بانک آمریکایی JP Morgan از کارمند سابق جس استالی به دلیل پیوندهای اپشتین شکایت کرد | جی پی مورگان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بانک آمریکایی JP Morgan از رئیس سابق بارکلیز و کارمند سابق آن، جس استالی، به دلیل رابطه او با میلیاردر فقید و مجرم جنسی محکوم به جنس جفری اپستین شکایت کرده است.

این دعوا تلاش بانک ایالات متحده است تا استالی را مسئول مجازات هایی کند که جی پی مورگان ممکن است در نتیجه دو نبرد حقوقی جداگانه با وام دهنده به کمک به قاچاق جنسی زنان و دختران توسط اپستین مواجه شود.

جی پی مورگان توسط دادستانی در جزایر ویرجین ایالات متحده، جایی که اپستین در جزیره خصوصی لیتل سنت جیمز خانه داشت، و همچنین توسط زنی به نام جین دو 1 مورد شکایت قرار گرفته است.

این شکایت‌ها، در حالی که هدف آن جی‌پی مورگان بود، ادعا می‌کردند که استالی، کارمند سابق آن، «شخصاً قربانیان را مشاهده می‌کرد»، از جمله «بازدید از دختران جوان در آپارتمان‌های اپستین» و رد و بدل شدن 1200 ایمیل با این سرمایه‌دار فقید که شامل عکس‌های زنان جوان در ژست‌های اغواکننده و اشاره بود. به زنان با نام های شاهزاده خانم های دیزنی.

جی‌پی مورگان در بیانیه‌ای گفت: «در حالی که رفتاری که اپستین به آن متهم شد نفرت‌انگیز است، شکایت‌ها علیه JPMC نابجا و بی‌اساس است. شاکیان ادعاهای نگران کننده ای را در مورد رفتار کارمند سابق ما جس استالی مطرح کرده اند و در صورت صحت، او باید مسئول اعمال خود شناخته شود.

«در آن زمان، ما نمی‌توانستیم تصور کنیم که هیچ یک از کارمندان ما در این نوع رفتار ادعا شده شرکت کنند. ما از همه کارکنان خود در هر سطحی از شرکت انتظار داریم که با صداقت و صداقت عمل کنند. اگر این اتهامات علیه استالی درست باشد، او با برتری دادن منافع شخصی خود بر منافع شرکت، این وظیفه را نقض کرده است.

استالی در سال 2000 با اپستین رابطه برقرار کرد، زمانی که او برای رهبری بانک خصوصی جی پی مورگان که مشتریان ثروتمند را مدیریت می کند، استخدام شد. پس از اینکه اپستین در سال 2008 در سال 2008 به دلیل درخواست فحشا از یک خردسال مجرم شناخته شد، استالی به مدت هفت سال با اپستین در تماس بود و در حالی که اپستین هنوز در حال گذراندن دوران محکومیت خود بود و در سال 2009 در حال آزادی کار بود، در فلوریدا ملاقات کرد.

این رابطه پس از ترک جی پی مورگان، جایی که 30 سال از دوران حرفه‌ای خود را در آن گذرانده بود، ادامه داد. ادعا کرد که تماس آنها پس از ترک جی پی مورگان شروع شد.

اپستین در سال 2019 در یک سلول زندان نیویورک جسد پیدا شد، جایی که بدون وثیقه پس از دستگیری به اتهام قاچاق جنسی در بازداشت بود. او در منهتن در مورد جنایات فدرال با محاکمه ای روبرو بود، زیرا سال ها قبل در فلوریدا یک توافق نامه را به اتهام جرایم جنسی انجام داده بود.

وکیل استالی از اظهار نظر خودداری کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اروپا چگونه می تواند جایگاه قطبی را در نوآوری به دست آورد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نوآوری به عنوان کلیدی برای حل …