حزب کارگر می گوید سیاست مراقبت از کودکان دولت “همه را شکست می دهد” زیرا گزارش ها “نقاط سیاه مقرون به صرفه” را برجسته می کنند – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بریجت فیلیپسوندبیر آموزش و پرورش سایه امروز صبح قبل از سخنرانی خود مصاحبه می کند. در اسکای نیوز، او در پاسخ به سوالی درباره درآمدهای خارجی بوریس جانسون (که 85 درصد از کل درآمدهای خارجی اعلام شده توسط همه نمایندگان مجلس را تشکیل می دهد)، گفت که حزب محافظه کار “از بالا به پایین پوسیده است”.

او علاوه بر اینکه جانسون را نادیده گرفت پارلمان است، همچنین به اتهامات قلدری دومینیک راب اشاره کرد، استدلال کرد که ریشی سوناک هنگام انتصاب راب به کابینه باید از آنها اطلاع داشته باشد و به سوئلا براورمن که علیرغم شکستن قوانین وزارتخانه مجدداً وزیر کشور شد، اشاره کرد.

دومین قرائت لایحه مهاجرت غیرقانونی روز دوشنبه هفته آینده خواهد بود. کریستوفر هوپ از گزارش تلگراف ما باید تایید رسمی را از پنی موردانت، رهبر عوام، در ساعت 10:30 صبح دریافت کنیم.

ریشی سوناک با سرکوب مهاجرت غیرقانونی خود دست و پنجه نرم نمی کند.
به من گفته شده است که قرائت دوم – زمانی که نماینده کارگر علیه برنامه ها رای خواهد داد – روز دوشنبه است.

— کریستوفر هوپ📝 (@christopherhope) 9 مارس 2023

صبح بخیر. یکی از استدلال‌هایی که محافظه‌کاران در روزهای اخیر از آن استفاده می‌کنند این است که کیر استارمر توقف قایق‌های کوچک را یکی از پنج اولویت اصلی خود (یا «ماموریت‌ها») قرار نداده است. درسته؛ او این کار را نکرد. اما استارمر مراقبت از کودک را در پنج ماموریت خود گنجانده است (این بخشی از شکستن موانع فرصت است) و این موضوع که در لیست پنج وعده ریشی سوناک وجود ندارد، امروز در صدر دستور کار اخبار قرار دارد.

دو گزارش وجود دارد که اساساً همین را می گویند. تدارکات در انگلیس وحشتناک است.

گزارشی توسط در این، یک اندیشکده سیاست اجتماعی، “نقاط سیاه مقرون به صرفه” را برای مراقبت از کودکان شناسایی می کند. می گوید:

متوسط ​​هزینه قبل از مالیات یک ساعت مراقبت از کودک در انگلستان کمتر از یک سوم متوسط ​​دستمزد ساعتی است. لندن نقطه سیاه مقرون به صرفه انگلستان است که در آن یک ساعت مراقبت از کودکان در برخی از مناطق لندن تقریباً نیمی از متوسط ​​دستمزد ساعتی هزینه دارد. با این حال، فشار ناشی از هزینه مراقبت از کودکان محدود به لندن نیست. یک ساعت مراقبت از کودک در منچستر، لستر و هرفوردشایر هزینه مراقبت از کودکان در لندن به طور قابل توجهی کمتر از یک ساعت است، اما متوسط ​​دستمزد نیز پایین تر است. در نتیجه، مراقبت از کودکان در این مناطق به اندازه برخی از مرفه ترین بخش های پایتخت به نسبت درآمد گران است.

و گزارشی توسط کورامموسسه خیریه کودکان می‌گوید: «در سال گذشته کاهش شدیدی در دسترسی به مراقبت از کودکان در سراسر انگلستان وجود داشته است، به طوری که تنها نیمی از مناطق محلی مراقبت از کودکان زیر دو سال را گزارش کرده‌اند».

در اینجا بیشتر در مورد هر دو مطالعه وجود دارد.

بعداً امروز صبح، بریجت فیلیپسون، دبیر آموزش و پرورش سایه، در مورد مراقبت از کودکان سخنرانی خواهد کرد. دولت 30 ساعت مراقبت رایگان از کودکان در انگلستان برای کودکان سه و چهار ساله ارائه می دهد، اما فیلیپسون می گوید که چون یارانه دولتی هزینه واقعی ارائه دهندگان را پوشش نمی دهد، این سیاست در واقع قیمت ها را بالا برده است، زیرا ارائه دهندگان باید هزینه های خود را بازیابی کنند. هزینه های بیشتری را برای ساعت های پرداختی دریافت می کند. او خواهد گفت که سیاست محافظه‌کاران «همه را شکست می‌دهد» و وعده اصلاحات را می‌دهد.

طبق عصاره ای که از قبل منتشر شده است، او خواهد گفت:

مدل مراقبت از کودکی که محافظه‌کاران ساخته‌اند همه را شکست می‌دهد، و والدین را از توانایی کار کردن در مشاغلی که دوست دارند، دادن فرصت‌هایی که می‌خواهند به فرزندانشان بدهند، و از کیفیتی که کارکنان می‌خواهند ارائه کنند، محروم می‌کند.

در بریتانیا، محافظه‌کاران پشت سر خواهند گذاشت، و اصلاح سیستمی که داریم، جاه‌طلبی یا مقیاس اصلاحاتی را که به آن نیاز داریم، ارائه نخواهد کرد.

ماموریت های کارگری باید برای از بین بردن موانع فرصت در این کشور محور باشد. برای از بین بردن این موانع، مأموریت ما متعهد به اصلاح سیستم مراقبت از کودکان است: این اولین اولویت من خواهد بود.

در اینجا دستور کار روز است.

10:30 صبح: پنی موردانت، رهبر مجلس عوام، بیانیه‌ای را برای نمایندگان مجلس درباره تجارت هفته آینده ارائه می‌کند.

11 صبح: بریجت فیلیپسون، دبیر آموزش در سایه، در مورد مراقبت از کودکان سخنرانی می کند. او خواهد گفت که حزب کارگر طرح اصلی مراقبت از کودکان را اصلاح خواهد کرد و به والدین کودکان خردسال وعده 30 ساعت مراقبت رایگان در هفته در صورت انتخاب حزب در انتخابات بعدی را می دهد.

11:30 صبح: داونینگ استریت یک جلسه توجیهی لابی برگزار می کند.

بعد از ساعت 11:30 صبح: نمایندگان مجلس به مناسبت روز جهانی زن (که دیروز بود) مناظره ای برگزار کردند.

ساعت 12 شب: نیکولا استورجن به سوالات وزیر اول در هالیرود پاسخ می دهد.

من سعی خواهم کرد نظرات زیر خط (BTL) را زیر نظر بگیرم، اما خواندن همه آنها غیرممکن است. اگر سؤال مستقیمی دارید، “اندرو” را در جایی در آن قرار دهید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می کنم به سؤالات پاسخ دهم، و اگر آنها مورد علاقه عمومی هستند، سؤال را پست می کنم و در بالای خط (ATL) پاسخ می دهم، اگرچه نمی توانم قول بدهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید سریع توجه من را جلب کنید، احتمالا بهتر است از توییتر استفاده کنید. من هستم @AndrewSparrow.

از طرف دیگر، می توانید به آدرس andrew.sparrow@aban.news.com به من ایمیل بزنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“چه شبی، جدی”: چراغ ها برای شیاطین خاموش می شوند زیرا شیرها پس از خاموشی گابا برنده می شوند | شیرهای بریزبن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گابا به دلیل قطع برق …