افسر اسلحه گرم “به طور مخفیانه از رابطه جنسی فیلم گرفته و ویدئویی را با همکاران خود به اشتراک گذاشته است” | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گزارش شده است که یک افسر اسلحه گرم که گفته می شود مخفیانه از خود در حال رابطه جنسی با دو زن قبل از به اشتراک گذاشتن این فیلم با همکارانش به صورت آنلاین تحت تحقیقات جنایی قرار دارد.

به گفته کانال 4 نیوز، افسر پلیس وست میدلندز قبل از ارسال فیلم ها از طریق رسانه های اجتماعی برای اعضای تیم خود، از برخوردها در یک مهمانی کریسمس بدون اطلاع زنان فیلمبرداری کرده است.

در این برنامه گفته شده است که 10 افسر و کارمند پلیس وست میدلندز نیز مطالب توهین آمیز و توهین آمیز را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند. یک تحقیق داخلی با محوریت واحد اسلحه گرم در حال انجام است و برخی از افراد تحت تحقیق از وظایف خط مقدم سلاح گرم کنار گذاشته شده اند.

کمیسر سابق قربانیان در انگلستان و ولز، دیم ورا بیرد، خواستار تعلیق افسران فوری در حین ادامه تحقیقات شد و تاکید کرد که «دیگر مناسب نیست» که پلیس بتواند بازرسی خود را انجام دهد.

او گفت: “این نگرش ها در خلاء ایجاد نمی شوند که به طور فعال دلسرد شوند.” «من فکر می‌کنم… مشکلات فرهنگی به‌ویژه در مورد جنسیت دیده‌ایم، و این واقعاً در مورد آن کمی اجتناب‌ناپذیر است.

“من فکر می کنم مشکلات بسیار جدی در مورد بررسی وجود دارد. اشتباهات بسیاری توسط نیروهای بسیاری صورت گرفته است که به مردانی منجر شده است که هرگز نباید در وهله اول در قدرت بودند و دقیقاً به این شکل به آنها نگاه می شد.

«به نظر من دیگر اصلاً مناسب نیست که پلیس باید بازرسی خود را انجام دهد. به نظر من این کار باید با دخالت برخی افراد خارجی انجام شود.»

جس فیلیپس، نماینده مجلس بیرمنگام یاردلی که وزیر در سایه خشونت خانگی و حفاظت است، این نظرات را تکرار کرد و به برنامه گفت: «معیار بازرسی، انضباطی و تعلیق در این موارد چیست؟

برای مدت طولانی در پلیس وست میدلندز و همچنین تقریباً در تمام نیروهای پلیس در سراسر کشور، مواردی را دیده‌ایم که در آن افسرانی که از طریق فرآیند جنایی یا فرآیندهای استخدامی پلیس متهم شده‌اند، به عنوان مثال، وظایف سبکی را بر عهده داشته‌اند. . این فقط مناسب نیست.»

پلیس وست میدلندز برای اظهار نظر تماس گرفته شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بخش سوم در اسکاتلند از همزا یوسف می خواهد که لفاظی خود را با عمل عوض کند | اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، شخصیت‌های ارشد در سراسر اسکاتلند …