قرن عثمان خواجه پس از راهپیمایی عجیب مودی، روز خوبی را برای استرالیا رقم زد | تیم کریکت استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

قرن تاب آور عثمان خواجه، استرالیا را پس از اینکه گردشگران از یک روز نادر از مبارزه با هند در چهارمین آزمون لذت بردند، در موقعیت برتری قرار داد.

پس از بازی خواجه با 104 بازی شکست ناپذیر، استرالیا در مسیر انتشار بهترین مجموع سریال خود قرار دارد تا به گردشگران کمک کند تا در روز اول در استامپ در احمدآباد به عدد 255 برای چهار نفر برسند.

خواجه تمام روز را در شرایط سختی برای افتتاحیه به یادماندنی فینال سری Border-Gavaskar در حالی که نارندرا مودی، نخست وزیر هند میزبان آنتونی آلبانیز، همتای استرالیایی خود در ورزشگاهی که به نام او نامگذاری شده بود، انجام داد.

چپ دست باکلاس با حوصله ضربه زد و ضربات شکست ناپذیرش از 251 توپ بدست آمد. اما کامرون گرین (49 نه) به بالا بردن نرخ دویدن استرالیا با چند ضربه زدن برجسته و بدون جریان در جلسه آخر کمک کرد.

گردشگران در ساعت 149 برای دو نفر به چای می‌رفتند، زیرا خواجه و کاپیتان بازیگری استیو اسمیت (38 ساله) اولین زوجی بودند که از هر دو تیم در طول یک جلسه کامل در طول این مجموعه خفاش کردند. اما اسمیت (38) و پیتر هندسکام (17) به سرعت پس از صرف چای، به هند رفتند و به هند امیدوار بودند که در استرالیا در مقابل جمعیت بزرگ خانه بدوند.

بهترین مجموع استرالیا در این سری 263 در اولین مسابقه آنها در دومین تست در دهلی است، با هند 400 در مسیر به پیروزی بزرگ در افتتاحیه سری در ناگپور. سه تست اول همگی در کمتر از سه روز به پایان رسیدند، اما به نظر می‌رسد که این یک ویکت سنتی‌تر بعد از اینکه زمین در ایندور با رتبه «ضعیف» از ICC مواجه شد، باشد.

تست نهایی سریال پس از یک تجمع سیاسی عجیب و غریب قبل از مسابقه با حضور نخست وزیران هر دو کشور آغاز شد. پرتاب سکه چهار دقیقه به تعویق افتاد تا دیدار پرحاشیه بین مودی و آلبانیز فراهم شود.

نارندرا مودی و آنتونی آلبانیز هنگام ورود به استادیوم دست تکان می دهند.
نارندرا مودی و آنتونی آلبانیز هنگام ورود به استادیوم دست تکان می دهند. عکس: آجیت سولانکی/AP

هر دو رهبر در حالی که “75 سال دوستی از طریق کریکت” را جشن گرفتند، یک دور افتخار با خفاش ها و کنده ها در پشت آن انجام دادند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

خواجه و تراویس هد (32) بهترین شراکت افتتاحیه استرالیا را در این سریال، 61 ساله، پس از اینکه اسمیت برنده بازی شد و اولین ضربه را زد، انجام دادند. اما هد پرخاشگر، که با ترک دیوید وارنر در اواسط سری تور به دلیل شکستگی آرنج، به افتتاحیه ارتقاء یافت، یک شوت بزرگ انجام داد و در اواسط راه از بولینگ راویچاندران اشوین، اسپینر ستاره هند گرفتار شد (1). -57).

اولین تور آزمایشی ناامیدکننده مارنوس لابوچنج در هند زمانی ادامه یافت که خمیر شماره 1 جهان با بولینگ انجام شد و به محمد شامی سه نفره رسید. این یک طلسم دوم تاثیرگذار از شامی (2-65) بود، که با اولین توپ مسابقه در صحنه‌هایی که یادآور صحنه‌هایی بود که استیو هارمیسون در حال اسپری کردن اولین بازی خاکستر 2006-2007 بود، توپ را به بیرون زد.

هند ناامید است تا از باخت در ایندوره عقب نشینی کند و با برد سری 3-1 جایگاه خود را در فینال مسابقات جهانی تست کند. اگر میزبانان تصمیم گیرنده WTC باشند، پس از اینکه گردشگران هفته گذشته جایگاه خود را تضمین کردند، در ماه ژوئن در Oval لندن با استرالیا دیدار خواهند کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“چه شبی، جدی”: چراغ ها برای شیاطین خاموش می شوند زیرا شیرها پس از خاموشی گابا برنده می شوند | شیرهای بریزبن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گابا به دلیل قطع برق …