هند و استرالیا: آزمون چهارم، روز اول – زنده | تیم کریکت استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

زمان سرودها است… ابتدا «نمایشگاه استرالیایی پیشروی کنید». پسرهای سبز گشاد، کلاه‌هایشان را بیرون آورده‌اند و دست‌هایشان را دور هم قرار داده‌اند. دیدن آلبو شانه به شانه با اسمیت که از دلش می خواند بسیار عالی است. اکنون “جانا گانا مانا” برای هند. این بار هیچ تماسی بین بازیکنان و PM وجود ندارد. آنها به تنهایی می ایستند، اما با هم، بازوها در کنارشان و در اوج آن، با کف دست هایی که به نشانه تشکر به هم نزدیک شده اند.

نخست وزیران می روند و بازیکنان می مانند…

ما امروز در مورد جمعیت زیادی صحبت می کنیم که به طور بالقوه بزرگترین در تاریخ برای یک روز تست کریکت است (اگرچه رکورد ورزشگاه 101566 است که گجرات تایتانز راجستان رویالز را در فینال لیگ برتر هند در سال گذشته شکست داد).

برای کسانی که نمی دانند در مورد چه چیزی می گوییم، در اینجا یک آغازگر وجود دارد…

ما در حال دریافت اولین نگاه اجمالی خود به زمین هستیم و – شوکه! وحشت – سبزی روی آن است. البته این بدان معنا نیست که کریپتونیت در زیر آن وجود ندارد. اما این نوید خوبی برای باترهایی است که مجموعاً میانگین 20.74 این سری را دارند (در مقایسه با 41.36 در سال 2008 و از آن زمان در هر سری به شدت کاهش یافته است).

آیا تراویس هد تبر نبرد خود را در این جلسه اول خواهد آورد و برای نخست وزیران و این جمعیت رکورد دار (؟) نمایشی از مواد آتش نشانی به نمایش خواهد گذاشت؟ تماشای هد در تعقیب و گریز در ایندور فوق العاده بود. او از 26 توپ اول خود در ایندور 5 دوش داشت، اما سپس شمشیر را به لرزه درآورد تا با 49 توپ از 53 با نیم دوجین چهار ضرب و شش توپ شگفت انگیز را به پایان برساند تا استرالیا را با سبکی به خانه برساند.

برای کسانی که دیر وارد شدند، در اینجا پیش نمایش جف لمون است…

در حالی که نخست وزیران بازوهای کاپیتان خود را بالا گرفته اند، برگه تیم استرالیا هیچ شگفتی را نشان نمی دهد. آنها یک یازده نفر را بدون تغییر معرفی کرده اند، در حالی که هند محمد شامی بازیکن سرعتی را بازگردانده و به محمد سراج استراحت داده است.

ترکیب تیم ها

هند یازدهمترکیب: 1 روهیت شارما (کاپیتان)، 2 شوبمن گیل، 3 چتشوار پوجارا، 4 ویرات کوهلی، 5 شریاس آییر، 6 راویندرا جادجا، 7 کی‌اس بهارات (هفته‌انه)، 8 آر اشوین، 9 آکسار پاتل، 10 اومش یاداو، 10 شامی .

استرالیا یازدهم: 1 تراویس هد، 2 عثمان خواجه، 3 مارنس لابوشاگن، 4 استیون اسمیت (کاپیتان)، 5 پیتر هندسکام، 6 کامرون گرین، 7 الکس کری (هفته ای)، 8 میچل استارک، 9 تاد مورفی، 10 ناتان لیون، 11 متیو کوهنمن .

استرالیا برنده بازی پرتاب و ضربه زدن خواهد شد

روهیت شارما سکه را پرت می کند و اسمیت به درستی صدا می زند. کاپیتان استرالیا می گوید: «ما یک خفاش خواهیم داشت.

شروع جالب آزمون با نخست وزیران آلبانیز و مودی که از مرز روی یک استیج غلتان می گذرند که نوعی ترکیب خودرویی از جاده خشم دیوانه مکس و تخت آهنین است (اما با کنده های کریکت به جای شمشیر). به نظر من استعاره بدی برای زندگی سیاسی نیست، اما این دو رهبر به اندازه کافی شاد هستند و برای اوباش دست تکان می دهند. آیا این جمعیت رکورددار است؟ قرار است بفهمیم…

آنتونی آلبانیز و نارندرا مودی برای توده ها دست تکان می دهند.
آنتونی آلبانیز و نارندرا مودی برای توده ها دست تکان می دهند. عکس: رابرت سیانفلون/گتی ایماژ

مقدمه

دوستداران کریکت Namaste و به احمدآباد در ایالت گجرات هند برای روز اول از چهارمین و آخرین تست بین استرالیا و هند در سری Border-Gavaskar Trophy 2023 خوش آمدید. من آنگوس فونتین هستم و تا چند ساعت آینده چشم و گوش شما خواهم بود.

حساب سری 2-1 است. این قابل توجه است، زیرا استرالیا در ناگپور و دهلی بسیار پیشی گرفته بود و بدون مصدومان دیوید وارنر و جاش هزلوود و همچنین کاپیتان ناپدید شده پت کامینز، که در یک بحران خانوادگی به خانه پرواز کرده بود، وارد آزمون ایندور شد. با این حال، تحت رهبری جسورانه استیو اسمیت، و به لطف اولین اینینگ دوست داشتنی 80 توسط عثمان خواجه، 11 ویکت درخشان از ناتان لیون و تعقیب بدون اعصاب توسط تراویس هد، استرالیا با 9 ویکت پیروز شد.

اکنون هند تحت فشار است. تیم میزبان باید در احمدآباد پیروز شود تا کمی افتخار به دست بیاورد، اما مهمتر از همه، برای کسب مقام در مسابقات جهانی تست در مقابل استرالیا در لندن. گویی این چالش کافی نبود، هر دو طرف امروز در مقابل چیزی که انتظار می‌رود بزرگترین جمعیت کریکت آزمون در تاریخ باشد، به ورزشگاه نارندرا مودی می‌روند – بیش از 100000 تماشاگر که رکورد فعلی 91112 نفر را برای سال 2013 غصب می‌کند. 14 خاکستر در MCG.

بنابراین، به تمام معنا، چیزهای زیادی برای بازی کردن وجود دارد.

همانطور که برای سه تست اول بود، زمین یک نقطه صحبت اصلی بوده است. یا در مورد احمدآباد، زمین ها. هند راضی نبود که سطوح سازگار با چرخش را متناسب با حمله خود بسازد و چپ دستان استرالیا را از بین ببرد (طرحی که بعداً در ویکت ایندور نتیجه معکوس داد و بعدها توسط ICC امتیاز “ضعیف” دریافت کرد)، هند دو زمین آماده برای این آزمایش داشت و فقط دیروز تصمیم گرفت که چه خواهد بود.

آن چیزی که نخست وزیر استرالیا آنتونی آلبانیز آن را “رقابت ورزشی پر محبت اما شدید” می نامد، طعم دیگری می افزاید. آلبو امروز در جمع مردم هند خواهد بود و به مودی نخست وزیر هند خواهد پیوست تا “75 سال دوستی از طریق کریکت” را جشن بگیرد. این دو رهبر پیش از پخش سرود ملی، از تالار مشاهیر پلاتینیوم هند و استرالیا در ورزشگاه دیدن خواهند کرد.

آلبانیز حدود یک ساعت در کولوسئوم احمدآباد خواهد بود قبل از اینکه به سایر تعهدات در بمبئی و دهلی برود. مودی برای انجام برخی تفسیرهای تلویزیونی باقی خواهد ماند، بدون شک از جمعیت بی سابقه در استادیومی که نام او و همچنین عکس غول پیکر او و آلبانیز روی صفحه نمایش دیده می شود، لذت می برد.

گفتنی است، از بین تمام افرادی که امروز اینجا هستند، افراد VIP و غیره، مهمترین شخصیت ها 11 مرد طرفین هستند که در این مسابقه تست مبارزه خواهند کرد. آنها به زودی در میدان حاضر خواهند شد و ما یک ضیافت واقعی از مراسم و سنت ها خواهیم داشت: اعلام تیم، پرتاب سکه، سرود و ملاقات و احوالپرسی.

عجیب است، اما فوق العاده است، پس با ما همراه باشید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شهروند آمریکایی زندانی به دلیل انتقاد از حاکمان عربستان سعودی آزاد شد | عربستان سعودی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پسرش گفت، یک شهروند آمریکایی …