اشرف حکیمی بازیکن مراکش و پاری سن ژرمن به تجاوز جنسی متهم شد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اشرف حکیمی، بازیکن ملی پوش مراکشی که در تیم پاریسن ژرمن فرانسه بازی می کند، به تجاوز جنسی متهم شده است.

روز دوشنبه، دادستانی در حومه پاریس، نانتر، تحقیقات مقدماتی را درباره این اتهام آغاز کرد و روز پنجشنبه این بازیکن توسط بازرسان متهم شد و توسط قاضی بازپرس تحت نظارت قضایی قرار گرفت.

حکیمی روز جمعه در تمرین PSG حضور داشت و باشگاه می گوید که او از حمایت آنها برخوردار است و در یک بازی آخر هفته آینده بازی خواهد کرد.

یک زن 24 ساله حکیمی، مدافعی که سال گذشته در جام جهانی فوتبال امسال در قطر برای مراکش بازی کرده بود، به تجاوز به او در خانه اش در غرب پاریس متهم کرد.

وکیل حکیمی در اوایل این هفته گفت که اتهامات موکلش “کاذب” بوده و حکیمی “در اختیار عدالت” است.

زنی که این اتهامات را مطرح کرد روز چهارشنبه با بازپرسان صحبت کرد و وکیل او به خبرنگاران گفت: “موکل من تمام اظهارات خود را حفظ می کند. او تصمیم گرفت که خود را منحصراً در برابر عدالت بیان کند و نمی خواهد پرونده را علنی کند، به ویژه برای حفظ امنیت خود. “

زن جوان ابتدا روز یکشنبه به یک پاسگاه پلیس رفت و در آنجا بدون شکایت گفت که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

به گفته یک منبع پلیس، او سپس گفت که در ماه ژانویه در شبکه اجتماعی اینستاگرام با اشرف حکیمی – که پنالتی برد مراکش مقابل اسپانیا را در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی قطر به ثمر رساند – ملاقات کرده و به خانه اش رفت. روز شنبه در یک خودروی راننده که ظاهراً بازیکن سازماندهی کرده بود.

همان پلیس می گوید که حکیمی قبل از تجاوز به زن، زنان را بوسیده و بدون رضایت او او را لمس کرده است. در یک لحظه او موفق شد او را دور کند و به یکی از دوستانش پیام داد که بیاید و او را جمع کند.

اشرف حکیمی در سال 2021 از اینترمیلان ایتالیا به پی اس جی آمد. او یکی از بهترین مدافعان راست جهان در نظر گرفته می شود و بخشی از تیمی بود که جایزه “تیم سال 2022” فیفا را که روز دوشنبه در پاریس اعلام شد، دریافت کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اکران فیلم ترسناک وینی پو در هنگ کنگ لغو شد | هنگ کنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وب سایت های سینمایی اعلام …