خلاصه لیگ برتر اسکاتلند: فوروهاشی سلتیک را برای پیروزی مقابل هارتز اخراج کرد | لیگ برتر اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کیوگو فوروهاشی تعداد گل های خود را در لیگ برتر به 20 در این فصل رساند سلتیک از پشت آمد تا بزند قلبها 3-1 برای حفظ برتری 9 امتیازی خود در صدر.

مهاجم ژاپنی تیم میزبان را در یک ساعت پیش انداخت تا در تمام رقابت ها 25 شود.

قبل از اینکه دایزن مائدا به تساوی برسد، هارتز از طریق جاش جینلی پیشتاز بود. هر دو گل نیمه اول ابتدا به دلیل آفساید مردود اعلام شدند و بعد از مداخله VAR به ثمر رسید و هر دو گلزن قبل از پایان نیمه مصدوم شدند.

سلتیک در نیمه اول در بهترین حالت خود نبود اما در نیمه دوم تسلط داشت. آنها پس از بردن توپ به عقب و شکست سریع برای فوروهاشی، هارتز را از نظر بالینی تنبیه کردند تا آنها را در راه رسیدن به هجدهمین برد متوالی خانگی در خانه قرار دهند، زیرا برتری خود را نسبت به رنجرز حفظ کردند.

جانشین Sead Haksabanovic سه امتیاز را با یک گل باشکوه در دقیقه 84 به پایان رساند.

رنجرز پس از یک شروع طناب زنی در ایستر رود با یک پیروزی جامع 4-1 به سبک بازی برگشت هیبرنیان.

مدافع ایبروکس، کانر گلدسون، پس از 8 دقیقه دروازه خودی را به ثمر رساند، اما آبی های روشن ثابت کردند و تقریباً بلافاصله با یک پنالتی جیمز تاورنیر – سومین گل او در چهار بازی – و ضربه آنتونیو کولاک قبل از استراحت، مبارزه کردند.

شاگردان مایکل بیل در شروع نیمه دوم هیبس را پودر کردند زیرا مد ساکالا در دقیقه 52 یک سوم را به ثمر رساند تا اینکه مهاجم کرواسی، کولاک، شش دقیقه بعد با یک ضربه غیرقانونی توپ دوم خود را به دست آورد و می توانست بیشتر از این باشد.

عزیز بهیچ گل تساوی نیمه دوم را به ثمر رساند داندی یونایتد با تساوی 1-1 به هفت شکست متوالی پایان داد لیوینگستون در تونی ماکارونی آرنا.

استیون برادلی پس از کار خوب جوئل نوبل، لیوی را با شلیک توپ به تور، زودهنگام جلو انداخت. یونایتد پس از شروعی آهسته پیشرفت کرد و بهیچ در تیرک عقب خونسردی نشان داد و درست قبل از شروع یک ساعت یک تساوی را به ثمر رساند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لابی‌ها در بازنگری 80 میلیارد دلاری IRS بایدن از بین بروند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن – بازنگری 80 میلیارد دلاری دولت …