وکیل ترامپ در ادعای کلاهبرداری در سال 2020 به دروغگویی اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جنا الیس، وکیلی که پس از شکست رئیس جمهور ترامپ در انتخابات 2020 وکالت کرد، در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر شد اعتراف کرد که آگاهانه حقایق را در چندین ادعای عمومی خود مبنی بر اینکه تقلب گسترده در رای دادن منجر به آقای ترامپ شده است، نادرست بیان کرده است. شکست.

پذیرش توسط خانم الیس بخشی از توافقی بود برای پذیرش انتقاد عمومی و حل و فصل اقدامات انضباطی که توسط مقامات وکلای ایالتی کلرادو، ایالت زادگاهش، علیه او اعمال شد. سال گذشته، مقامات پس از شکایت از پروژه 65، یک گروه نظارت حقوقی دو حزبی، تحقیقاتی را در مورد خانم الیس آغاز کردند. این گروه او را به سوء رفتار حرفه‌ای در تلاش‌هایش برای کمک به آقای ترامپ در ترویج ادعاهای خود مبنی بر تقلب در رای‌گیری و انجام «تلاش هماهنگ برای لغو نتایج قانونی انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰» متهم کرد.

بر اساس این بیانیه، برخی از دروغ های خانم الیس در مورد تقلب در انتخابات در طول حضور در فاکس نیوز بیان شده است که اخیراً نشان داده شد که چندین مجری و مدیران ارشد آن ادعاهای تقلب آقای ترامپ را در خلوت حتی با وجود اینکه در انظار عمومی حمایت کرده اند، تحقیر کرده اند. افشای این اختلافات در مجموعه ای از پرونده های دادگاه توسط Dominion Voting Systems، یک شرکت ماشین های رأی گیری که یک شکایت 1.6 میلیارد دلاری برای افترا علیه فاکس به دلیل ترویج یک تئوری توطئه در مورد نقش آن در نتایج انتخابات ارائه کرده است.

خانم الیس، بخشی از به اصطلاح نیروی اعتصاب نخبگان وکلا که به هوا رفت و در سراسر کشور برای حمایت از ادعاهای دروغین کلاهبرداری آقای ترامپ سفر کرد، همچنین در تحقیقات وزارت دادگستری از تلاش‌های گسترده رئیس‌جمهور سابق درگیر است. به عنوان بخشی از تحقیقات – که در ماه نوامبر توسط یک بازپرس ویژه، جک اسمیت انجام شد – دهها احضاریه هیئت منصفه بزرگ صادر شده است که بسیاری از آنها اطلاعاتی در مورد خانم الیس درخواست کرده اند. .

در یک پیام خانم الیس که صبح پنجشنبه در توییتر پست کرد، سعی کرد در مورد توافق خود با مقامات کلرادو شکافی کند و گفت که او هرگز به دروغ گفتن در مورد تقلب در انتخابات اعتراف نکرده است، که به گفته او “نیاز به اظهار عمداً نادرست دارد.”

اما در قرارداد خود با مقامات وکلا، او موافقت کرد که زمانی که وکلا “آگاهانه درگیر” هر “رفتاری که متضمن عدم صداقت، تقلب، فریب یا اظهارات نادرست باشد” مورد انتقاد قرار می گیرد.

مایکل تتر، مدیر عامل پروژه 65، روز پنجشنبه گفت: «به نظر می‌رسد که خانم الیس به الگوی خود در دانستن اظهارات نادرست و نادرست ادامه می‌دهد. اگر او به این مسیر ادامه دهد، مدت زیادی طول نمی کشد که مشمول اقدامات انضباطی بیشتر خواهد شد.»


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

خانم الیس زمانی که به تیم حقوقی آقای ترامپ پیوست، دوست داشت خود را یک «وکیل قانون اساسی» توصیف کند، هرچند مروری بر تاریخچه حرفه‌ای او توسط نیویورک تایمز و همچنین مصاحبه با بیش از نیمی از وکلا. با او کار کرد و نشان داد که او کارشناس باتجربه قانون اساسی که ادعا می کرد نیست.

به عنوان بخشی از انتقاد عمومی، خانم الیس موافقت کرد که کار قانونی او برای آقای ترامپ “با تضعیف اعتماد مردم آمریکا به انتخابات ریاست جمهوری باعث آسیب واقعی شد.” مقامات وکلا در این بیانیه خاطرنشان کردند که “انگیزه خودخواهانه” و “الگوی رفتار نادرست” عوامل تشدید کننده پرونده هستند.

خانم الیس اعتراف کرد که در طول کار خود برای آقای ترامپ، که در عرض چند هفته پس از فراخوان انتخابات برای آقای بایدن آغاز شد، به 10 تقلب در حقایق پرداخته است.

به عنوان مثال، در 20 نوامبر 2020، خانم الیس در برنامه ماریا بارتیرومو در فاکس بیزینس ظاهر شد و شواهدی را که تیم حقوقی آقای ترامپ برای حمایت از ادعای کلاهبرداری خود جمع آوری کرده بود توصیف کرد – موضعی که او اکنون اذعان می کند که صحت ندارد.

او در برنامه خانم بارتیرومو به دروغ ادعا کرد: “ما سوگندنامه هایی از شاهدان داریم، ما ارعاب رای دهندگان را داریم.” انتقال آرا از ترامپ به بایدن، دستکاری در آرا و شمارش مخفیانه آنها.

دو هفته بعد، خانم الیس در برنامه جین پیرو در فاکس ظاهر شد و اعلام کرد که تیم حقوقی آقای ترامپ بیش از 500000 رای را در آریزونا کشف کرده اند که “به طور غیرقانونی به صندوق ریخته شده اند.” او در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر شد، اذعان کرد که این ادعا نیز نادرست است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – لیورپول: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …