شرکت نرم افزاری WANdisco سهام خود را به دلیل “بی نظمی های متقلبانه” به حالت تعلیق درآورد | حاکمیت شرکتی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت نرم‌افزاری بریتانیایی WANdisco «بی‌نظمی‌های بالقوه تقلبی» را در فروش و درآمد خود کشف کرده و خواستار تعلیق سهام آن شده است.

WANdisco در یک به‌روزرسانی غیرمنتظره معاملاتی در بازار سهام در روز پنجشنبه گفت که روسای «بی‌نظمی‌های مهم، پیچیده و بالقوه متقلبانه در رابطه با سفارش‌های خرید دریافتی و درآمد و رزروهای مربوطه، به نمایندگی از یک کارمند ارشد فروش، کشف کرده‌اند».

این شرکت داده بزرگ، که در روزهای اخیر به صفوف شرکت‌های بریتانیایی پیوسته بود و در نظر گرفتن فهرست شدن در بازار سهام ایالات متحده، اعلام کرد که مدیر اجرایی و مدیر ارشد مالی آن یافته‌های خود را به هیئت مدیره خود گزارش کرده‌اند.

WANdisco گفت: «این بی‌نظمی‌ها منجر به یک اشتباه با اهمیت بالقوه در وضعیت مالی شرکت می‌شود. در نتیجه، این شرکت گفت که انتظار دارد درآمد پیش‌بینی‌شده برای سال 2022 در مقایسه با 24 میلیون دلاری که قبلا اعلام شده بود، به 9 میلیون دلار (7.6 میلیون پوند) کاهش یابد.

این شرکت همچنین اعلام کرد که به پیش بینی درآمد سال گذشته خود که قبلا اعلام شده بود اعتماد ندارد.

WANdisco که دفتر مرکزی آن در شفیلد و کالیفرنیا قرار دارد، گفت که این بی نظمی ها تأثیر قابل توجهی بر وضعیت نقدی آن نیز خواهد داشت.

علاوه بر این، این سازمان گفت که این موارد باعث ایجاد “ابهام مادی در مورد وضعیت مالی کلی آن” شده است که سوالاتی را در مورد توانایی شرکت برای ادامه فعالیت ایجاد کرده است.

WANdisco درخواست کرد سهام خود را از تجارت در بازار سرمایه گذاری جایگزین لندن (AIM) به حالت تعلیق درآورد.

این شرکت گفت که تحقیقاتی را با مشاوران حقوقی و حرفه ای خارجی انجام خواهد داد تا مشخص شود دقیقا چه اتفاقی افتاده است و وضعیت مالی واقعی شرکت مشخص شود. وی افزود که در زمان مناسب در مورد این موضوع اطلاعیه های بعدی را اعلام خواهد کرد.

WANdisco که ارزش بازار آن قبل از به‌روزرسانی روز پنجشنبه برای سرمایه‌گذاران نزدیک به 1 میلیارد پوند بود، در سال 2005 در سیلیکون ولی تأسیس شد. اکنون بیش از 180 نفر در شفیلد و کالیفرنیا مشغول به کار هستند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در سال 2013، این شرکت اسپانسر پیراهن یک فصل شفیلد ونزدی، یکی از تیم های فوتبال این شهر انگلیسی شد. WANdisco خود را به عنوان ارائه “پلتفرم فعال سازی داده” برای کمک به کسب و کارها در تحول دیجیتال معرفی می کند.

این شرکت در روز دوشنبه، زمانی که اعلام کرد در حال بررسی یک فهرست دوگانه است، به تیتر اخبار رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

واتیکان می گوید که پاپ فرانسیس پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل مشکلات تنفسی به تدریج بهبود می یابد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، واتیکان می گوید که پاپ فرانسیس …