SimConverse بودجه اولیه را برای گسترش دسترسی به آموزش ارتباطات مراقبت های بهداشتی دریافت می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

SimConverse مستقر در سیدنی 1.5 میلیون دلار استرالیا (حدود 987000 دلار) را در دور اولیه سرمایه گذاری به رهبری Folklore Ventures با مشارکت Artesian جمع آوری کرده است.

چکار میکند

SimConverse که در سال 2020 تأسیس شد، یک پلت فرم شبیه سازی است که از هوش مصنوعی مولد برای ایفای نقش هر بیمار، همکار یا مصدوم برای آموزش ارتباطات مراقبت های بهداشتی استفاده می کند. این به گونه ای ساخته شده است که سازگار و قابل تنظیم باشد تا متناسب با نیازهای برنامه درسی زبان آموزان باشد.

این برای چه است

طبق یک انتشار رسانه ای، بودجه اولیه برای جذب کاربران بیشتر در سراسر ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا استفاده خواهد شد.

از جمله پذیرندگان اولیه آن می توان به سلامت کوئینزلند در استرالیا و NHS Lothian در بریتانیا اشاره کرد. همچنین با دانشگاه های جهانی مانند دانشگاه کانبرا، دانشگاه لیورپول و کینگز کالج لندن همکاری کرده است.

چرا مهم است

SimConverse بر تقویت مهارت های ارتباط کلامی زبان آموزان در هر سطح تمرکز دارد. این سازمان ادعا می کند که ارتباط ناکارآمد بین متخصصان مراقبت های بهداشتی به خطاهای پزشکی و آسیب به بیمار کمک می کند “با حدود 70٪ از خطاهای پزشکی به اختلالات ارتباطی نسبت داده می شود.”

مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران، آیدن رابرتز، گفت: “ارتباطات عامل شماره یک تعیین کننده کیفیت مراقبتی است که بیمار دریافت می کند. بدون ارتباط خوب نمی توان درمان کرد، نمی توان تشخیص داد و نمی توان مراقبت کرد.”

عکس فوری از بازار

استفاده از فناوری واقعیت مجازی آخرین روند در آموزش و آموزش پزشکی در استرالیا و سایر نقاط است. Vantari VR، یک بازیگر اصلی در این فضا، به سرعت بخشیدن به آموزش پرستاران و پزشکان در سراسر جهان کمک کرده است. بیمارستان های بزرگ در استرالیا، مانند بیمارستان فیونا استنلی، بیمارستان سلطنتی پرنس آلفرد، بیمارستان وست مید و بیمارستان نپین. همچنین از موسسات پزشکی خارج از مناطق شهری مانند بیمارستان منطقه ای لاتروب حمایت کرده است.

حتی وزارت دفاع نیز از واقعیت مجازی برای تقویت آموزش پزشکان رزمی خود استفاده می کند. مبتنی بر VR برنامه مبارزه تاکتیکی مجازی توسط شرکت آموزشی Real Response اخیراً با پشتیبانی از مرکز نوآوری دفاعی راه اندازی شده است.

در رکورد

به گفته آلیستر کلمن، یکی از شرکای Folklore، یکی از سرمایه گذاران SimConverse، ابزارهای شبیه سازی آموزش مراقبت های بهداشتی موجود ” فاقد آموزش موثر و گستردگی هستند.”

او گفت که آنها تصمیم گرفتند در SimConverse سرمایه گذاری کنند زیرا این پلتفرم متخصصان پزشکی را به مهارت هایی مجهز می کند تا با بیماران خود “در مکالمات معنی دار شرکت کنند” و به نوبه خود “درکی جامع تر از رفاه آنها ایجاد کنند و خطر خطاها را کاهش دهند. و در نهایت مراقبت بهتری را ارائه می دهد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …