بنگلادش – انگلیس: اولین بین المللی کریکت T20 – زنده | انگلستان در بنگلادش 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

اور هشتم: انگلیس 60-0 (باتلر 25، نمک 30) تک آهنگ های بیشتر برای انگلیس که به تازگی توسط تیم میزبان جذب شده اند.

چند هفته آینده در راه است، حداقل در سطح بین المللی، اما یادآوری این است که کریکت هرگز متوقف نمی شود.

100 روز مانده به پایان 🗓
رکورد تقاضا برای بلیط 📈
قیمت های Early Bird فردا به پایان می رسد 🚨

– کریکت انگلستان (@englandcricket) 8 مارس 2023

اور هفتم: انگلیس 55-0 (باتلر 22، نمک 28) شکیب می آید برای چرخش به امید اینکه فورا برای آن ریخته شده کفاره. او در حال پرتاب می کند و انگلیس فقط می تواند چهار تک آهنگ را به حرکت درآورد.

اور ششم: انگلیس 51-0 (باتلر 20، نمک 26) Buttler توسط شکیب DROPPED شده است و یک گور مطلق است! بالا و در حال چرخش از یک رانندگی نادرست و همه کاره بزرگ هرگز زیر آن راحت به نظر نمی رسید، توپ از کف دستش بیرون می آمد و به چمن برخورد می کرد. آنها یک تکه را از آن دور می کنند و فیل سالت توپ بعدی را برای چهار نفر می کوبد. بازی بی رحمانه

یک یادآوری می توانید این سریال را به صورت رایگان در وب سایت ECB تماشا کنید:

زمان T20 است! 💥
ثبت نام رایگان 📝
برای تماشای هم اکنون وارد سیستم شوید! ⌨
🇧🇩 #BANvENG! 🏴🏧

– کریکت انگلستان (@englandcricket) 9 مارس 2023

امتیاز پنجم: انگلیس 44-0 (باتلر 19، نمک 20) آنجا کاسه نخورید آقای فیز! مربع کامل و عریض و کوبنده نمک. باتلر شکل خود را از دست می دهد زیرا سعی می کند چند تحویل را بیش از حد انجام دهد اما آخرین مورد را بدست می آورد درست است، سیگار کشیدن در اواسط در به مدت شش! اولین ماکسیمم انگلیس در بازی.

امتیاز چهارم: انگلیس 31-0 (باتلر 12، نمک 14) تاسکین توسط باتلر با مشت از پشت پا کوبیده می شود و توپ به مدت چهار نفر از روی فرش دور می شود. کاسه‌زن در اینجا با سرعت مناسبی کار می‌کند، با سرعت 88 مایل در ساعت که باتلر به آن دست می‌زند، یکی را پایین می‌آورد. انگلیس مسابقات انفرادی را انتخاب می کند.

داگ به عشق نیاز دارد:

“سلام جیمز. چرا داریم 7 بولر بازی می کنیم؟ فقط 20 اور برای کاسه وجود دارد. گاهی اوقات فکر می کنم دیگر کریکت را نمی فهمم و فقط 33 سال دارم. داگ.

ما هم سن و سال داگ هستیم که گفتن این حرف بیهوده است اما درست است و بدون شک باعث می شود که شما احساس بارهای بهتری داشته باشید. من 33 سالمه و نمیفهمم هر چیزی.

اوور سوم: انگلیس 23-0 (باتلر 6، نمک 12) مستفیزر “The Fizz” رحمان برای سومین اور، او از زمین عبور کرد و توسط نمک به زمین سیلی زد. هر چند مرتب و مرتب.

من این جیمز کویگلی را دوست دارم:

“سلام جیم، ورودی من برای: باید کلمه ای برای احساس رضایت ناشی از دنبال کردن کریکت انگلیس در شبه قاره در حالی که برف در بیرون در حال ساخت است وجود داشته باشد. هر ایده”:

معلق در هوا

اوور دوم: انگلیس 18-0 (باتلر 6، نمک 8) تاسکین با ضربان سریع خود به میدان می آید. فیل سالت بلافاصله به سمت او می رود، جلد کتاب درسی به سمت حصار می رود. یک فریاد خفه شده برای ظاهری ساق پا به گوش می رسد، اما اکنون انجام نمی شود. انگلیس خوب شروع کرده است.

برتری اول: انگلیس 9-0 (باتلر 5، نمک 2) نمک تقریباً توسط یک توپ بازویی ریخته می شود که درست از کنار کنده ها می لغزد اما برای یک کوپه خداحافظی فرار می کند. انگلیس شلوغ به نظر می‌رسد و قبل از اینکه باتلر توپ نهایی را چهار ضربه بزند، ضربه را می‌چرخاند.

سلام به جان استارباک!

“سلام جیم. باید کلمه ای برای احساس رضایت ناشی از دنبال کردن کریکت انگلیس در شبه قاره در حالی که برف در بیرون در حال ساخت است وجود داشته باشد. هر ایده؟”

به شما OBO hivemind. من کلاه فکری برایم می کنم.

در استودیو اسکای استیو فین و ناصر حسین در مقایسه ریحان احمد با عادل رشید کار خوبی انجام می دهند. من می خواستم چند تکه بفرستم اما دختر دو ساله ام در اتاق بسته می شود و خودش را آبی رنگ کرده است. دو چیز: 1) او فوق العاده از خودش راضی است و 2) من در حال انجام وظیفه نیستم.

بازیکنان در حال بیرون آمدن به زمین هستند. باتلر و نمک برای انگلیس در صدر قرار دارند. نسون احمد توپ را در دست دارد. بازی!

چرا ممنون که از کوین پرسیدی من یک کاسه بزرگ ریگاتونی داشتم و روی مبل روبروی “Severance” خوابم برد.

تازه از شام در محل دوستان به خانه برگشتم. در راه خانه، 2 پلنگ، فیل، گاومیش را دیدیم و مجبور شدیم 2 دور برگردانیم، زیرا نتوانستیم از یک پراید شیر رد شویم و یک سد زیر آب رفت.

عصرتون چطور بود؟

— کوین پیترسن🦏 (@KP24) 8 مارس 2023

خواندن قبل از بازی:

*این پیام حاوی عذرخواهی برای ماهیت شخصی این پلاگین است*

برخی از بهترین بازیکنانی که بازی دیده است توسط محیط دوران کودکی آنها ساخته شده اند. کریکت با این تکنیک‌ها و ویژگی‌های خاص تزیین شده است.

جاسپریت بومرا در کودکی با بولینگ مکرر روی تخته دامن در راهرو بلوک آپارتمانی اش در احمدآباد، مرد شلاق گاو نر کشنده خود را تحسین کرد. اگر توپ کاملاً به دامن برخورد کند، فقط یک ضربه خفه می‌زند، و این بهتر است که مادرش را از چرت بعدازظهر بیدار نکند.

اکشن با تیرکمان بچه‌دار لاسیث مالینگا پاسخی مستقیم به یادگیری کریکت در سواحل سواحل جنوب غربی سریلانکا است. بولینگ با یک توپ تنیس تراشیده و سوخته، مالینگا به زودی متوجه شد که مؤثرترین تحویل در کریکت ساحلی، یورکری است که شن را از معادله خارج کرده و روی کنده‌های چوب دریفت و پاهای برهنه حریفانش وارد می‌شود.

لطفاً مرا با داستان‌های بازی‌های کریکت حیاط خلوت خود شاد کنید. بله، شما می توانید از توپ اول باشید!

من در ایمیل هستم و توییتر. بنابراین شما بروید.

این تیم ها به طور کامل به شرح زیر است:

بنگلادش: رونی تالوکدار، نجم الحسین شانتو، لیتون داس، شکیب الحسن (ج)، توحید هریدوی، عفیف حسین، شمیم ​​حسین، تسکین احمد، نسوم احمد، حسن محمود، مستفی الرحمن

انگلستان: فیل سالت، جاس باتلر، داوید مالان، بن داکت، معین علی، سام کوران، کریس ووکس، کریس جردن، عادل رشید، جوفرا آرچر، مارک وود

بنگلادش برنده بازی پرتاب و کاسه خواهد شد

یک بار پرتاب قدیمی… جاس باتلر در جهش هفت نفر را از دست داد و “مرد ما در چتوگرام” – سایمون برنتون – یک ایمیل سریع به من پینگ می کند تا بگوید که 1 از 15 به درستی توسط کاپیتان انگلیس خوانده شده است.

هفتمین توپ سفید سال انگلیس. جاس باتلر هر هفت پرتاب را از دست داده است. ابتدا بولینگ بنگلادش.

انگلیس ریحان احمد و ریس توپلی را کنار گذاشت. pic.twitter.com/4rnklpoVca

— ویل مکفرسون (@willis_macp) 9 مارس 2023

مقدمه

سلام و به فورلونگ پایانی خوش آمدید، آخرین رقص، مسابقه پراکنده برنامه زمستانی توپ سفید انگلیس (مردان). من این سریال T20 را در برابر بنگلادش نهمین سری در هفت ماه گذشته می کنم که به بازگشت تاریخی اکتبر گذشته به پاکستان بازمی گردد.

آن‌ها در شش تور خود در پنج کشور شرکت کرده‌اند، کریستف کلمب احتمالاً در تلاش‌های آن‌ها برای عبور از کره زمین مغلوب می‌شود و او نیازی به نگرانی در مورد نرخ ضربه‌های خود یا کسب جایگاهی در جام‌های جهانی توپ سفید آینده/تورنمنت‌های امتیازی پردرآمد نداشت.

اولین سری از این سه مسابقه در ساعت 9 صبح به وقت گرینویچ در جریان است و من برای اکشن OBO اینجا خواهم بود. به زودی اخبار بازی‌ها و تیم‌ها را از Chattogram می‌آورم (از مبل من در جنوب لندن) اما در این بین سایمون برنتون مرد ما روی زمین است و این یکی را قبلاً آماده کرده بود:

متیو موت، مربی توپ سفید انگلیس، درباره این مجموعه گفت: “شما نمی توانید این فرصت ها را در شبه قاره هدر دهید و اکثر بازیکنان برای انتخاب ODI تلاش می کنند … بنابراین احتمالاً بیشتر به سمت جام جهانی ODI طراحی شده است.” آنها با یک تیم کمی تغییر یافته وارد آن می شوند، جیسون روی و جیمز وینس گروه را ترک کرده اند در حالی که بن داکت و کریس جردن به آن ملحق شده اند. شبه قاره، چیزی که او در طول سری T20 در پاکستان در سال گذشته با میانگین 46.6، با نرخ ضربه 158.2، بسیار چشمگیر ساخت.

با بازگشت ویل جکس به خانه که پس از آسیب دیدگی از ناحیه ران بهبود می‌یابد، تیم با ضربات سبک برخورد می‌کند، همه آن‌ها می‌توانند انتظار داشته باشند که در هر بازی در حالی که بولرها در حال چرخش هستند، بازی کنند. جوفرا آرچر تنها بازیکنی بود که جلسه تمرینی روز سه‌شنبه را از دست داد و به او گفته شد پس از تلاش‌هایش در آخرین ODI روز دوشنبه استراحت کند. این امر او را از بازی افتتاحیه محروم نمی کند، اما نشان می دهد که انگلیس تا چه اندازه در بازگشت او از مصدومیت های متعدد محتاط است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، مسائل مالی را بیان می کند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، می‌گوید …