کلر بالدینگ به عنوان چهره جدید پوشش تلویزیونی ویمبلدون بی بی سی معرفی شد | ویمبلدون

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بی بی سی تایید کرده است که کلر بالدینگ پوشش تلویزیونی زنده ویمبلدون را پس از بازنشستگی سو بارکر پس از 30 سال حضور در این نقش، رهبری خواهد کرد.

بالدینگ همیشه مورد علاقه برای تبدیل شدن به مجری اصلی بود و از سال 1995 در ویمبلدون به عنوان گزارشگر، مفسر و مجری رادیو و تلویزیون بی بی سی کار می کرد.

اولین نقش اصلی او در تلویزیون به عنوان مجری اصلی برای پوشش خبری مسابقات اسب دوانی بی بی سی پس از بازنشستگی جولیان ویلسون در سال 1997 بود، در حالی که از آن زمان او نقش مشابهی را در پوشش لیگ راگبی برعهده گرفت و در بسیاری از رویدادهای ورزشی مهم دیگر کار کرد. بی بی سی شامل هفت بازی المپیک.

همکاری بین بی‌بی‌سی و کلوپ انگلستان طولانی‌ترین همکاری در تاریخ پخش ورزشی است که بیش از 85 سال در تلویزیون بی‌بی‌سی و بیش از 95 سال در رادیو بی‌بی‌سی به طول انجامید.

بالدینگ گفت: “این یک افتخار بزرگ است که این مسئولیت به من سپرده شود، اما من بسیار آگاه هستم که هیچکس نمی تواند کفش های سو را پر کند. این همیشه یک تلاش تیمی خواهد بود و ما خوش شانس هستیم که مجموعه بی بی سی شامل متخصصان سابق با بینش عالی و همچنین خبرنگاران و مفسران فوق العاده است. این وظیفه من است که بهترین‌ها را در آن‌ها به نمایش بگذارم و به بینندگانمان کمک کنم که احساس کنند در بزرگ‌ترین صحنه ورزشی صندلی‌های ردیف اول دارند.»

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

باربارا اسلیتر، مدیر بی‌بی‌سی اسپورت، اظهار داشت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که کلر را به عنوان مجری اصلی جدید ویمبلدون معرفی می‌کنیم. ما می دانیم که او اشتیاق و دانش خود را برای این رویداد معتبر با انرژی و حرفه ای که برای کسانی که در کنار او کار می کنند و در خانه تماشا می کنند به ارمغان می آورد، و ما مشتاقانه منتظریم که او نقش جدید را در تابستان امسال ایفا کند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – لیورپول: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …