مارکوس اسمیت برای انگلیس با اوون فارل روی نیمکت مقابل فرانسه شروع می کند | تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استیو بورثویک اوون فارل را از تیم انگلیس کنار گذاشت تا در روز شنبه با فرانسه به مصاف فرانسه برود که مارکوس اسمیت در نیمه اول شروع کرد و الیس گنگ برای اولین بار کاپیتان تیم بود.

همانطور که توسط آبان نیوز فاش شد، فارل برای اولین بار پس از جام جهانی 2015 به دلیل شایستگی از یک تیم انگلیسی کنار گذاشته شد و بورثویک ترجیح داد اسمیت را ترجیح دهد و پس از ایفای نقش اصلی هارلکین ها در پیروزی آخر هفته گذشته در Twickenham مقابل اکستر، دوباره جوان شد.

فارل اخیراً برای فرمش به سختی تلاش کرده است، به خصوص در مورد ضربه زدن به توپ، اما این تصمیم بورثویک است که کاپیتان خود را نیمکت نشین کند. در شرایطی که کورتنی لاوز به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف غایب بود، Genge – که کاپیتان لستر در فصل گذشته با هدایت بورثویک به عنوان قهرمانی لیگ برتر بود – هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت.

اسمیت به جای فارل تنها تغییر تیمی است که آخرین بار در ولز پیروز شد. این بازیکن 24 ساله بازی افتتاحیه را مقابل اسکاتلند آغاز کرد اما فارل خارج از او بود. ادی جونز مصمم بود که همکاری اسمیت و فارل خوب خواهد بود، اما بورثویک ظاهراً غیر از این احساس می‌کند و به هارلکوین‌ها تا نصف این فرصت را داده است که جایگاه خود را در کنار هم محکم کنند.

فارل بارها توسط جونز استراحت کرد، اما از روز افتتاحیه جام جهانی راگبی در سال 2015، زمانی که جورج فورد پیروزی را بر فیجی آغاز کرد، از نظر فرم حذف نشده است. تغییر دیگری روی نیمکت وجود دارد و دیوید ریبانز جایگزین لاوس مصدوم شد.

Genge از ردیف جلو به همراه جیمی جورج و کایل سینکلر با مارو ایتوجه و اولی چسوم مجدداً قفل ها را هدایت می کنند. لوئیس لودلم و جک ویلیس – که یکشنبه گذشته برای تولوز حضور داشتند – با الکس دامبراند در شماره 8 طرفین هستند. سه پشتی را تشکیل می دهند.

Borthwick گفت: “ما مشتاقانه منتظر استقبال یک تیم قدرتمند فرانسه در Twickenham این آخر هفته هستیم که بدون شک یکی دیگر از دیدارهای هیجان انگیز در مسابقات شش ملت امسال خواهد بود. در طول سه سال گذشته، فرانسه تیم قدرتمندی ساخته است و تنها با سه بازی پشت سر ما، این تیم انگلیس فرصتی عالی دارد تا خود را در برابر یکی از بهترین تیم‌های جهان محک بزند، همانطور که ما پیشرفت می‌کنیم و بر پایه‌هایی که داریم بنا می‌کنیم. در مدت زمان کوتاهی که با هم بودیم، قرار داده شود.

“بازیکنانی که برای رویارویی با میهمانان ما انتخاب شده‌اند بازتابی از آنچه که من می‌دانم تعادل مناسب پرسنل برای چالشی است که در این بازی با آن روبرو هستیم. مارکوس اسمیت در نیمه فلای شروع می کند و دیو ریبنز به روز 23 مسابقه بازمی گردد.

تبریک به الیس گنگ که برای اولین بار کاپیتان تیم خواهد شد. الیس با نوعی فداکاری و روحیه ای که اکنون به درستی نمونه این تیم انگلیس است، از جلو رهبری خواهد کرد. من می‌دانم که توئیکنهام فروخته‌شده با صدای کامل پخش خواهد شد و هواداران باشکوه ما روز شنبه را به یک موقعیت خاص با فضایی درخشان تبدیل خواهند کرد.»

فابین گالتیه سه تغییر در ترکیب اصلی فرانسه ایجاد کرده است که جاناتان دانتی برای اولین بار از زمانی که مرکز لاروشل در پیروزی افتتاحیه مقابل ایتالیا در رقابت‌های فصل گذشته حضور داشت، به تیم اصلی بازگشته است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

دوریان آلدگری (Dorian Aldegheri) قرار است اولین حضور خود در این رقابت ها را به همراه محمد هاواس تعلیق شده انجام دهد. هائواس پس از تماس رودررو با بن وایت اسکاتلندی رنگ قرمز دید و به همکار اوینی آتونیو در لیست تعلیق شدگان پیوست.

راهنمای سریع

تیم های انگلیس و فرانسه

نمایش دهید

تیم انگلیس: F Steward (لستر تایگرز)؛ ام مالینs (Saracens)، اچ اسلید (رئیس اکستر)، ای لارنس (راگبی حمام) یک واتسون (لستر تایگرز)؛ ام اسمیت (هارلکین ها) جی ون پورتلیت (لستر تایگرز)؛ در Genge (خرس های بریستول، سروان)، جی جورج (Saracens) کی سینکلر (خرس های بریستول)، M Itoje (Saracens) شطرنج (لستر تایگرز) ال لودلام (نورتهمپتون سنتز)، جی ویلیس (تولوز) دامبراند (هارلکین ها).

جایگزین ها: جی واکر (هارلکین ها) ام وونیپولا (Saracens) دی کول (لستر تایگرز) D Rib’s (نورتهمپتون سنتز)، B کاری (کوسه فروش)، یک میچل (نورتهمپتون سنتز)، ای فارل (Saracens) اچ آروندل (ایرلندی لندن).

تیم فرانسه: تی راموس (تولوز)؛ گوسفند (کلرمون)، جی لعنتی (مسابقه 92) جی دانتی (لاروشل) E Dumortier (لیون)؛ R Ntamack (تولوز) یک دوپون (تولوز، سردار)؛ سی خمیازه می کشد (تولوز) جی تاجر (تولوز) د الدغری (تولوز) تی فلامنت (تولوز) پی ویلمسه (مونپلیه) اف کراس (تولوز) سی اولیوn (تولون)، جی شیت (لاروشل).

جایگزین ها: پی ماواکا (تولوز)، آر رز (لاروشل) اس فلاتئا (بوردو بیگل) R Taofifenua (تولون) اس ماکالو (استادیوم فرانسه) م خنده دار (بوردو-بیگل) و موفانا (بوردو بیگل) ام جمینت (تولوز).

از بازخورد شما متشکرم.

فرانسوا کروس، پهلوان نابینا، جایگزین هم تیمی تولوز، آنتونی جلونچ شد، که در جریان پیروزی ماه گذشته مقابل اسکاتلند از ناحیه ACL آسیب دید. مصدومیت جلونچ احتمالاً او را از جام جهانی پاییز امسال که فرانسه میزبانی آن را برعهده دارد، محروم خواهد کرد.

بلوز در جدول رده بندی فعلی شش کشور در رده چهارم قرار می گیرد و پیروزی بر تیم بورثویک در توئیکنهام باعث می شود که آنها از انگلیس در جدول جهش کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …