین شرقی از ریل عذرخواهی کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

واشنگتن – مدیر اجرایی نورفولک ساترن قصد دارد در جلسه استماع سنا در روز پنجشنبه به قانونگذاران بگوید که از اثرات خروج قطار از ریل ماه گذشته در شرق فلسطین، اوهایو، “عمیقا متاسفم”، زیرا ساکنان همچنان به ابراز نگرانی عمیق در مورد احتمال وقوع این حادثه ادامه می دهند. آسیب های زیست محیطی ناشی از تصادف

در اظهارات آماده شده ای که قبل از جلسه استماع منتشر شد، که توسط کمیته محیط زیست و کارهای عمومی سنا برگزار می شود، مدیر اجرایی، آلن اچ شاو، می گوید که مصمم است “محل را به طور ایمن، کامل و فوری تمیز کند.” مصمم است آن را درست کند.

بازرسان فدرال دریافتند که یاتاقان چرخ یکی از واگن‌های قطار هنگام عبور قطار از اوهایو در حال گرم شدن بوده است، اما زنگ هشداری برای هشدار به خدمه به صدا در نمی‌آید تا زمانی که از یک سنسور نه چندان دور از محل خروج از ریل عبور کرد. کارشناسان ایمنی می گویند که خدمه می توانستند از فاجعه جلوگیری کنند اگر حسگرهای بیشتری در مسیری که قطار طی کرد نزدیکتر به هم وجود داشت.

هیئت ملی ایمنی حمل و نقل روز سه شنبه گفت که تحقیقات ویژه ای را در مورد اقدامات ایمنی در نورفولک جنوبی آغاز کرده است. یکی دیگر از قطارهای باری این شرکت در نزدیکی اسپرینگفیلد، اوهایو، روز شنبه از ریل خارج شد. بر اساس ارائه اخیر شرکت، میزان تصادفات نورفولک ساترن در چهار سال گذشته افزایش یافته است.

هفته گذشته، قانونگذاران هر دو حزب قانونی را در هر دو اتاق کنگره ارائه کردند که محدودیت‌های قطارهای حامل مواد خطرناک را تشدید می‌کند. اما واکنش در کاپیتول هیل با پارتی‌گرایی شدید و انگشت‌نمایش مشخص شده است زیرا جزئیات مربوط به خروج از ریل فلسطین شرقی همچنان در دست بررسی است. همچنین مشخص نیست که آیا این قانون از تصویب در مجلسی تحت رهبری جمهوری خواهان برخوردار است یا خیر و اینکه چقدر سریع می تواند در سنا مورد بررسی قرار گیرد.

در شرق فلسطین، ساکنان از آنچه که به نظر آنها واکنش کند فدرال است و عدم شفافیت در مورد اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ایمنی آنها شکایت کرده اند. آنها اشاره کرده اند که اندکی پس از لغو دستور تخلیه، قطارها شروع به غرش در شهر کردند.

ساکنان نگران هستند که نورفولک ساترن در قبال خسارات وارده به شهر تقریباً 4700 نفری پاسخگو نباشد و با گذشت هفته ها فراموش شوند.

طبق اظهارات آماده شده آقای شاو، نورفولک ساترن بیش از 20 میلیون دلار برای حمایت از فلسطین شرقی متعهد شده است و اقداماتی را برای افزایش ایمنی با افزایش شبکه سنسورهای هشدار اولیه خود انجام داده است.

او قصد دارد بگوید: “ما در حال پیشرفت در بهبود هستیم و می دانیم که کار ما هنوز انجام نشده است.” “من قول می دهم که تا زمانی که آن را درست نکنیم، کارمان تمام نخواهد شد.”

سناتور توماس آر. کارپر، دموکرات دلاور و رئیس کمیته، در سخنان افتتاحیه خود گفت که ممکن است تعهدات مالی شرکت برای پوشش هزینه های پاکسازی کافی نباشد.

او گفت: «ما همچنین باید مطمئن شویم که جوامع آسیب دیده منابع و حمایت مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پسران 14 و 16 ساله به قتل نوجوان نورث همپتون متهم شدند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس اعلام کرد دو پسر …