شارون استون می گوید حضانت پسرش را به دلیل صحنه ای در Basic Instinct | از دست داده است شارون استون

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شارون استون، هنرپیشه، پس از اینکه قاضی دادگاه در پرونده طلاقش در سال 2004 از دختر چهار ساله پرسید که آیا می‌دانست مادرش «فیلم‌های جنسی» می‌سازد، گفته است که تعصب قضایی باعث شد که او حضانت پسرش را از دست بدهد.

استون در پادکست Table for Two صحبت می‌کرد و ادعا کرد که نقش او در فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی پل ورهوون در سال 1992 به نام Basic Instinct در مبارزه برای حضانت پسر، روآن، که او را با همسرش فیل برونشتاین در سال 1992 به فرزندی قبول کرده بود، «برعلیه او مسلح شد». 2000.

استون گفت: من حضانت فرزندم را از دست دادم. وقتی قاضی از فرزندم – پسر کوچکم – پرسید: آیا می‌دانی مادرت فیلم‌های جنسی می‌سازد؟ مانند این نوع سوءاستفاده از سوی سیستم – اینکه من در نظر گرفته می‌شد که چه نوع پدر و مادری هستم، زیرا آن فیلم را ساخته‌ام.»

استون ادامه داد و به صحنه بازجویی بدنام در Basic Instinct اشاره کرد که در آن ممکن است اندام تناسلی او به طور مختصر دیده شود.

او گفت: «اکنون مردم بدون هیچ لباسی در تلویزیون معمولی راه می‌روند و شما شاید 16 ثانیه از برهنگی احتمالی من را دیدید – و من حضانت فرزندم را از دست دادم. “شوخی می کنی؟”

استون به پسرش که اکنون 22 ساله است حق ملاقات اعطا شد. او گفت که تصمیم قاضی باعث شد تا او اواخر همان سال به دلیل مشکلات قلبی در بیمارستان بستری شود. استون گفت: «دلم را شکست. “به معنای واقعی کلمه قلبم را شکست.”

حرفه طولانی استون تا حد زیادی با نگاهی به برهنگی در فیلم Basic Instinct تعریف شده است، و این بازیگر از ناراحتی خود صحبت کرد که در مراسم گلدن گلوب 1993 وقتی نام او به عنوان نامزد خوانده شد، خندیدند.

“این وحشتناک بود. استون گفت: خیلی تحقیر شده بودم. «آیا کسی ایده ای دارد که بازی در آن نقش چقدر سخت بوده است؟ چقدر روده گیر است؟ چقدر ترسناک تلاش برای حمل این فیلم پیچیده که همه مرزها را می شکست و همه به آن معترض بودند و فشار. من برای آن نه ماه تست دادم. به 13 نفر دیگر پیشنهاد دادند و حالا شما به من می خندید. من فقط می خواستم در یک سوراخ خزیدم.»

سال گذشته، استون خاطره‌ای به نام «زیبایی دو بار زندگی کردن» منتشر کرد که در آن دوباره باورش را مبنی بر اینکه ورهوفن او را فریب داده بود تا خود را در صحنه نمایش دهد، منتشر کرد و گفت که تا زمانی که در یک اکران در کنارش حضور نداشته باشد، تصور نمی‌کرد از چنین عکسی استفاده شود. نمایندگان و وکلا

این همان روشی بود که من برای اولین بار عکس واژن خود را دیدم، مدت ها بعد از اینکه به من گفته شد، “ما نمی توانیم چیزی را ببینیم – فقط باید شورت خود را بردارید، زیرا رنگ سفید نور را منعکس می کند، بنابراین ما استون نوشت: بدونید که شورت به تن دارید. «اکنون، مسئله اینجاست. دیگه مهم نبود آن بالا من و اعضایم بودیم. تصمیماتی داشتم که باید می گرفتم.»

استون گفته است که سپس به اتاق پروجکشن رفته و به صورت ورهوون سیلی زده است. او مدتها مدعی است که او همیشه از برهنگی آگاه بوده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، مسائل مالی را بیان می کند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، می‌گوید …