دوست دختر تایگر وودز، اریکا هرمان، از قاضی درخواست آزادی از NDA | تایگر وودز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دوست دختر تایگر وودز، اریکا هرمان، می خواهد پس از یک رابطه 6 ساله با گلف باز حرفه ای، یک قرارداد عدم افشای اطلاعات را باطل کند.

بر اساس سوابق دادگاه آنلاین، وکلای هرمان روز دوشنبه در دادگاه مداری مارتین کانتی، فلوریدا، شکایتی را برای قضاوت اعلامی ارائه کردند. بر اساس این شکایت، این زوج با هم در این منطقه زندگی می کردند. شهرستان مارتین مستقیماً در شمال شهرستان پالم بیچ واقع شده است.

وودز و هرمان به طور علنی پایان رابطه خود را که در سال 2017 آغاز شد اعلام نکرده‌اند. او مرتباً با او در مسابقات قهرمانی بزرگ دیده شده بود، مانند مستر 2019 که او برای پانزدهمین دوره خود برنده شد و بعداً در دوران کاپیتانی خود در جام پرزیدنت در استرالیا. سال

اما او در اولین هفته دسامبر در چالش جهانی قهرمان در باهاما، یا در Genesis Invitational که سه هفته پیش در ریویرا میزبانی کرد، نبود.

طبق این شکایت، یک تراست تحت کنترل وودز در تلاش است تا هرمان را با توافق نامه عدم افشای اطلاعاتی که او در حالی که درگیر یک رابطه شخصی و حرفه ای با وودز بود، ساکت کند. این شکایت استدلال می‌کند که NDA باید تحت یک قانون فدرال که اجرای NDA را در صورت تجاوز جنسی یا آزار جنسی منع می‌کند، لغو شود.

هرمان قبلا در رستوران Woods Jupiter خود کار می کرد. در این شکایت جزئیاتی در مورد اطلاعاتی که هرمان ممکن است بخواهد افشا کند یا اتهامات خاصی علیه وودز ارائه کند، ارائه نمی کند.

این شکایت می گوید که به دلیل “استفاده تهاجمی” از NDA، هرمان مطمئن نیست که آیا می تواند “واقعیاتی را که به ادعاهای حقوقی مختلفی که معتقد است او دارد” را افشا کند. همچنین می گوید که او مطمئن نیست که چه اطلاعات دیگری در مورد زندگی خود می تواند و با چه کسی صحبت کند.

مارک استاینبرگ، مدیر وودز در مدیریت ورزشی اکسل، بلافاصله به تماس تلفنی و پیامک آسوشیتدپرس که به دنبال اظهار نظر بود، پاسخ نداد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …