گری لاینکر می‌گوید که در مورد سیاست‌های مهاجرتی پایبند است گری لینهکر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گری لینکر به خبرنگاران در خارج از خانه خود در لندن گفته است که بر انتقاد خود از سیاست مهاجرتی دولت ایستاده و از تعلیق بی‌بی‌سی هراسی ندارد.

مجری 62 ساله Match Of The Day پس از مقایسه زبان مورد استفاده برای راه اندازی این سیاست با آلمان دهه 1930 با انتقاد اعضای حزب محافظه کار مواجه شده است.

با این حال، چهره‌های رسانه‌ای از جمله پیرز مورگان و مفسر اسکای نیوز، آدام بولتون، حمایت شده‌اند.

صبح پنج‌شنبه در بیرون از خانه‌اش از لینکر پرسیده شد: «آیا پای صحبت‌های خود در توییت ایستاده‌اید؟» که او پاسخ داد “دوره”.

وقتی از لینکر پرسیده شد «آیا از تعلیق شدن می ترسید؟» به خبرنگاران گفت: «نه».

یک منبع بی‌بی‌سی قبلاً گفته بود که این شرکت این موضوع را جدی می‌گیرد و انتظار می‌رود که «مکالمه‌ای صریح» با لاینکر داشته باشد.

لوسی فریزر، وزیر فرهنگ، اوایل روز پنجشنبه در سخنانی در مجلس عوام گفت که حفظ بی طرفی بی‌بی‌سی برای حفظ اعتماد عمومی که هزینه مجوز را می‌پردازد، مهم است.

او افزود: “به عنوان کسی که مادربزرگش از آلمان نازی در دهه 1930 فرار کرد، من فکر می کنم که مقایسه سیاست دولت در مورد مهاجرت با رویدادهای آلمان در دهه 1930 واقعا ناامید کننده و نامناسب است.”

فریزر افزود که «خوشحال است» که بی‌بی‌سی با لینه‌کر صحبت می‌کند تا «مسئولیت‌هایش را در رابطه با رسانه‌های اجتماعی به او یادآوری کند».

سال گذشته او برای پنجمین سال متوالی به‌عنوان استعداد برتر بی‌بی‌سی انتخاب شد و برای بازی روز و شخصیت ورزشی سال بین 1،350،000 تا 1،354،999 پوند در سال 2021/2022 دستمزد دریافت کرد.

تیم دیوی، مدیر کل بی‌بی‌سی، زمانی که در پایان سال 2020 این نقش را برعهده گرفت، به کارکنان در مورد استفاده از رسانه‌های اجتماعی هشدار داد و دستورالعمل‌های مربوط به استفاده از رسانه‌های اجتماعی از آن زمان به‌روزرسانی شده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

به کارکنان گفته شد که باید دستورالعمل‌های سرمقاله و نظارت بر سرمقاله را مانند زمانی که محتوای بی‌بی‌سی انجام می‌دهند، دنبال کنند.

Lineker یک پخش کننده مستقل برای بی بی سی است، نه عضو دائمی کارکنان، و مسئولیتی در قبال اخبار یا محتوای سیاسی ندارد، بنابراین نیازی به رعایت قوانین مشابه در مورد بی طرفی ندارد.

یکی از نمایندگان Lineker از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …