جلسه استماع سنای ایالات متحده در مورد خروج قطار اوهایو از ریل در میان ترس از مواد شیمیایی سمی – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مدیرعامل نورفولک ساترن در اولین جلسه استماع سنا درباره خروج قطار فلسطین شرقی از ریل حاضر می شود

آلن شاو، مدیرعامل نورفولک ساترن، امروز در اولین جلسه استماع سنا درباره خروج قطار از ریل ماه گذشته در شرق فلسطین، اوهایو که منجر به نشت مواد شیمیایی سمی فاجعه‌بار به محیط شد، شهادت خواهد داد.

شاو با پرسش‌های سختی از سوی دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان روبرو خواهد شد که احتمالاً پاسخ‌هایی درباره چگونگی وقوع سقوط هواپیما و اقدامات امنیتی لازم برای جلوگیری از فاجعه‌ای دیگر خواهند داشت.

نورفولک ساترن تا کنون بیش از 21 میلیون دلار برای کمک به جوامعی که از این حادثه آتشین آسیب دیده اند متعهد شده است. با این وجود، منتقدان استدلال می کنند که با توجه به اینکه شرکت در اوایل سال جاری 10 میلیارد دلار خرید سهام را اعلام کرد و سال گذشته 3.2 میلیارد دلار سود داشت، کافی نیست.

علاوه بر شاو، شاهدان دیگر در جلسه امروز شامل سناتور دموکرات اوهایو، شرود براون خواهند بود، که قبلاً به ساکنان هشدار داده بود هنگام پذیرش چک از نورفولک ساترن احتیاط کنند و گفت: “شما می توانید چک را بپذیرید، اما چیزی را که امضا می کند امضا نکنید. حقوق قانونی خود را از بین ببرید این کاری است که شرکت‌هایی مانند این انجام می‌دهند.»

این تصادف خشم عمومی را برانگیخته است زیرا ساکنان و قانونگذاران خواستار پاسخ‌هایی از Norfolk Southern در مورد کمبودهای ایمنی آن هستند.

روز سه شنبه، هیئت ملی ایمنی حمل و نقل گفت که تحقیقات ویژه ای را در مورد فرهنگ ایمنی راه آهن این شرکت آغاز خواهد کرد.

اتفاقات کلیدی

مجلس سنا اولین جلسه استماع خروج قطار فلسطین شرقی از ریل را برگزار می کند

صبح بخیر، خوانندگان سیاست ایالات متحده. کمیته محیط زیست و کارهای عمومی سنا اولین جلسه استماع خود را در ساعت 10 صبح به وقت شرقی در مورد خروج قطار نورفولک جنوبی که ماه گذشته در شرق فلسطین، اوهایو رخ داد، برگزار خواهد کرد.

مدیر عامل نورفولک ساترن، آلن شاو، انتظار می رود در مورد خروج از ریل که مواد شیمیایی سمی را در جامعه فلسطین شرقی منتشر کرد، شهادت دهد که باعث بروز مشکلات بهداشتی و خشم عمومی ساکنان شد.

به گزارش سی ان ان، روز چهارشنبه، چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، گفت که انتظار دارد “آقای شاو دقیقاً اقداماتی را که نورفولک ساترن برای جلوگیری از بلایای آتی مانند فلسطین شرقی انجام می دهد، بیان کند.”

شاهدان دیگری که انتظار می رود در جلسه امروز حاضر شوند عبارتند از: شرود براون، سناتور دموکرات اوهایو، سناتور جمهوری خواه جی دی ونس و سناتور دموکرات پنسیلوانیا باب کیسی.

این جلسه پس از آن صورت می گیرد که بازرسان فدرال از هیئت ملی ایمنی حمل و نقل روز سه شنبه اعلام کردند که تحقیقاتی را در مورد فرهنگ ایمنی راه آهن نورفولک جنوبی آغاز خواهند کرد.

امروز چه چیز دیگری را باید انتظار داشت:

ما با آخرین به روز رسانی ها برای شما همراه هستیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …