کورین دیاکره از سرمربیگری زنان فرانسه پس از کناره گیری بازیکنان از تیم اخراج شد | تیم فوتبال زنان فرانسه

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فدراسیون فوتبال فرانسه (FFF) به توصیه کمیته اجرایی راه خود را از کورین دیاکره سرمربی تیم ملی زنان جدا کرد.

ماه گذشته، وندی رنارد، کاپیتان تیم ملی فرانسه، گفت که امسال در جام جهانی بازی نخواهد کرد زیرا از ترکیب تیم ناراضی است. پس از تصمیم رنارد، ماری-آنتوانت کاتتو و کادیدیاتو دیانی نیز گفتند که حرفه بین المللی خود را متوقف می کنند. دیانی گفت که تنها در صورتی بازخواهد گشت که تغییرات قابل توجهی ایجاد شود. کمیسیونی برای بررسی وضعیت تشکیل شد.

FFF در بیانیه ای گفت: «اگرچه FFF دخالت و جدیت کورین دیاکرو و کارکنانش را در اجرای مأموریت خود تشخیص می دهد، به نظر می رسد که اختلالات مشاهده شده در این زمینه غیرقابل برگشت به نظر می رسد.

دیاکره روز چهارشنبه گفت که از “خشونت” و “عدم صداقت” آنچه به عنوان تلاشی برای بی ثبات کردن خود می دید، شوکه شده است. او گفت که مصمم است همچنان در سمت مربیگری باقی بماند و “در جام جهانی بعدی برای فرانسه افتخار بیاورد”.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

وی افزود: «من بدون رنج فراوان، نمایش تهمت‌ها، دروغ‌ها و جاه‌طلبی‌های عده‌ای و دیگران را تحمل کردم… موضوع یک کمپین بدنامی قرار گرفته‌ام که در خشونت و عدم صداقت شگفت‌آور است».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مارک لاتام به دلیل توئیت همجنسگرا هراسی که وزیر کار را از نظر جسمی بیمار کرد، محکوم شد | سیاست نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پنی شارپ، وزیر محیط زیست …