دادگاه گفت که مالکا لیفر به داماد و آزار خواهران ملبورن تظاهر به “عشق و توجه” کرده است | ملکا لیفر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به هیئت منصفه گفته شده است که مالکا لیفر، مدیر سابق یهودی اولترا ارتدوکس، با استفاده از عشق و نگرانی تظاهر می کند که سه دانش آموز جوان را برای رضایت خود اصلاح کرده و مورد آزار جنسی قرار داده است.

لیفر، 56 ساله، با 27 اتهام به اتهام سوء استفاده از خواهران ملبورن، نیکول مایر، داسی ارلیش و الی ساپر، زمانی که بین سال‌های 2003 تا 2007 رئیس مذهب و مدیر مدرسه آداس اسرائیل در حومه شرقی شهر بود، مواجه است.

لیفر، مادر هشت فرزند، خود را بی گناه دانسته و در دادگاه شهرستان ویکتوریا در حال محاکمه است.

دادستان جاستین لوئیس، روز پنجشنبه پس از یک ماه شواهد، پرونده تاج را خاتمه داد.

او گفت: «این سه خواهر زندگی خانگی اسفباری داشتند و تا آنجا که به متهم مربوط می شد، برای چیدن آماده بودند.

هیچ رمز و رازی وجود ندارد که هیچ یک از آنها از او به شدت صحبت کنند – آنها عشق و توجه یکی از محترم ترین و محترم ترین افرادی را که می شناختند دریافت می کردند.

او گفت حتی اگر زنان جوان ماهیت جنسی کاری را که با آنها انجام می‌شد درک نمی‌کردند، به دلیل تربیت شدیدشان، آنها می‌فهمیدند که عشق او چیست.

لوئیس گفت، به همین دلیل است که این توهین مدت ها قبل از هرگونه شکایتی ادامه داشت.

او به هیئت منصفه گفت لیفر احساسات زنان جوان را دستکاری کرده بود در حالی که او از آنها برای ارضای جنسی خود سوء استفاده می کرد.

او گفت: “شما بیش از حد کافی شواهد برای محکوم کردن متهم به اتهامات پیش روی خود دارید… و من از شما می خواهم که این کار را انجام دهید.”

او به هیئت منصفه گفت که در چه زمینه ای شکایت ها توسط هر یک از این سه زن صورت گرفته است.

جاستین لوئیس دادستان سلطنتی در خارج از دادگاه شهرستان ویکتوریا.
جاستین لوئیس دادستان سلطنتی در خارج از دادگاه شهرستان ویکتوریا. عکس: جیمز راس/EPA

لوئیس گفت که در هر حادثه ادعایی، لیفر با اعمال کمتر شروع می‌کرد، توانست واکنش زنان را مشاهده کند و جدیت اعمال را افزایش داد.

در رابطه با توهین به ارلیش، او گفت که اعتماد لیفر به دور شدن از کاری که انجام می‌داد افزایش می‌یابد.

به نوبه خود، ارلیش بیشتر به آنچه در حال رخ دادن بود عادت کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

او گفت: «برای او همه چیز به همین شکل بود.

هیئت منصفه شنیده اند که این سه زن در جامعه افراطی ارتدوکس بزرگ شده اند و با دنیای بیرون، با اعضای جنس مخالف یا هر گونه آموزش جنسی ارتباط کمی داشتند.

Sapper اولین بار در مارس 2008 اتهامات سوء استفاده از لیفر را برای یک مشاور مطرح کرد، زمانی که او گفت که لیفر وقتی از او خواسته بود که این کار را متوقف کند به او گوش نداد.

او گفت: “او حتی از من پرسید که آیا از آن لذت می برم و وقتی گفتم “نه دوست ندارم” او گفت که هرگز نمی توانم به یک مرد لذت ببرم.”

مایر گفت که آزار علیه او زمانی شروع شد که او در روز یکشنبه در مدرسه از لیفر درس خصوصی می گرفت.

او در سال 2014 به یک متخصص پزشکی گفت که قبلاً هیچ گونه تماس فیزیکی توسط معلمان را تجربه نکرده بود، اما لیفر باعث شده بود به نظر برسد که خوب است.

وکیل لیفر، ایان هیل کی سی، بعداً در روز پنجشنبه با هیئت منصفه سخنرانی خواهد کرد.

  • در استرالیا، کودکان، بزرگسالان جوان، والدین و معلمان می توانند با خط راهنمای کودکان به شماره 1800 55 1800 یا Bravehearts با شماره 1800 272 831 تماس بگیرند، و بازماندگان بزرگسال می توانند با بنیاد Blue Knot به شماره 1300 657 380 تماس بگیرند. در انگلستان، NSPCC پشتیبانی ارائه می دهد. کودکان در 0800 1111، و بزرگسالانی که نگران یک کودک در 0808 800 5000 هستند. انجمن ملی برای افراد مورد آزار و اذیت در دوران کودکی (Napac) از بازماندگان بزرگسال در 0808 801 0331 پشتیبانی می کند. در ایالات متحده، با خط تلفن 80 مربوط به سوء استفاده از کمک به کودکان تماس بگیرید یا پیامک کنید. -422-4453. سایر منابع کمک را می‌توانید در خطوط بین‌المللی راهنمایی کودکان بیابید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …