گزارش یافته ها، تبلیغات برتری نژاد سفید در سال گذشته افزایش یافت

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در حالی که بیشتر تلاش‌های تبلیغاتی گروه‌های برتری‌طلب سفیدپوست، جوامع محلی را هدف قرار می‌دهند و اغلب از نظر دامنه محدود هستند، در بسیاری از موارد آنها به دنبال سرمایه‌گذاری بر رویدادهای برجسته‌تر هستند. ADL قبلاً اشاره کرده بود که برخی از گروه‌ها سال گذشته رفتار نفرت‌آمیز کانیه وست خواننده رپ را که انبوهی از اظهارات یهودی‌ستیزانه بیان کرد و در یک شام بسیار تبلیغاتی در ماه نوامبر با نیک فوئنتس، رهبر برتری‌گرای سفیدپوستان و دونالد جی رئیس‌جمهور سابق شرکت کرد، مورد حمایت قرار گرفتند. . ترامپ.

جاناتان گرینبلات، مدیر اجرایی ADL گفت: «شکی نیست که برتری‌طلبان سفیدپوست و یهودی‌ستیزان در تلاش برای ایجاد وحشت و آزار آمریکایی‌ها هستند و استفاده از تبلیغات را به‌عنوان تاکتیکی برای معرفی حضور خود در جوامع سراسری افزایش داده‌اند.» بیانیه ای که همراه این گزارش بود.

در حالی که محققان ADL تشخیص دادند که حداقل 50 سازمان جداگانه در سال گذشته تبلیغات برتری نژادی سفیدپوستان را توزیع کردند، سه گروه – جبهه میهن پرستان، لیگ دفاع گویم و جنبش زندگی سفیدها مهم است – مسئول بیش از 90 درصد حوادث بودند. در حالی که این گروه‌ها مانند دیگر سازمان‌های راست افراطی مانند پسران مغرور یا شبه‌نظامیان سوگند نام آشنا نیستند، آنها به‌طور پیوسته پیام‌های نژادپرستانه، یهودی‌ستیزانه و برتری‌طلبانه سفیدپوستان خود را با ابزارهای مختلف در سال‌های اخیر، از جمله در راهپیمایی‌ها، تبلیغ کرده‌اند. تجمعات و کمپین های آزار عمومی.

بر اساس این گزارش، جبهه میهن پرستان که ایده یک دولت قومی سفیدپوست را در ایالات متحده ترویج می کند، مسئول اکثر تلاش های تبلیغاتی در سال گذشته بود. غالباً ایده‌های برتری‌طلبانه سفیدپوست خود را با عبارات ملایم‌تر و دلپذیرتر مانند «بازپس گیری آمریکا» و «یک ملت در برابر مهاجرت» پنهان می‌کرد.

این گروه در آگوست 2017 پس از تظاهرات خونین «حق را متحد کنید» در شارلوتزویل، ویرجینیا، از سازمان دیگری به نام پیشتاز آمریکا جدا شد. Coeur d’Alene، آیداهو، و منجر به دستگیری ده ها تن از اعضای آن، از جمله بنیانگذار آن، توماس روسو شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اوون ویلیامز از Ospreys: “راگبی بدترین چیزی است که از زمانی که حرفه ای بوده ام آن را دیده ام” | ماهی‌خواران

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیدر اینجا افراد کمی هستند که …