اسرائیل دوستدار جودو بازگشت تور جهانی را شاد می کند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تنها سه ماه پس از میزبانی اسرائیل از مسابقات معتبر مسترز در اورشلیم، تور جهانی جودو به تل آویو بازگشته است و با ورزشگاهی مملو از هواداران دیوانه جودو که مشتاقانه هر مبارزه را پیش بینی می کنند، به شکل معمولی مورد استقبال قرار گرفت.

رقابت کانادایی

در وزن 57- کیلوگرم، جسیکا کلیم‌کایت در نهایت موفق شد با روشی دیدنی و با تکنیک سقوط علامت تجاری، بر هم تیمی و رقیب خود کریستا دگوچی پیروز شود.

مدال طلا توسط ماریوس ویزر، رئیس IJF به او اعطا شد

کلیم‌کایت پس از آن گفت: «فکر می‌کنم مشخص است که من و کریستا، هم‌تیمی‌ام، رقابت‌های زیادی داشتیم که منتهی به توکیو 2020 شد.» و من قبلاً هرگز او را شکست نداده بودم. بنابراین این فقط در مورد این مسابقات نبود، حتی در مورد چند سال گذشته بود.

دومین طلای متوالی برای پونت فرانسه

در وزن 48- کیلوگرم، بلندین پونت فرانسوی تنها دو هفته پیش قهرمان گرند اسلم پاریس شد و بار دیگر به بالای سکو رسید و دومین طلای گرند اسلم خود را در برابر تامار مالکا اسرائیلی به دست آورد.

موشه پونته، رئیس انجمن جودوی اسرائیل برای اهدای مدال ها حضور داشت

لوکا مخیدزه، دارنده مدال برنز المپیک در وزن 60- کیلوگرم از فرانسه، با کاتا گوروما سریع بر فرانسیسکو گاریگوس از اسپانیا غلبه کرد و از کسب اولین طلای گرند اسلم خود خوشحال شد.

او مدال های خود را توسط Shabtai Tsur رئیس هیئت شرط بندی ورزشی اسرائیل اعطا کرد.

مخیدزه گفت: “مردم واقعاً اینجا حضور دارند. و وقتی در مبارزه خود پیروز شدم، به طرف مردم برگشتم و به آنها نگاه کردم و دیدم که آنها خوشحال هستند و این یک احساس فوق العاده بود.”

در وزن 52- کیلوگرم، چلسی گیلز، قهرمان اروپا و دارنده مدال نقره جهان در سال 2022 از بریتانیا بود که در برابر آنا پرز باکس از اسپانیا طلا گرفت.

Tomoe Nage درخشان

در فینال 66- کیلوگرم، واژا مارگولاشویلی، دارنده مدال نقره المپیک از گرجستان، با توموئه ناگه درخشان بر اورخان صفروف از آذربایجان پیروز شد.

این مدال ها توسط مایکل مایکلی، رئیس CEDCO مجارستان اعطا شد.

جمعیت در طول روز اقدام فوق العاده ورزشکاران خانگی را تشویق کردند، این دقیقا همان چیزی است که آنها برای آن آمده اند. حتی بدون مدال طلا، هر بار که یک ورزشکار محلی مبارزه می کند، کل آرنا شلومو روشن می شود. گیلاس بالای کیک از تیمنا نلسون لوی مورد علاقه خانه که یک مدال برنز را برای هواداران سرخوش در خانه به دست آورد!

روز 2 را از دست ندهید!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

متهم به قتل پس از مرگ عابر پیاده در پلیموث | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مردی در پی مرگ یک …